HIGH League wydało oświadczenie oraz podjęło decyzję odnośnie siódmej gali

kaczka94

Moderator
Cohones
High-League.jpg


Organizacja HIGH League wydała oświadczenie w sprawie dalszego funkcjonowania oraz zapowiedzianej czerwcowej gali. Wiadomo, że zapowiedziane siódme wydarzenie nie dojdzie do skutku.

Gala HIGH League 7 miała odbyć się 17 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Podczas wydarzenia miało dojść do m.in. starcia Tomasza Sarary z Michałem Pasternakiem. Sprawy organizacji wymknęły się spod kontroli, bowiem Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji podjęło decyzję o zamrożeniu środków finansowych HIGH League. Decyzja była spowodowana powiązaniami z władcą Czeczeni, Ramzanem Kadyrovem. Ten jest odpowiedzialny za atak Rosji na Ukrainę.

Dziś freak-fightowa organizacja wydała oświadczenie w sprawie najbliższej gali. Jak informują, gala HIGH League 7 nie dojdzie do skutku. Wiadomo, że organizacja będzie dążyła do wyjaśnienia całej sytuacji. HIGH League zapewniło, że kibice, którzy zakupili bilety, otrzymają zwrot pieniędzy.



Gala HIGH League 7: Grand Prix, która miała odbyć się 17 czerwca 2023 r. w TAURON Arenie Kraków, nie odbędzie się. Decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji jest dla nas bardzo krzywdząca. Żadna osoba powiązana z HIGH League nie ma sobie nic do zarzucenia w odniesieniu do decyzji MSWiA. Wyjaśnimy tę sprawę jak najszybciej i dalej będziemy Was cieszyć swoimi wydarzeniami. Działalność organizatorów gal HIGH League (tj. spółek H-Agency sp. z o.o. i HIGH LEAGUE BIELSKI S. K. A.) zostaje tymczasowo zawieszona. Wszystkim osobom, które zakupiły bilety, otrzymają pełny zwrot.
Organizacja HIGH League póki co zorganizowała sześć wydarzeń. Ostatnie miało miejsce 18 marca w Spodku w Katowicach.

 
Jest rok wyborczy, więc MSW poszło na poważnie, a freak MMA ma na tyle dwuznaczną reputację, że nawet tzw. opozycja protestująca przeciw tej komisji antyruskiej chyba nie będzie umierać za HL.

Aż szkoda, że nie ma jakiegoś gifu z Sararą :cool:
 
High league pracuje nad postawieniem słupa, lexy Chaplin wchodzi do gry, ale to będą jaja jak brodaci się ewakuują z Polski a biedna dziewczynka zostanie z problemami i funduszami niewiadomego pochodzenia, będą podatki, płacz i kryminał na końcu :lesnarhappy:
Jedynie jakiś patentowany debil dałby z siebie zrobić słupa w takiej sytuacji w takiej organizacji więc mówiąc krótko, powodzenia!
 
High league pracuje nad postawieniem słupa, lexy Chaplin wchodzi do gry, ale to będą jaja jak brodaci się ewakuują z Polski a biedna dziewczynka zostanie z problemami i funduszami niewiadomego pochodzenia, będą podatki, płacz i kryminał na końcu :lesnarhappy:
Jedynie jakiś patentowany debil dałby z siebie zrobić słupa w takiej sytuacji w takiej organizacji więc mówiąc krótko, powodzenia!
Żartujesz Byku, że chcą przenieść firmę na lexy :mjsmile::mjsmile::mjsmile:
 
Tak mówią m.in. Wardęga i Kasjo. W sumie Bielski Polak nie dostał żadnych sankcji, więc założy spółkę nową. Pytanie tylko o fundusze, jak je przetransportują do nas.
To już pachnie przekrętem, jak sam najgorszy skurwesyn, bo nie wydaje mi się, że lexy jest odpowiednią osobą do prowadzenia firmy, ale jak wrzucić na minę (inaczej tego procederu nie nazwę), to zawsze tego co mało kuma :roberteyeblinking:
 
Nie wierzę, że nie odjebią czegoś żeby to wróciło. Za duży udział w rynku freaków mają.
 
Nie wierzę, że nie odjebią czegoś żeby to wróciło. Za duży udział w rynku freaków mają.
Ten duży udział wynikał z tego że oni na starcie przy kontraktach dawali wyższą stawkę niż konkurencja, siano było, nawet jakby Bielski otworzył kolejna spółkę przez bez czeczenów, to mając zamrożone konta wydaje mi się że nie będzie miał hajsu aby dopiąć galę, chyba że znajdzie nowych "inwestorów", kwestia tak naprawdę ile oni na tym zarabiali...
 
High league pracuje nad postawieniem słupa, lexy Chaplin wchodzi do gry, ale to będą jaja jak brodaci się ewakuują z Polski a biedna dziewczynka zostanie z problemami i funduszami niewiadomego pochodzenia, będą podatki, płacz i kryminał na końcu :lesnarhappy:
Jedynie jakiś patentowany debil dałby z siebie zrobić słupa w takiej sytuacji w takiej organizacji więc mówiąc krótko, powodzenia!
Widzę, ze przejąles rolę zelaznejreki i mocno sledzisz friki dając nowe informacje
:rutekajak:
 
Tyle mam do powiedzenia HL i Cwelikowi Śmietanie

Powinno być jeszcze: jak siedziałem w pierdlu to mówiłem ,,zobaczycie mnie jeszcze w Las Vegas" -zdelegalizować ten boks w cholerę :korwinlaugh:
Pamiętacie jak jeszcze Balskiego straszyli milionami kar a Wasilewski to wyśmiewał? :roberteyeblinking:
 
Back
Top