1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Historia Antka?

Discussion in 'Forum MMA' started by Maciek_MMA, May 13, 2012.

1. Maciek_MMA

Maciek_MMA Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    85
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
  2. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    Az taki nowy news, że trza temat tworzyć?

3. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    7,839
    Zdobyte Lajki:
    4,453
    Punkty:
    1,790
    Było na głównej w "Antoni Chmielewski po KSW 19"

Poza tym na cholere ten temat, skoro nawet w tym twoim linku masz napisane "Podobno Antoni Chmielewski (...)"

4. Elusive

Elusive Jungle Fight
    Heavyweight

Komentarze:
    426
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Odnoszę czasami wrażenie, że niektórzy z was naprawdę nie mają co robić :D

5. Maciek_MMA

Middleweight

Komentarze:
    85
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    A ja odnoszę wrażenie, że uzytkownicy na MMARocks czekają tylko aby komuś wbić szpile i dogryść. Śledze strone od dłuzszego czasu i nigdy nie znalazłem informacji o tym, że Antek siedział w więzieniu. Chciałem się z wami podzielić informacją. Ale jezeli to coś złego to proszę redakcję o usunięcie teamtu i bana dla mnie. Pozdrawiam

6. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    Jeżeli chciałbym Ci dogryźć zwróciłbym Ci uwagę na ortografię.:-) Chodzi o to, że temat jest wałkowany za każdym razem na nowo przy okazji walki Antka i zawsze znajdzie sie kilka/kilkanaście osób, które zapytają dlaczego "Antek ch@# Ci na imię" itd. Po 19 zapytań było od groma w różnych tematach, czasem 2 razy na jednej stronie, bo nikomu się nie chce poszukać każdy pyta na nowo. Ty chociaż nie pytałeś tylko odpowiedziałeś. Szkopuł tkwi w tym, że to już zaczęło być irytujące, po za tym google wiedzą o sprawie i czasem warto zapytać tam niekoniecznie na forum MMA. I dobra rada na koniec, nie proś o bana bo był taki jeden, który poprosił i prośba została spełniona.

7. Born2kill

Born2kill Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,017
    Zdobyte Lajki:
    2,118
    Punkty:
    2,790
    Siedział w więzieniu?To raczej tyczyć się miało postawy konfidenckiej. Więźnia raczej tacy ludzie szanują... Swoją drogą kiedyś też się tym rajcowałem, kibicostwem, zasadami, teraz jednak myślę, że to totalna głupota. Jeśli przed gościem wisiała szansa wyroku, a pytano go o kogoś kto jawnie łamał prawo to go sprzedał. Jak łamiesz prawo to zważaj na to kto o tym wie i tyle. To błąd tego co wpadł, a nie tego, że zaufał niepotrzebnej osobie. Nie znam sytuacji, więc ciężko się rozdrabniać na szczegóły. Ja go rozliczam jako fightera MMA, co mnie to obchodzi oglądając KSW, że kogoś sprzedał? Pokazuje to nieumiejętność radzenia sobie z problemami wśród owych kibiców i tyle. Żałuję, że ochrona nie wyprosiła wulgarnie zachowującej się części kibiców (choć to mogloby się skończyć wręcz przeniesieniem kamer w kierunku zajść jakie by pewnie były i byłaby jeszcze większa żenada), bo faktycznie wstyd.

Kibole, chuligani stadion to też JUŻ nie miejsce na wyjaśnianie tego typu spraw, a co dopiero gala MMA. No, ale najlepiej pamiętać o zasadach tylko wobec innych, a nie siebie...

8. Maciek_MMA

Middleweight

Komentarze:
    85
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790

Grozisz mi?:-)

9. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    Tak, to było rzucenie rękawicy.:-) Jak nie podejmiesz wyzwania okryjesz się hańbą na wieki.

10. Tykersky

Tykersky Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,986
    Zdobyte Lajki:
    60
    Punkty:
    1,790
    Szczerze mowiąc nic nam do tego, jezeli Antek wie ze zawalił w przeszlosci to te obelgi nie powinny robic na nim wrazenia bo na pewno nie pierwszy raz je slyszy, za bledy przeszlosci czesto sie placi. No ale my go z tego rozliczac nie bedziemy, a z jego poczynan na ringu ktore ostatnio sa mizerne a pocieszanie sie i wmawianie sobie ze jest wszystko dobrze i sie wygrywa ( walki z Zikicem ) to jest cos nie tak, bo wyraznie odstawal w tych walkach, a pojedynek z Horwichem dobitnie pokazal ze Antek nie potrafi nic zrobic bedac z gory, kompletnie nic plus kondycja Pudziana czyli na półtorej rundy MAX. Od walki z Nobregą myslalem ze poczynil progres, ta walka na prawde mi sie podobala no ale to chyba byl jednorazowy wystrzal....Cos mi sie wydaje ze w najblizszym czasie Antonio wypadnie z KSW teamu - nie wyróznia sie niczym, nie zdziwił bym sie jak do teamu zamiast Antka wstawia np Kornika lub Aslana.

Moze ten regres jest spowodowany po prostu tym ze lepszych dostaje zawodników a Antek jest średniakiem - jakby nie patrzec wygrywał z przeciętnym Nobregą, średnim Babenem, ogórkiem Knaapem i Masudą i przez lucky puncha Reindersem który tez jakas wielka postacia w Europejskim MMA nie jest. Jedyną wartosciowa wygraną jaka moze sie Antek pochwalic to poddanie Diona Staringa w ostatnich latach. No bo zwyciestwo nad Zikicem po wielkim wałku nie jest powodem do dumy.

Moze warto odpuścic KSW i poszukac gdzies indziej pracodawcy ? Nie wiem..

11. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,802
    Zdobyte Lajki:
    489
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Dla mnie Antek moze być członkiem taboru cygańskiego, striptizerem, piekarzem czy policjantem. Co ma to do rzeczy? Zawodnik ma walczyć, a jego życie pryweatne nie ma nic do tego. Nie lubię go nie ze względu że jest "konfidentem" bo leje na takie głupoty. Dla mnie liczy się to jaki jest w ringu. Poza nim może być nawet partnerem Michała Piróga.

12. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    11,461
    Zdobyte Lajki:
    22,988
    Punkty:
    4,790
    To Piróg jest gejem?

:P:P:P:P

13. slivex

slivex Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,399
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Yoshi chyba zbyt mozno ugrzązł w mma i juz nie wie co sie w świecie dzieje

14. Palhares

Palhares ONE FC
    Featherweight

Komentarze:
    2,347
    Zdobyte Lajki:
    45
    Punkty:
    1,790
    Jeszcze tego brakowała żeby hołota uczęszczała na gale MMA. Jak ich widzę to czasami jestem za aborcją.

15. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,802
    Zdobyte Lajki:
    489
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    @Yoshi

Proponuję Ci sprawdzić osobiście:-)

16. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    7,839
    Zdobyte Lajki:
    4,453
    Punkty:
    1,790
    @malina

Może Yoshi gadał z Pirógiem i ten wydał mu się sympatyczny i się umówili na piwo, a tu zonk :D

Chmielewskiego nie lubię, uważam go za buca i dodatkowo walczy przeraźliwie nudno. A to, że prawdopodobnie sprzedał kumpli jeszcze bardziej mnie umacnia w tym, żeby go nie lubić. Będąc z góry przez 30 sekund smyrnąć po biodrach 2 razy i nawet nie spróbować przejść gardy - to dopiero trzeba mieć serce i talent.

17. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790
    a kto to ten cały chmielewski?

i taki mały off top, ciekawe ile z osób wypowiadających się powyżej jest z Warszawy...

18. A-S-S-A-S-S-I-N

A-S-S-A-S-S-I-N Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    256
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Widac jacy fani MMA interesuja sie zawodnikami od strony zycia prywatnego zamiast od strony sportowej. Wracajcie lepiej na pudelki albo inne gowna jak wp. Co do walki Antka to taki mial gameplay dla mnie nie bylo to nudne wiadome bylo ze jego przeciwnik jest lepszy i przez pierwsza runde i troche drugiej jego gameplay dzialal jak by mial lepsza kondycje to napewno by wygral. A zreszta co ja wam bede tlumaczyl jak wy przeciez wszystko wiecie i walczycie bardzo efektownie z klawiaturami i myszkami.

19. TwardyB

TwardyB ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,276
    Zdobyte Lajki:
    431
    Punkty:
    1,790
    To jest w ogóle jakiś fenomen. Zwykli kibice go nie lubią za styl walki i sposób bycia. "Dobre chłopaki" nie lubią go za strzelanie z dupy, a duet K&L usilnie starają się go promować i trzymają na KSW cały czas. Tylko teraz pytanie w imię czego? Oczywiście prócz osobistego kolegowania się, ale jak zapewnił Martin czy tam Kawul nie ma to związku z walkami.

20. Highlander

Highlander ONE FC
    Featherweight

Komentarze:
    2,328
    Zdobyte Lajki:
    85
    Punkty:
    1,790
    A-S-S-A-S-S-I-N

Gameplay to sobie możesz na youtube jakiejś gry komputerowej zobaczyć :) A co do reszty twojego posta to uważam, za naturalne, że fani chociaż w małym stopniu interesują się życiem zawodnika. Akurat historia ze sprzedaniem kumpli wydaje się interesująca i mnie takie rzeczy ciekawią również w jakimś stopniu. Sa kibice których to jakoś interesuje, są tacy, których jara tylko i wyłącznie sport, a reszta nie istnieje. Myślę, że obie postawy są normalne.

Jeszcze wracając do gameplaya...Oczywiście znowu argument, że "z klawiaturami i myszkami". Czy fani oglądając walkę nie mogą wyrażać swojej opinii? Każdy ma prawo napisać, że Antek walczy nudno jeśli tak uważa, a Tobie nic do tego. Nigdy podczas oglądania jakiegoś meczu w tv nigdy nie powiedziałeś, że jest nudny? Jeśli powiedziałeś to łatwo ci mówić zza telewizora ekspercie?

Share This Page