Grzegorz Gancewski poddał Piotra Szeligę w drugiej rundzie! „Greg” z drugą wygraną w MMA

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
GregSzeliga.jpg


Grzegorz Gancewski zanotował drugie zwycięstwo w walkach na zasadach MMA. Podczas gali FAME 21, która 18 maja odbyła się w Gliwicach, "Greg" poddał duszeniem zza pleców w rundzie drugiej Piotra Szeligę.

Dość spokojny początek pojedynku. Dopiero po minucie Grzegorz Gancewski poszedł po sprowadzenie, jednak Piotr Szeliga to wybronił. Chwila klinczu i wznowienie walki w stójce przez Szeligę, który przytrzymywał się klatki. „Greg” znów spróbował zejść do parteru, jednak „Szeli” ponownie to wybronił.

Od pierwszych sekund drugiej rundy Gancewski poszedł po sprowadzenie, które tym razem mu wyszło. Szybko zaszedł za plecy rywala i stamtąd założył mu duszenie, które Szeliga odklepał.

Dla Piotra Szeligi był to dziesiąty występ pod szyldem FAME. W dotychczasowych starciach wygrywał między innymi z Krzysztofem Ferencem, Gabrielem Al-Sulwim, Marcinem Wrzoskiem i Natanem Marconiem, przegrywał natomiast z Piotrem Piechowiakiem, Normanem Parke’iem, Marcinem Wrzoskiem w rewanżu, Michałem Pasternakiem i Patrykiem Bandurskim.

Grzegorz Gancewski stoczył drugą walkę na zasadach MMA. W swoim debiucie, który miał miejsce w grudniu 2023 roku, „Greg” poddał duszeniem zza pleców Jakuba Maślankę.

 
Nie ma lepszego widoku niż ten pet z wielkim ego zaduszony jak ostatnie szmacisko przez gościa 10kg lżejszego :heart:
Śmieszniejsze jest co innego: tyle razy nawet ta 3 liga światowego mma czyli zawodnicy Ksw zapraszali twitter na sparing, te freaki też zaczęły kopiować te teksty a tu wpierdol :korwinlaugh:
 
Nie ma lepszego widoku niż ten pet z wielkim ego zaduszony jak ostatnie szmacisko przez gościa 10kg lżejszego :heart:

Groźny poza klatką...

Bo w klatce to już nie koniecznie... wygląda jak trochę jak potęzniejsza wersja Ferrariego... :lol:
Bandura na jego tle wyglądał nawet na pięściarza...
 
Back
Top