HL: The Best of 2010

ostrybjj

Brutaal
Lightweight
Piękny HL, chociaż nie ma tu wszystkich akcji, które powinny się znaleźć
icon_wink.gif

MirJitsu

Brutaal
Lightweight
brakuje tu KO na CroCopie, powrotu Lesnara vs Carwin to tak na szybko, ale pare kulanek bylo pieknych w tym roku (bodajze Lauzona walka czy Sotiropoulosa), godne umieszczenia tutaj ;]

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
Ostatnio w zemście na brutalu był Jake Shields a tu taki przypał umknęło mi to :|

Massimo86

Shark Fights
Lightweight
Widzę, że Venom chciał nam się pochwalić umiejętnością tworzenia animacji
icon_wink.gif
A tak na poważnie to czy ktoś mi powie co to za bójka na początku filmiku?

maddem

Oplot Challenge
Light Heavyweight
StrikeForce bodajże po wygranej Shieldsa nad Hendersonem. Miller wpadł do klatki i zaczął pajacować i tak się to skończyło. Diazów też tam nie mogło zabraknąć
icon_biggrin.gif

MirJitsu

Brutaal
Lightweight
maddem – pajacowanie to bylo zachowanie tamtej ekipy, padlo tylko pytanie co z jego rewanzem..

Diazy to akurat najwieksze pajace w mma i zawsze cos musza odjebac

steyr

BAMMA
Featherweight
jak juz wymieniamy czego brakuje to poddania Hughesa na Almeidzie (choc osobiscie za nim nie przepadam:)) ale to drobnostka ogolnie HL bardzo fajny

Latro

Oplot Challenge
Lightweight
Jak widzę Sonnena okładającego Silve to aż mi go żal że oddał tą walkę w końcówce walki. Ogólnie HL średnio zrobiony jak dla mnie, ale jako przypomnienie 2010 może być. Czekam na lepszą pracę
icon_smile.gif

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Przestańcie z tym “brakuje tego, brakuje owego”. Każdy fan wie czego brakuje, co nie znaczy, że HL zajebisty. Pokazuje mniej więcej jak minął rok 2010. Wielkie powroty, straty pasów i wspaniałe nokauty. Najlepsze jak po poddaniu Fedora świat wybuch
icon_smile.gif
Całe MMA w 2010 stanęło na głowie, a dla wielu świat się zawalił i o to chodziło
icon_biggrin.gif