Hallmann na najbliższym Cage Warriors!

GLF

KSW
Light Heavyweight
5496493483_8885261b35.jpg


Utalentowany Piotr Hallmann (8-1) już za niecałe dwa tygodnie zadebiutuje w wadze lekkiej wchodząc do klatki Cage Warriors. Dziś brytyjska organizacja, od niedawna wspierana petrodolarami, ujawniła rozpiskę swojej najbliższej gali Fight Night 5. Impreza odbędzie się 12 kwietnia w Jordanii, a przeciwnikiem Polaka będzie Anglik Kevin Donnelly (6-4). Walkę będzie można oglądać na żywo na stronie mmajunkie.com.

Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego miał bardzo udany rok 2011 notując rekord 4-0. Trzech swoich przeciwników zmusił do poddania duszeniem za pleców, do znokautowania czwartego potrzebował zaledwie 12 sekund. Dzięki tym wygranym Gdynianin do swojego CV mógł dopisać zwycięstwo w czteroosobowym turnieju Casino Fight Night 2 oraz nominację za najlepszy nokaut w plebiscycie portalu GroundandPound.de
.

Należy przypomnieć, że reprezentanta Mighty Bulls Gdynia już jutro będzie można spotkać na Konwencie MMA.

W walce wieczoru gali Cage Warriors Fight Night 5 wystąpi niedawny pogromca Rogenta Lloreta - Bobby Brents (12-2). Jego przeciwnikiem będzie inny amerykański ciężki - Chris Barnett (7-1).
Dodatkowo w półfinałach mającego wyłonić mistrza Cage Warriors w wadze średniej turnieju zmierzą się Victor Cheng (8-2) z Faycalem Hucinem (7-2) oraz Chris Fields (9-3) z Johnem Phillipsem (14-4).

Rozpiska na stronie organizacji.
 
Mam nadzieję, że na MMAA 3 lub KSW z którymś numerkiem zobaczymy Hallamana, obok Strusa i Jotko, Helda kolejny młody wilk
 
Jeżeli Piotrowi się powiedzie, a CWFC utrzyma tempo produkowania kolejnych gal to Hallmann może nie mieć czasu walczyć w Polsce ;)Dodałem info, że walka będzie w LW.
 
Swietna wiadomosc! Spotkal mnie maly zawod, gdy okazalo sie, ze nie zawalczy na mmattack 2, bo slyszalem, ze rozmawial z wlodarzami tejze organizacji. Ciekaw tylko jestem jak Hallmann poradzi sobie w lekkiej
 
Booyak myślę że to większy talent niż Jotko czy Strus.Fajnie że zwalczy na Cage Wariors jeżeli mus ię powiedzie to pewnie będzie dostawał kolejne ciekasze walki bo CW robi ostatnio sporo gal.
 
Dzięki za newsa GLF, pozostaje tylko czekać na galę...
Przy okazji znamy już jedno nazwisko tej gali CW w Polsce :-)
 
Hallmann powinie spokojnie poskłdać tego ziomka. A potem chciałbym go zobaczyć już z kimś mocniejszym na gali w Polsce.
 
Chyba w lipcu, ale jeśli dobrze pamiętam to dokładniej daty nie było. Miejsca, ani jakichkolwiek informacji o biletach czy rozpisce też nie.Hallmann walczył w półśredniej.
 
Planują pojawić się w Polsce 7 lipca. Jeszcze nie podano miasta.Do tego czasu, prócz FN 5, odbędą się: FN 6 w Katarze (3 V), CW 47 w Dublinie (2 VI) z Conorem McGregorem walczącym o pas w piórkowej oraz CW 48 w Turcji (16 VI).
 
Sprostowanie: Pojedynek Piotra będzie na fb, a nie na mmajunkie. Wygląda na to, że Polak "otworzy" galę:
MAIN CARD (MMAjunkie.com)
Chris Barnett vs. Bobby Brents
Chris Fields vs. John Phillips (middleweight-tourney semifinal)
Victor Cheng vs. Faycal Hucin (middleweight-tourney semifinal)
Eric Cebarec vs. Mike Ling
Thomas Back vs. James Brum
Liam James vs. Jean N'Doye

PRELIMINARY CARD (Facebook)

Mohamed Ali vs. Doo Hwan Kim
Kris Edwards vs. Janne Elonen-Kulmala
Kevin Donnelly vs. Piotr Hallman
 
Piotr rozpoczną karty głównej pokazu, który będzie na MMAJunkie.com i Sportu Klub w Polsce. Przepraszam za polski tłumacz Google.
 
orientujesz się jak czesto zwycięzcy walczą na CW?


Malinowsky, trudno w tej chwili o jakąś "recepturę". Co prawda CW ma na koncie 50 gal, ale dopiero jakieś 10% z nich w obecnej strukturze. Wystarczy spojrzeć na pas mistrzowski w wadze ciężkiej, o który - prócz Kraniotakesa, mającego wcześniej w CW rekord 3:0 - ubiegał się debiutujący w organizacji Mike Hayes, a nie Bobby Brents, który wstrząsną Europą deklasując Lloreta.Tak naprawdę organizacja, mimo efektownego numerku przy nazwie gal, dopiero się dociera. Wyłaniani są kolejni mistrzowie. Dodatkowo ostatnio było dużo informacji o kontraktach długoterminowych (głównie dla zawodników, którzy walczyli na "nowym" CW), więc jakiś - miejmy nadzieję solidny - plan mają. Chyba najgłośniejszym nazwiskiem jest Jens Pulver, którego CW ma na wyłączność poza USA.Rossonero, some source? Two days ago mmajunke relased THAT NEWS, so I think that Piotr will open prelims - not main card.
 
bokser on jest za stary żeby się bić. Zbierzność nazwisk. A imię legendy boksu piszę się przez u a nie o
 
Informacja prasowa na MMAJunkie.com jest źle. Piotrek jest na głównej karcie. Zaufaj faceci mnie, powinienem wiedzieć. ;)
 
Back
Top