GTA 5 / PS3 - online - gra ktoś jeszcze w tego złodzieja czasu?

Podobno Sony w przyszłym roku ma ogłosić datę premiery nowej PS a producenci gier mają już specyfikacje. Nie chciałbym rok po zakupie konsoli przechodzić już na nowsza generację
Ja mam od kilku miesiecy PS4 i nie zaluje ani złotówki. Warto kupic choćby dla RDR 2, Uncharted 4 czy God of War. Zalezy co preferujesz, jest jeszcze sporo hitów, jak wiedzmin 3 czy the lost od us, itd. To są dziesiątki godzin kapitalnej rozrywki. Nie spodziewam się PS5 szybciej niż na święta, więc masz rok albo i więcej zabawy. Jak nowe PlayStation wyjdzie, to w zasadzie i tak będziesz miał mało gier do wyboru, do tego premiery będą drogie, więc pełnię zabawy z nowym sprzętem będzie można poczuć dopiero za dwa-trzy lata, a przez ten czas możesz przerobić wiele świetnych tytułów na PS4 za przyzwoita cenę. Co do tego 1600 zł, to nie musisz kupować wersji pro, weź tańsza slim, która w zupelnosci daje radę.
 
Poczekaj rok, kupisz ps5 a ma być wsteczna kompatybilność to w gry z PS4 pograsz
A to nie spekulacje o tej wstecznej kompatybilności? W zasadzie Sony niewiele oficjalnie potwierdziło o nowym sprzęcie.
 
Ostatnio złożyli patent odnośnie wstecznej kompatybilności dla nowej konsoli.

Ale jak miałoby to wyglądać? Baza gier ze wsteczną na XOne cały czas przyrasta, ale nadal nie są to wszystkie tytuły. Rozumiem, że z PS5 i ewentualną wsteczną sytuacja będzie identyczna czyli w wiele gier z 4 czy nawet 3 nie będzie można zagrać?
Ogólnie kupno PS4 to jest nadal świetny interes, jest multum kapitalnych gier, które zapewnią żywotność nawet na kilka lat. Ja sam mam swoją od premiery i nadal śmiga ( i BUCZY oj jak ona buczy ^^) i jeszcze sporo exów przede mną.
 
Ja mam od kilku miesiecy PS4 i nie zaluje ani złotówki. Warto kupic choćby dla RDR 2, Uncharted 4 czy God of War. Zalezy co preferujesz, jest jeszcze sporo hitów, jak wiedzmin 3 czy the lost od us, itd. To są dziesiątki godzin kapitalnej rozrywki. Nie spodziewam się PS5 szybciej niż na święta, więc masz rok albo i więcej zabawy. Jak nowe PlayStation wyjdzie, to w zasadzie i tak będziesz miał mało gier do wyboru, do tego premiery będą drogie, więc pełnię zabawy z nowym sprzętem będzie można poczuć dopiero za dwa-trzy lata, a przez ten czas możesz przerobić wiele świetnych tytułów na PS4 za przyzwoita cenę. Co do tego 1600 zł, to nie musisz kupować wersji pro, weź tańsza slim, która w zupelnosci daje radę.
No właśnie pytałem już ru na forum co wybrać. Zamawiam właśnie nowy TV z UHD i HDR, więc chciałbym to gdzieś wykorzystać. Na dobrą sprawę oglądam filmy na youtubie z porównaniem ps4/Xbox One S/ PS4 pro i nie widzę za bardzo różnic, ale oglądam to na ekranie full hd, wiec nie wiem jak by było na uhd. Podejrzewam też że krótko po premierze to ps5 kosztować będzie pewnie z 2500 jak nie więcej, skoro nowe Iphony powyżej 7000 dziś kosztują
 
No to nie ma opcji, ps5 trzeba nabyc
W PS5 i tak mam zamiar się zaopatrzyć już niedługo z okazji premiery Forbidden West, ale już mi się nie chce po raz kolejny płacić za GTA V. Może z okazji premiery na nowe konsole znów będzie możliwość przeniesienia postaci na PC, a jak nie to chuj im w dupę. Grindowałem wszystko sam od premiery GTA Online i nigdy złotówki nie zapłaciłem, teraz jestem za stary i zbyt leniwy żeby od nowa farmić dolary.
 
W PS5 i tak mam zamiar się zaopatrzyć już niedługo z okazji premiery Forbidden West, ale już mi się nie chce po raz kolejny płacić za GTA V. Może z okazji premiery na nowe konsole znów będzie możliwość przeniesienia postaci na PC, a jak nie to chuj im w dupę. Grindowałem wszystko sam od premiery GTA Online i nigdy złotówki nie zapłaciłem, teraz jestem za stary i zbyt leniwy żeby od nowa farmić dolary.

gta online bedzie za darmo na ps5 przez 3 miesiace po premierze
 
  • Wow
Reactions: Olo
Back
Top