HIGH LEAGUE: Lexy Chaplin i „Natsu” skonfrontują się w „Rundkach”

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
HIGHLEAGUE-Natsu-Lexy.jpg


Informacja prasowa

Nadszedł czas na najmocniejsze uderzenia w „Rundkach” High League! W środę, 18 sierpnia, o godz. 20:00 odbędzie się program z udziałem gwiazd walki wieczoru wysokiej ligi. Naprzeciw siebie usiądą najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0), i Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0).

"Rundki" to nowy cykl wykreowany przez organizację. Prowadzącym jest konferansjer gali, Arkadiusz Pan Pawłowski. Show transmitowane jest za darmo na kanale High League na YouTube. Program jest podzielony na trzy rundy. W pierwszym starciu pytania zadaje Pan Pawłowski, w drugim po trzy kwestie między sobą poruszają zawodnicy, natomiast w trzeciej, ostatniej rundzie, udział biorą kibice, którzy mogą zadzwonić i porozmawiać ze swoimi ulubieńcami.

Gwiazdy High League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej. Wystąpiły w projekcie „Team X”, a filmy z ich udziałem biły rekordy popularności. Dało im to wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Teraz czas na kolejne wyzwanie - panie muszą dać z siebie wszystko w oktagonie!

Udział w programie zaczął „Lexy” i „Natsu” nie tylko łączyć, ale jeszcze bardziej dzielić. Między wojowniczkami pojawiły się problemy i niewyjaśnione tajemnice. Nasze gwiazdy wszystko rozstrzygną pięściami w klatce wysokiej ligi. Tą walką żyje cała Polska! „Lexy” czy „Natsu” - to tylko jedno z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy w High League!

Przypomnijmy, że drugiej w walce wieczoru gali High League zmierzą się youtuberka i influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) oraz pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

W serwisie HighLive.tv w sprzedaży jest dostęp do PPV na galę High League. Dostęp do transmisji kosztuje od 24,99 zł.

Bilety na pierwszą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague).

Pełna karta walk gali High League

Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0)

Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)

Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)

Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0)

Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-0) Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (0-0) vs Sebastian "Bunio" Szabunio (0-0) vs Łukasz "Yoczook" Walaszek (0-0)

Jakub "Carlito" Olewiński (0-0) vs Maciej "Big Jack" Jarema (0-0)

Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław "Kolar" Kolarczyk (0-0)

 
Ksywa. Zerżnął ją od Vince'a McMahona z WWE, który występując jako heel w TV kazał do siebie mówić per Mr McMahon.
No chyba, że nie doceniam chłopa i źródła ksywy sięgają tradycji dionizyjskich lub po prostu lubi pograć na fletni, jak na Pana przystało :beczka:
Na fiutni.
 
Telefony od widzów będą jedyna ciekawa rzeczą w tych rundkach xD

na bank będą masakrować natsu
 
Back
Top