HL Jordana Błocha

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Jeden z moich najnowszych filmów. :-) Liczę na komentarze, mam nadzieję, że się podoba. :-)



 
przygnębiający ? :) przecież ciągle smutnej melodii nie ma, potem jest trochę szybsze tempo. :) dzięki :)
 
liczyłem na jakieś większe bum szczerze mówiąc. mogłeś w połowie dać jakąś inną muzykę, ale ta nie jest zła.
 
Muza kwestia gustu, pewnie przy czymś o mocniejszych brzmieniach wyszedłby tu na zabójcę, a tak wyszedł na wojownika "rodem z Pride", tak czułem ;)



HL fajnie złożony według mnie. Chyba najbardziej mi nie grał fragment z piciem wody, a tak to jakbym oglądał "pełną profeskę" ;)
 
Ja lubię taką muzykę i nie wiem czy przekonam się kiedykolwiek do tych rockowych brzmień, jakoś wolę taki klimat, niedługo zacznie wychodzić sporo filmów ode mnie i tam będzie myślę trochę mocniejsze uderzenie, choć i takich smutnych melodyjek też nie zabraknie ;)



Hehe, wybaczcie :P Ale to tylko jedno ujęcie ;> Dzięki !
 
gdyby nie pewien fakt, to z pewnością już daaawno byłoby coś ode mnie, ale mam teraz sporo pracy, trenuję przed czymś sporym, nawet bardzo sporym ;)
 
Strasznie usypiające, żadnych emocji. Chyba zasnąłem w połowie, bo nie pamiętam już nic z tego HL:-)
 
może po prostu zwiększ głośność w słuchawkach/głośnikach, wtedy nie zaśniesz ;) hehe
 
Heh. Nie no, chodzi, o jakąś żywszą muzyke i więcej przyspieszeń akcji, wszystko tak ciągnie się w jednym tempie.
 
W 1:52 masz przyspieszenie akcji :D hehehe :)



Nie no rozumiem Cie, po to wrzuciłem to na forum żebyście ocenili uczciwie :)
 
Wielkie dzięki ! :)



Hm, już niedługo będzie wszystko jasne ;) Na pewno jest to ogromna szansa dla mnie, żeby się wykazać ;)
 
Swietne ja kzwykle. Mam nadzieje, ze moj ulubiony polski tworca HL faktycznie zmontuje cos dla mojej ulubionej polskiej federacji :)
 
Mi tam się podobał ;) miał wstęp, rozwinięcie, zakończenie niczym dobra książka :) nie tam misz masz sklejony jak w niektórych HL-ach tylko z głową to zrobione. Muzyka to kwestia gustu, są ludzie którzy jarają się rockowymi kawałkami do HL a mnie np w ogóle to nie jara. Czyli kwestia gustu.
 
@up



Nie napisałem, że źle tylko, że możesz jeszcze wiele rzeczy poprawić. Daję Ci 7 w skali do 10
 
A czy ja twierdzę, że napisałeś, iż jest źle? :-)



Ciągle staram się rozwijać i powoli małymi krokami do przodu idę.



Dzięki za tak dobrą ocenę. :-)
 
Ja pamiętam stare highlighty Randy'ego przy Kid Rocku czy CroCopa przy Slipknot'cie, Ninjy też z mocną nutą Rob Zombie, jedne z pierwszych z highlightów, które przez dłuższy czas nakręcały mnie na ten sport jeszcze bardziej. ;).



BTW:



http://www.dailymotion.com/video/xdnhi_murilo-ninja-rua-highlight_sport#.USkbgvLZ0xI
 
Back
Top