Highlight Alistaira Overeem'a mojego autorstwa

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Witam chciałbym zaprezentować mój kolejny highlight, robiony od wczoraj, tym razem padło na "Demolition Man'a" :) Uważam, że jest ciut lepszy niż te dwa poprzednie, no chyba, że się mylę to trudno. Niestety mój komp nie pozwala na instalowanie takich programów jak Sony Vegas czy też Adobe After Effects itp. itd., ponieważ praca na nich byłaby po prostu nie do zniesienia.. Zainstalowałem SV 8 Pro i posiedziałem na nim tak naprawdę 5 minut i odinstalowałem bo podgląd strasznie cieło ogólnie muliło kompa, także ten program którym robię te HL jest dość prosty i nie ma w nim wyrafinowanych efektów i przejść, ale mam nadzieję, że chociaż trochę się on wam spodoba :)PS. Jeśli by wyszkoczyło, że film został zablokowany czy coś w tym stylu to proszę, poinformujcie mnie, najlepiej w tym temacie :) Pozdrawiam serdecznie :) 
Kurwa jest osobny temat na takie rzeczy, najpierw przęglądnij forum, a potem zakładaj nowe tematy :-)
 
Bubi, o ile się nie mylę temat o highlightach jest na naprawdę dobre produkcje, typu FlyWinMMA, NickTheFace.Chyba, że jest odrębny na własne, to wtedy masz rację.A co do highlighta, to sorry, ale przejścia niezbyt ładne, a muzyka zupełnie nie pasuje. Ale rób dalej, sam trailer nie jest zły, a z czasem na pewno będziesz robić coraz lepsze.
 
Temat Highlights jest na highlighty, nie słyszałem o podziale na fajne i niefajne.
 
Bubi w sumie dobrze prawi. Z drugiej strony, jakby tam gość wrzucił - jego hl przeszedł by bez żadnego echa.....a tak przynajmniej ktoś go skrytykuje.
 
Od dawna wiem, że jest wątek poświęcony highlightom, ale obawiałem się, że jak wrzucę go tam to nikt go nie oceni... Dlatego założyłem oddzielny temat.. Prawdopodobnie niedługo zrobię trailer walki Overeem - Lesnar także szykujcie się!! :)
 
Jeżeli freakz liczy na ocnę swojej roboty to nie ma co wrzucac do tematów z Highlightami skoro nikt tego nie oceni,a zakładając osobny wątek prawie każdy zwróci uwagę na prośbę oceny jego dokonań :-)
 
Brakuje walk Overeema z przed koniny i muszyka beznadziejna jak do hl. Dobrze, że słychac komentatorów w decydujących momentach.Nie myślałeś o innych wykonawcach ?Nie wiem czy tylko jak mam podobny gust; chciałbym zobaczyc hl z muzyką Illusion Nóż lub Vendetta
 
Jest taka prośba do was :) Zna ktoś może stronę z której za darmo można zassać walki UFC w dobrej jakości? Dokładnie chodzi o walki Lesnara, bo nie mogę ich znaleźć nigdzie :) Za pomoc dzięki :P
 
Oj dłuuugo by pisać :-) Może cos Ci podrzucę:vs. KIMhttp://www.fileserve.com/file/4yysUpHvs. Mir 1http://rapidshare.com/files/88797720/UFC_81_-_Brock_Lesnar_vs_Frank_Mir_-_www.fight2live.net.avivs. Herringhttp://www.fileserve.com/file/CCDhpUzvs. Couturehttp://www.megaupload.com/?d=2IVS3D9Lvs. Mir 2 , part 1, 2http://www.megaupload.com/?d=P1N9G356http://www.megaupload.com/?d=MH5BMOJZvs. Carwinhttp://www.megaupload.com/?d=A3QQVOF9vs. Velaquezhttp://www.fileserve.com/file/eZapYRz
 
kaczka wielkie dzięki :) co prawda wczoraj wieczorem znalazłem już walki lesnara w dobrej jakości, ale walka z couturem była średnia jakościowo a i walkę z Mirem (2) nie dało się ściągnąć, także jeszcze raz dzięki :)
 
Back
Top