HIGH League 6: Decyzja sędziów! Marcin Najman pokonał Pawła Jóźwiaka!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
NajmanJo%CC%81z%CC%81wiakHL6.jpg


Marcin Najman pokonał jednogłośną decyzją sędziów Pawła Jóźwiaka w jednej z głównych walk gali HIGH League 6, która 18 marca odbyła się w katowickim Spodku.

Wymiana ciosów na początku. 10 sekund i Marcin Najman ruszył po sprowadzenie przeciwnika - to mu się udało, jednak po chwili Paweł Jóźwiak zdołał wstać. Kolejne sekundy to kolejne wymiany, na co zareagował „Prezes FEN” przechodząc do klinczu pod siatką. Jóźwiak nie zadawał jednak zbyt wielu ciosów. Najman rozerwał klincz i zadał serię uderzeń na głowę rywala. Do końca walki obaj zwolnili, widoczne było zmęczenie.

Spokojna druga runda. Obaj bardzo zmęczeni. Częściej atakował Najman. Jóźwiak w pewnym momencie spróbował kopnięcia, po którym pojawił się grymas na jego twarzy. To wykorzystywał w kolejnych minutach „El Testosteron”, zadając od czasu do czasu kolejne kopnięcia.

Jóźwiak ruszył od pierwszych sekund do przodu. Najman osunął się na deski po jednym z ciosów. „Prezes FEN” szybko ruszył na rywala i w parterze trzymał go z góry, starając się wykluczać ręce. Paweł Jóźwiak nie zadawał praktycznie żadnych ciosów, z góry tylko kontrolował swoją pozycję zapisując kolejne sekundy i minuty przewagi.

 
  • Wow
Reactions: jut
Jozwiak wystawia na ciężką próbę swoją kobite. Od dzisiaj jest nie tylko z gościem ktory rozpierdolil druga największa federacje mma w Polsce ale tez przegral z najmanem.
 
Jozwiak wystawia na ciężką próbę swoją kobite. Od dzisiaj jest nie tylko z gościem ktory rozpierdolil druga największa federacje mma w Polsce ale tez przegral z najmanem.
To ma tylko kształt kobiety. Zresztą jebać, można umierać, Najman wygrał przez decyzję. Chociaż z drugiej strony ciesze się, że widziałem to na żywo (na ufc akurat sraki tysiowały)
 
Klasyka, umawiasz się z tego typu laską, siedzisz w knajpie i na nią czekasz, aż podchodzi jakaś laska i mówi "Cześć", a ty się zastanawiasz kto to kurwa jest i skąd ona cię zna. To jest pierwszy dysonans poznawczy, drugi jest jak widzisz ją bez tapety. I teraz wyobraź sobie przejście od stanu "foto insta" do "na żywo bez tapety"/
 
Od razu było widać różnicę, ten techniczny kunszt w wyprowadzanych ciosach, taki niebanalny warsztat umiejętności pięściarskich... chyba nikt już nie ma wątpliwości że jego starcie o mistrzostwo Polski w boksie nie było przypadkiem. :jjsmile:
Dlatego już po 10 sekundach walki obalił Prezesa, by ten miał jakąkolwiek szansę w tej walce.
 
Back
Top