Historia zatacza koło, Le Banner wypadł z Clout MMA 2. Tomasz Sarara wchodzi na zastępstwo

kaczka94

Moderator
Cohones
Projekt-bez-nazwy-7.jpg


Nie ma szczęścia do występów na polskiej scenie MMA Jerome Le Banner. Francuz wypadł z występu na gali Clout MMA 2, gdzie miał zawalczyć z Dawidem Załęckim. 50-latka zastąpił jednak Tomasz Sarara w pojedynku na zasadach K-1.

Do gali Clout MMA 2 dojdzie już w najbliższą sobotę, 28 października, w Płocku. Le Banner zgłosił kontuzję pod koniec przygotowań, a w jego miejsce wszedł Sarara. Przypomnijmy, że Francuz w przeszłości aż trzy razy wypadał z walki z Marcinem Różalskim. Dwa razy miało to miejsce w 2012 na gali KSW 18 oraz KSW 20. Trzeci raz zdarzyło się to w 2018 roku w organizacji DSF Kickboxing Challenge, kiedy to Le Banner miał zaplanowany występ na innym wydarzeniu.

Sarara (MMA 1-2) odniósł ostatnio zwycięstwo na zasadach K-1 podczas pierwszej gali Clout MMA w sierpniu. Polak wypunktował wówczas Jaya Silvę. Dla zawodnika z Krakowa był to powrót na ścieżkę zwycięstw po dwóch porażkach przed czasem w KSW. Sarara przegrywał z Arkadiuszem Wrzoskiem oraz Errolem Zimmermanem. W debiucie w MMA oraz dla KSW pokonał Filipa Bradaricia przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie w lipcu 2021.

Załęcki dotychczas rywalizował we freakowych organizacjach jedynie na zasadach K-1. Obecnie Dawid jest po dwóch porażkach przeciwko Mateuszowi "Don Diego" Kubiszynowi oraz Denisowi Labrydze. Ta druga miała miejsce na pierwszej gali Clout MMA w sierpniu. Wcześniej Załęcki pokonywał w Alana Kwiecińskiego oraz Vaso Bakocevicia przed czasem. Obydwie wygrane odniósł dla organizacji High League. 
Najbardziej chyba będzie zadowolony Różal bo gala CLOUT MMA w Płocku... a z Geronimo by miał walczyć jakiś Załęcki a nie Płocki Barbarzyńca :bye: :boss:
 
Chciałbym kiedyś zobaczyć news:
PILNE! Jerome Le Banner nie wypadł z walki. Jedyny plus, że jakaś różnica bo jak ostatnio Jerome wypadł z walki w Płocku to wskoczył Valentijn Overeem za niego
 
Powinna być deklasacja, ale ten stary Załęcki to jakiś wybryk, bo jak na swój wiek i swoje doświadczenie to jest kozakiem.
 
Ach, ten analityczny umysł Różala... Szkoda, że nie alarmował, w końcu nikt się nie spodziewał...
 
Back
Top