Hardcorowy koksu na treningu u Roberta Drysdala

Nie ma co się śmiać. Na pewno jest bardziej znany niż Bazelak, być może bardziej niż Najman przed Pudzianem. Ja tam bym go nie chciał oglądać w ringu, ale KSW by mogło zrobić niezłą promocję dzięki niemu. Zrobić mu ze 2 walki (np. z Najmanem i jakimś innym superbumem) i może się bić z Pudzianem. To naprawdę by mógł być rekord oglądalności :D
 
O kuhwa co to jest?? Widać TVN zwietrzył biznes!! Może ktoś mnie uświadomić, czy to jest 1 odcinek, czy to już lata w telewizji??
 
EMMEJ :-)



1303241211_by_kksmlody_500.jpg
 
Nie no nie przesadzajmy takiego freakfight'a to nawet KSW nie zrobi.(mam nadzieje, choć napewno byłoby z czego pośmiać)
 
Robert Burneika w TVN Turbo, MMA Attack w TVN Turbo, Robert Burneika na treningu u Roberta Drysdale'a, Robert nie mowi "Nie" MMA --> Nie wiem dlaczego ale jakos to wszystko laczy sie w jedna calosc w mojej wyobrazni. Czyzby TVN chcial sie zabrac powazniej za sporty walki? Polsat wypromowal KSW na Pudzianie, TVN sprobuje na Burneice?



Jedyne co w tej ukladance nie pasuje, to fakt, ze (z tego co slyszalem, bo nie mam pojecia o kulturystyce) Robert powoli wspina sie na szczyt i chyba nie rzucilby tego wszystkiego od tak. Pudzian rzucil ciezary po osiagnieciu doslownie wszystkiego. Pozyjemy, zobaczymy.
 
Nie wiem, ile można zarobić na kulturystyce, ale jestem zdania, że tutaj decydujące znaczenie będą miały $$$. Huk z Pudzillą, nie wiadomo jak z nim dokładnie było - ale taki Oli Thompson raczej by się nie zdecydował na nową dyscyplinę, gdyby nie szła za tym odpowiednia forsa.



W sumie Robert, strongmani, freakfighty, TVN Turbo i inne takie zupełnie mnie nie interesują, ale jeżeli miało by się to stać motorem napędowym dla większej ilości dobrych pojedynków mma, które bym mógł oglądać na polskich galach to jestem na tak :D



Nie chcę sobie robić wielkich nadziei, ale na dzień dzisiejszy są przesłanki, żeby podejrzewać, że coś może z tego być...
 
Czasem zastanawiam sie czy kupić sobie w końcu TV, tego typu programy ucinają te myśli.
 
Back
Top