Na żywo HIGH League 3 – wyniki gali

Analogiczna sytuacja była na KSW na ERGO, tylko tam przełożyli walke (tylko tam z main eventu na co-main, więc bez bólu) Kaszubowskiego (kibol Arki) z Soldicem, bo kibice Lechii zrobili dym na oficjalnym ważeniu.

Tak czy inaczej ładnie wydymali ludzi, w studio przed galą pokazywali Denisa Rozrabiake w szatni, a Don Diego zapewniał że walka na 100% się odbędzie. Gniję ze scamu.
 
Wykupilem PPv tylko i wylacznie na jedna walke ktora odwolali. Co za syf. Trzeba bylo wczesniej pomyslec o konkretnej ochronie.
 
Czyli co, kibicujący idioci spacyfikowali ostatnią walkę? Wspaniałe osiągnięcie, obok handlu towarkiem to główne zajęcie tej żałosnej komórki społecznej.
 
Myślę, że organizatorzy wiedzieli o tym dużo wcześniej - musiały być silne naciski ze strony służb (policji) w związku z potencjalnymi dymami. Także info było trzymane w tajemnicy tylko po to aby opchnąć więcej PPV. Scam jak chuj.
 
Ale to jak, Bekonisa kibole Lechii nie wpuścili do obiektu, czy moze byli na obiekcie i jakby wyszedl, to zrobiliby dym? Malik na ochronie przyoszczędził?
 
high league i prime show do wyjebania przez to, ze przez cala gale mydla oczy, ze nic sie nie dzieje i walka bedzie, a ostatecznie kibice wyruchani
 
normalnie, zrobią w studiu telewizyjnym bez publiczności,
Bardziej mialem na myśli kiedy. Nie wiem czy to można podciągnąć pod sport ale zawodnicy jak się przygotowują to po tygodniu już w takiej formie jak w dniu walki nie są.ciekawe kiedy to będzie. Ehh szkoda chcialem zobaczyć jak Denis jest wyjaśniany
 
Ale to jak, Bekonisa kibole Lechii nie wpuścili do obiektu, czy moze byli na obiekcie i jakby wyszedl, to zrobiliby dym? Malik na ochronie przyoszczędził?
Ochronie? Mówisz o tych emerytach i osobach z grupą inwalidzką w kamizelkach "Służba Informacyjna"?
 
Na twiterze są filmy z bójek na trybunach. Pełno Policji jest na hali. Kibole Lechii weszli na halę a oni chyba nie lubią Torunia.
 
Back
Top