Historyjka o Guillardzie

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
( Z góry zaznaczam, że video pozyskałem od użytkownika tej strony : Niztheriel - czy jakoś tak :D )Oto historyjka o Guillardzie, że nie powinno sie nie doceniać przeciwników ! 

KrwS

Brutaal
Super Heavyweight
szkoda melvina strasznie. gdyby docenil rywala i nie szarrzowal jak pojebany to by to wygral.
 

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Szkoda Melvina? Ma to na co sam sobie chłopak zapracował :) Skakał do walki jakby wygrał jeszcze przed wejsciem i ma tego efekty teraz :PZ kolei Joe to jakiś jebany terminator jest :D Z walki na walkę coraz większa bestia się z niego robi.
 

phizs

Oplot Challenge
Lightweight
Bez sensu jest pisanie, że Melvin by to wygrał. On zawsze jak przegrywa to głównie przez głowę: obala Diaza, próbuje latającego kolana z zapaśnikiem itd. Inne walki tak samo przegrywał w pierwszej rundzie jak mu odbijało. Zasługa Lauzona jest tu wbrew pozorom nie taka wielka. Na mówienie o nim "bestia" to zawcześnie po Warburtonie i nieprzytomnym Guillardzie bo to chyba pierwszy lepszy przeciwnik w UFC którego pokonał. Greg Jackson powinien zatrudnić do zespołu psychologa sportowego na cały etat dla Melvina.
 

Anonymous

NoLife FC
Przyjaciele Lausona.Wrzucam tu, bo imo pasuje jak ulał. Trochę w pierwszych sekunadach zaniepokoił mnie pan z prawej, ale tylko chwilowo :-)
 

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Melvin jest moim bohaterem. Pierwszy raz widziałem, żeby ktoś usadził się wpadając na rękę przeciwnika.
 

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
Melvin ma stoczyc swoją kolejną walkę na Fight for the Trops 2 ,a jego przymierzany rywal to Evan Dunham.
 
Top