HIGH LEAGUE: Adrian „Medusa” Salamon vs Maciej Rataj w High League

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
High-League.jpg


Między nimi musi zaiskrzyć! W trzeciej głównej walce pierwszej gali High League zmierzą się zaprawieni w bojach Adrian "Medusa" Salamon (1-0) i Maciej Rataj (1-1). YouTube czy telewizyjne reality show – odpowiedź poznamy już 28 sierpnia w Ergo Arenie!

Pod względem internetowej popularności zdecydowanie przeważa Adrian Salamon. Ma on 800 tys. obserwujących w serwisie Instagram i ponad 1,2 mln subskrybentów w YouTubie. Został w sieci gwiazdą wielkiego formatu! Zasłynął dzięki vlogom i krótkim filmikom. Karierę zrobił jeszcze jako nastolatek i szybko zaczął się rozwijać w innych dziedzinach. Realizuje się jako artysta muzyczny i sportowiec. Wspiera go armia wiernych fanów, którzy z pewnością zawitają do trójmiejskiej Ergo Areny, aby zobaczyć swojego ulubieńca.

W MMA "Medusa" zadebiutował w czerwcu 2019 roku. W drugiej rundzie rozprawił się w parterze z "Klaunem z Koszalina", Piotrem "Knaziem" Knasiem. Karierę utalentowanego i walecznego 24-latka zahamowały problemy zdrowotne. Salamon wraca już do pełni formy i zapowiada, że konfrontacja z Ratajem będzie dla niego bezproblemowym zwycięstwem.

Do walki "Medusa" przygotowuje się pod okiem gwiazdy polskiego MMA, Grzegorza Szulakowskiego. "Szuli" już udowodnił, że potrafi wydobyć z celebrytów pełnię ich sportowego talentu. Salamon Imponuje głównie siłą i wytrzymałością, którą zdobył dzięki intensywnym sparingom, między innymi w słynnym Berserkers Team.

Maciejowi Ratajowi ma pomóc doświadczenie, którym dzieli się jego trener, Antoni Chmielewski. Uczestnik programów reality show i influencer występował już w klatce. We wrześniu walczył po raz ostatni. Bardziej doświadczony Sebastian "Ztrolowany" Nowak nie miał z nim żadnych szans!

Pojedynek Salamona z Ratajem zapowiada się świetnie nie tylko pod kątem sportowym, ale też emocjonalnym. Nie jest tajemnicą, że wojownicy nie pałają do siebie sympatią. Maciej Rataj zapowiadał, że w oktagonie rozprawi się z kolejnym youtuberem. Adrian Salamon zapewnia, że mu na to nie pozwoli i rozbije go w oktagonie. To będzie nie tylko walka o zwycięstwo. To będzie przede wszystkim walka o honor – rodem z XXI wieku! W czasach internetowej sławy liczy się coś więcej niż sama popularność. Liczy się to, kto naprawdę potrafi walczyć.

W walce wieczoru gali High League, 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie, zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

Bilety na galę High League w sprzedaży w serwisie Eventim.pl (www.mamytwojbilet.pl/HighLeague). Podczas wielkiego show nie może zabraknąć kibiców - 28 sierpnia widzimy się w Ergo Arenie!

Aktualna karta walk gali High League

Lexy Chaplin vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk
Aniela "Lil Masti" Bogusz vs Ewa "Kleo" Brodnicka
Adrian "Medusa" Salamon vs Maciej Rataj
Piotr "czuuX" Czupryn vs TBA
Josef Bratan vs TBA
Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki vs TBA

 
Zaprawieni w bojach xd kurwa z rekordem 2-1 razem to co ma biedny Oleynik powiedzieć który ma 76-16-1 i dalej walczy
:najmancoty: Olejnik ma 0-2 i jest na liścia nawet krs1 nie chce go dać Mamedowi a każdy chciałby to zobaczyć
 
Mam jeden problem marketingowy z HL. Oni obecnie istnieją tylko na Instagramie. Masa ludzi nawet nie wie jeszcze o nich , oni są martwi na YT. Szczerze federacja za taką kasę niesamowicie mnie to zaskakuje a gala praktycznie za 30 dni.

Jak można tak potężnie olać YT. Niesamowite.
 
"high" league to znaczy że co... Zawodnicy będą walczyć najarani? :fro:
Czekam aż bracia Mroczkowie stworzą swoją organizację "sportów walki"
 
Po pierwsze - mismatch
Po drugie - High League sie nie pierdoli, ładnie podkupują przeciwników
Podkupuje zawodników, niby których?
Lil masti - fejm jej nie chciało, więc nie zawalczyła by tam i tak...
Medusa - Nie walczył od fame mma 4, pewnie dlatego, że prawdopodobnie od fame mma 5 zaczęli płacić mniej (bardziej rozsądnie)
Rataj - Zawalczył dwa razy i pewnie kontrakt mu się skończył, a był w fejm tylko ze względu i dzięki don kasjo.
Fejm to może chciało jedynie Lexy i Natsu, ale skoro nie zawalczyli na fame, to znaczy, że im się nie opłacało, więc malik prawdopodobnie przepłacił, ale lexy i natsu coś więcej znaczy dla high league, niż dla fame mma, bo fejm każdy zna, więc za dużo w promowaniu organizacji by nie pomogły, natomiast high league jest nowe i potrzebuje takiej dużej promocji, zresztą co wychodzi jak na razie świetnie, bo nie zorganizowali jeszcze żadnej gali, a już mają 210k followów na insta.
 
Ksw zaczęło się od 12stki także @ziomeq miał racje
twoja odpowiedź jest dla mnie tak znaczącą jak ta kupa która rano zrobiłem przed wyjście do pracy :) on napisał o Tomku Olejniku ;) A Oleynik ten właściwy walczył w turnieju nazywanym KSW 8 przed KSW 12 ,pozatym gdyby nie był głąbem to już po samym rekordzie by doszedł że nie chodziło o Tomka
 
Back
Top