HEJT PO POLSACIE

Droni

Bellator
Welterweight
Euro 2016 jak już każdy wie będzie transmitował Polsat... No właśnie wracamy do czasów 2002 roku. Wówczas oglądaliśmy na otwartej antenie mecze Polaków, mecz otwarcia, finał, półfinały i mecz o brąz.. Może coś jeszcze, może coś mi umknęło, ale Kmita zapowiedział, że Polsat w otwartej antenie pokaże... 27 meczów...
Czyli:

a)3 mecze Polaków w grupie
b)Finał
c)Półfinały
d)Ćwierćfinały
e)mecz otwarcia
f) 1/8
+ mecze Polaków, mam nadzieje w fazie grupowej i pewnie mecze typu Niemcy vs Ukraina, Belgia vs Włochy

Naprawdę kurwa? Najpierw zakodowali Mistrzostwa Świata w Siatce, PPV na mecze z Czarnogórą i Mołdawią EL. MŚ 2014, PPV non stop BOKS, MMA. Naprawdę?

Nie każdy ma Polsat Sport/Polsat Sport Extra. Każdy się przypierdala do TVP, ale oni przynajmniej pokazali pełne Euro 2012, nie mówiąc o MŚ 2014 gdzie meczów było jeszcze więcej. Polsat po raz kolejny pokazuje jaką jest kurwą, mam nadzieje, że większość z was, z tych którzy nie mają Polsatu Sport/PSE wyślą razem ze mną jakiś e-mail do tych kurw... Wiadomo są streamy, można chodzić do kolegów/koleżanek, ale co w domu, to w domu. Solorz/Kmita wy...
 
xD

Hejt ze prywatna telewizja chce zarobic na transmisjach meczow. Gratuluje, moze ty do pracy za darmo bedziesz chodzil?
jak miasto sie doklada do tych wydarzen z moich pieniedzy z podatkow to czemu mialbym nie moc tego ogladac za darmo?
 
xD

Hejt ze prywatna telewizja chce zarobic na transmisjach meczow. Gratuluje, moze ty do pracy za darmo bedziesz chodzil?

No gratuluje, mądry jesteś bardzo :)

Po to są wielkie turnieje żeby oglądać je w otwartej telewizji, jeżeli mają zakodowywać, to po cholere je wykupują i zabierają ludziom. TVP z pewnością wszystko by pokazała, Polsat po raz kolejny pokazuje, że tylko pieniądze im w głowie ;). Szanuje Mateusza Borka, bo to genialny komentator, super ogląda się mecze z jego komentarzem, jakość HD wiadomo świetna w Polsacie, ale to wszystkie zalety...
 
Panie TV? Mamy 1990r czy co? Tylko internet.
Różne stacje, języki, jakość etc. Ja tam nie narzekam i tak niestety brak czasu by oglądać tak dużo meczów jak kiedyś.


edit:
Teraz sobie oglądam Arsenal vs City w 5000kb/s 720p 50fps. Za darmo, z ang komentarzem, który bardzo lubię (chociaż większość chłopaków z NC+ też jest ok).
 
Solorz musi spłacać największy prywatny kredyt w historii Polski (i to na chujową inwestycje), a wy jeszcze narzekacie. Pewnie ledwo mu do 10 starcza.
 
edit:
Teraz sobie oglądam Arsenal vs City w 5000kb/s 720p 50fps. Za darmo, z ang komentarzem, który bardzo lubię (chociaż większość chłopaków z NC+ też jest ok).

Teraz oglądam w nc+, ale na przyszłość zapytam - gdzie kierwa?!
 
Teraz oglądam w nc+, ale na przyszłość zapytam - gdzie kierwa?!
rojadirecta.me

Ja pierdzielę, dadzą mecze naszych i fazę pucharową i im mało. Jak dla mnie to ta ustawa o tych ważnych wydarzeniach sportowych jest do zaorania, bo faworyzuje nie najlepsze stacje, a tych, którzy mają jakiś kanał w naziemnej. WOLNY RYNEK DZIWKO
 
rojadirecta.me

Ja pierdzielę, dadzą mecze naszych i fazę pucharową i im mało. Jak dla mnie to ta ustawa o tych ważnych wydarzeniach sportowych jest do zaorania, bo faworyzuje nie najlepsze stacje, a tych, którzy mają jakiś kanał w naziemnej. WOLNY RYNEK DZIWKO
wolny rynek w Polsce, w jakim ty swiecie zyjesz
 
na szczescie mamy wolny rynek w internecie, jedynie to ratuje ten kraj
 
Po to są prywatne stacje, żeby zarabiać. Na pewno nie po to są wielkie turnieje, żeby pokazywać je w otwartej telewizji, nie mam pojęcia skąd ten wniosek. Porównywanie polsatu z tvp, które jest spółką skarbu państwa, to idiotyzm. Najlepiej wszystko rozdać za darmo, bo się należy. Dają 27 (!) meczów, a lud krzyczy "mało!".
 
Po to są prywatne stacje, żeby zarabiać. Na pewno nie po to są wielkie turnieje, żeby pokazywać je w otwartej telewizji, nie mam pojęcia skąd ten wniosek. Porównywanie polsatu z tvp, które jest spółką skarbu państwa, to idiotyzm. Najlepiej wszystko rozdać za darmo, bo się należy. Dają 27 (!) meczów, a lud krzyczy "mało!".
to niech nie biora pieniedzy z moich podatkow
 
to niech nie biora pieniedzy z moich podatkow
Ale niby co biorą z twoich podatków w trakcie euro 2016? Sam polsat z tego, co wiem nie jest finansowany przez państwo, a na pewno miasta do wydarzeń we Francji się nie dokładają
 
Ale niby co biorą z twoich podatków w trakcie euro 2016? Sam polsat z tego, co wiem nie jest finansowany przez państwo, a na pewno miasta do wydarzeń we Francji się nie dokładają
mowie o KSW
 
mowie o KSW
Jeśli chodzi o wydarzenia sportowe w Polsce to jest to jakiś argument, ale jakby przeliczyć, ile faktycznie idzie na to z twojego portfela... Strzelam- 10 groszy? 10 groszy to trochę mało, jak na twierdzenie, że należy ci się produkt warty, według usługodawcy, 40 zł.
 
Po to są prywatne stacje, żeby zarabiać. Na pewno nie po to są wielkie turnieje, żeby pokazywać je w otwartej telewizji, nie mam pojęcia skąd ten wniosek. Porównywanie polsatu z tvp, które jest spółką skarbu państwa, to idiotyzm. Najlepiej wszystko rozdać za darmo, bo się należy. Dają 27 (!) meczów, a lud krzyczy "mało!".
Popełniłem błąd, 27 meczów nie będzie w otwartej, a będą 24.

Może po prostu warto było oddać taki turniej TVP, żeby ludzie mogli lepiej przeżywać te wielkie mistrzostwa oglądając wszystkie spotkania?, no nie wierzę że znajdują się ludzie broniący telewizję Polsat po tym co zrobili chociażby z siatkówką.



aż ja poczułem to wejście w dupe...
 
Jeśli chodzi o wydarzenia sportowe w Polsce to jest to jakiś argument, ale jakby przeliczyć, ile faktycznie idzie na to z twojego portfela... Strzelam- 10 groszy? 10 groszy to trochę mało, jak na twierdzenie, że należy ci się produkt warty, według usługodawcy, 40 zł.
mi to tam lotto, w internecie panuje wolnosc, wiec i tak sobie ogladam za darmo
ale jak chca ppv to niech nie biora hajsu od miasta
 
Popełniłem błąd, 27 meczów nie będzie w otwartej, a będą 24.

Może po prostu warto było oddać taki turniej TVP, żeby ludzie mogli lepiej przeżywać te wielkie mistrzostwa oglądając wszystkie spotkania?, no nie wierzę że znajdują się ludzie broniący telewizję Polsat po tym co zrobili chociażby z siatkówką.



aż ja poczułem to wejście w dupe...

Nie warto, bo tvp na najgorszych komentatorów na świecie.
 
Nie warto, bo tvp na najgorszych komentatorów na świecie.

no szczególnie Jacek Laskowski jest najgorszy... :) Myśl có mówisz.
Polsat ma Borka i Iwanowa, którzy trzymają poziom. Dadzą jak na Euro 2008 - Wójcika do komentowania meczów i znów nie będzie mógł złapać powietrza.
 
no szczególnie Jacek Laskowski jest najgorszy... :) Myśl có mówisz.
Polsat ma Borka i Iwanowa, którzy trzymają poziom. Dadzą jak na Euro 2008 - Wójcika do komentowania meczów i znów nie będzie mógł złapać powietrza.
Czyli mają 100 procent dobrych komentatorów więcej. Myśl co mówisz.
 
Piłka nożna?
anigif_enhanced-buzz-28513-1380224529-52_zps3e395505.gif
 
Czyli mają 100 procent dobrych komentatorów więcej. Myśl co mówisz.
weź się pierdolnij w beret lepiej :) wymieniłem akurat Laskowskiego jako przykład świetnego :), a uważam że zdecydowanie już lepiej oglądać mecze z komentarzem nawet Darka Szpakowskiego czy czasami nieznośnego Iwańskiego(świetny komentator piłki ręcznej) niż chociażby Kucharskiego :)
 
weź się pierdolnij w beret lepiej :) wymieniłem akurat Laskowskiego jako przykład świetnego :), a uważam że zdecydowanie już lepiej oglądać mecze z komentarzem nawet Darka Szpakowskiego czy czasami nieznośnego Iwańskiego(świetny komentator piłki ręcznej) niż chociażby Kucharskiego :)
Zaraz mi tu wymienisz świetnego komentatora skoków narciarskich.
Jak dla mnie to wszystkie piłkarskie imprezy mogą być (a nawet powinny) na c+. Ale tak się nie stanie przez idiotyczne ustawy, które popierasz.
 
Zaraz mi tu wymienisz świetnego komentatora skoków narciarskich.
Jak dla mnie to wszystkie piłkarskie imprezy mogą być (a nawet powinny) na c+. Ale tak się nie stanie przez idiotyczne ustawy, które popierasz.
TVP nie ma świetnego komentatora skoków, baaa Szczęsny akurat jest tragiczny. Błachut zresztą mistrzem w tym fachu również nie jest. Lecz przynajmniej dzięki TVP możemy oglądać transmisję skoków, a dzięki Polsatowi po raz kolejny tracimy (oczywiście w mniejszej połowie, bo mecze naszych są najważniejsze) mistrzostwa
 
TVP nie ma świetnego komentatora skoków, baaa Szczęsny akurat jest tragiczny. Błachut zresztą mistrzem w tym fachu również nie jest. Lecz przynajmniej dzięki TVP możemy oglądać transmisję skoków, a dzięki Polsatowi po raz kolejny tracimy (oczywiście w mniejszej połowie, bo mecze naszych są najważniejsze) mistrzostwa
Niczego nie tracimy, bo się nam te mecze nie należą. Ciesz się, że dzięki idiotycznym ustawom, które popierasz będziesz mieć choć te 24 mecze.
 
Mam CP, choć w trakcie Euro kończy mi się z nimi umowa(mam już deal z NC+), ale mam też zez na Astrę 19,2E, a tam ARD i ZDF pokażą 45 z 51 meczów za free w HD. Pozostałe 6 pokaże ProSiebenSat, raczej tylko w SD. Jak ktoś nie boi się niemieckiego języka to ma wybór.
 
Back
Top