Grzechy polskich firm bukmacherskich

Izydor

Oplot Challenge
Welterweight
Proponuję ostrzegać się i informować wzajemnie o nieuczciwych praktykach polskich firm bukmacherskich (tych posiadających zezwolenie na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych wydane przez Ministerstwo Finansów).

Wszystkie grzechy mile widziane.

Zapraszam do dyskusji.
 
Totolotek S.A.
od 1992 roku organizator zakładów wzajemnych w Polsce

Wyciek danych osobowych
informacja z dnia 28.10

"Szanowni Państwo,

Prosimy o przeczytanie ważnej wiadomości.

Z ustaleń prowadzonego przez nas postępowania wyjaśniającego wynika, że w dniu 30 września 2021 r. Totolotek S.A. padł ofiarą przestępstwa (cyberataku). W rezultacie tego ataku, doszło do zaszyfrowania części archiwalnych danych, dotyczących okresu sprzed 22 lipca 2019 r. W chwili wykrycia nieprawidłowości nasze systemy IT zostały odłączone od sieci, celem zapobieżenia możliwości dostępu do danych Totolotek S.A. przez osoby nieuprawnione.

W ramach prowadzonego postępowania wyjaśniającego nie udało się wykluczyć możliwości, że osoby nieuprawnione mogły mieć dostęp do wskazanych poniżej danych. Kierując się troską o prywatność i bezpieczeństwo naszych klientów, przesyłamy więc niniejszą informację na temat danych, które mogły zostać ujawnione, możliwych konsekwencji ich ujawnienia oraz środków zaradczych, które można podjąć w celu zminimalizowania ryzyka z tym związanego.

Dane osobowe, do których dostęp mogły uzyskać osoby nieuprawnione, to dane archiwalne według stanu na dzień 21.07.2019 r. mogące obejmować: login, email, numer telefonu, imię, nazwisko, płeć, datę urodzenia, numer dowodu osobistego, PESEL, adres zamieszkania, numer rachunku bankowego.

W związku z tym, nie możemy wykluczyć, że Pani/Pana dane osobowe mogą być wykorzystane przez nieuprawnione osoby. Dane te mogą zostać użyte do (przykładowo) założenia konta w systemie informacji kredytowej, aby monitorować Pani/Pana aktywność kredytową, zaciągnięcia zobowiązań finansowych w instytucjach poza bankowych, założenia konta w serwisie społecznościowym, kierowania do Pani/Pana niezamówionych informacji handlowych drogą pocztową lub za pomocą poczty email.

Jest nam bardzo przykro z powodu tego zdarzenia. Chcielibyśmy podkreślić, że podjęliśmy przewidziane prawem kroki i powiadomiliśmy o tym zdarzeniu właściwe instytucje – w tym organy ścigania oraz Urząd Ochrony Danych Osobowych. Podjęliśmy także niezbędne działania, aby podobne zdarzenie nie miało miejsca w przyszłości.

Totolotek S.A. podjął już następujące kroki w celu ograniczenia ewentualnych skutków ataku, tj. serwery zostały permanentnie odcięte od internetu, trwa także proces informatyczny mający na celu utrudnienie oraz uniemożliwienie nieuprawnionego dostępu w przypadku prób przyszłych ataków.

Ponadto, zachęcamy Państwa do rozważenia możliwości podjęcia następujących czynności, w celu zminimalizowania ryzyka związanego z ewentualnym wykorzystaniem Państwa danych przez osoby nieuprawnione: regularnego zmieniania haseł do Państwa konta, nieotwierania wiadomości od nieznanych nadawców, sprawdzenia Państwa historii kredytowej, zastrzeżenia kont w odniesieniu do których możliwe było uzyskanie dostępu na podstawie ww. danych, zastrzeżenie dowodu osobistego oraz natychmiastowe poinformowanie Policji, jeśli powezmą Państwo informacje, że jakiekolwiek z tych danych zostały wykorzystane przez osoby trzecie."




:corn:
 
Nazwa złodzieja bukmachera: Etoto

Dzisiaj anulowali mi kupony na 570zł gdzie stawiałem wygraną Narkuna przez poddanie po kursie 5.0, trzy dni im to zajęło

Odradzam tego bukmachera
:deniro:
 
Powód anulowaania?

Uprzejmie informujemy, że kupony zostały anulowane z powodu błędnego kursu zdarzenia.
Zgodnie z zasadami zakładów:
19. Spółka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za literówki, błędy ludzkie lub inne ewidentne błędy, które prowadzą do oczywistych błędów w wysokości kursu. W takim przypadku wszystkie zakłady uznaje się za nieważne.
Zasady zakładów dostępne są pod adresem: http://bit.ly/ETOTO-Zasady-zakladow

Poprawne kursy są aktualnie dostępne w ofercie. Przepraszamy za niedogodności.

...
 
Sprawiedliwość wygrała :corn:

ale i tak ch@j w ryj Etoto, tak się nie robi


Jak nie będziecie zwracać na ich krzywe akcje uwagi, tylko grać dalej bez sprzeciwu to wam zaraz dojebią z 12% na 20% podatku od stawki i z 11-15% marży na 20%, tłumacząc się pandemią
 
1648126181420.png


Loguje się na Totalbet'a a tam -488zł,
wczoraj wypłaciłem 1050zł za wygranie kuponu:

1648126254844.png


Dziś zakład, "Zhang wygra przynajmniej jednego seta" został anulowany bo jej rywalka skreczowała sobie w 3. secie, a moje konto zostało obciążone prawie na 500zł.
Teoretycznie ich pierdole i nie płacę, ale niesmak po skurwysynach pozostaje.

Napisałem reklamację, którą pewnie przegram ze względu na ich regulamin pisany pod nich.

Bardzo długo byłem u nich zlimitowany do kilku groszy na zakład - co uniemożliwiało kompletnie korzystanie z ich serwisu i już zapomniałem jakie praktyki stosują.



Polecam pograć sobie u nich na LIVE z ustawioną opcją 'akceptuj tylko wyższy kurs', zawsze gdy kurs spadnie chociaż minimalnie zakład nie zostanie przyjęty i to jest normalne,
ale gdy kurs jednak wzrośnie, zakład zostanie przyjęty - ale nigdy po wyższym kursie. To złodziejstwo.

Także jebać Cię totalbecie - były sponsorze forum
 
Wiecie czy te chujki mają jakieś możliwości do próby egzekwowania tej kwoty, jak może to wyglądać w praktyce i czy im się to kalkuluje?


@Evo kolega doświadczony na pewno ma jakieś zdanie na ten temat

:gsp:


PS. Dam znać jak ustosunkują się do złożonej reklamacji, ale to aż do 30 dni od jej złożenia
 
Wiecie czy te chujki mają jakieś możliwości do próby egzekwowania tej kwoty, jak może to wyglądać w praktyce i czy im się to kalkuluje?


@Evo kolega doświadczony na pewno ma jakieś zdanie na ten temat

:gsp:


PS. Dam znać jak ustosunkują się do złożonej reklamacji, ale to aż do 30 dni od jej złożenia
Nie mają żadnej ;)
Ustosunkują się negatywnie.
 
Update do sprawy:

1649667653112.png


Się rozpisali, jak na moje 10x dłuższe odwołania.
@Evo jesteś pewny, że nie mogą tego starać się egzekwować sądownie? sam nie wiem co teraz z nimi zrobić
 
Update do sprawy:

View attachment 36556

Się rozpisali, jak na moje 10x dłuższe odwołania.
@Evo jesteś pewny, że nie mogą tego starać się egzekwować sądownie? sam nie wiem co teraz z nimi zrobić
W teorii mogą, choć szansa na to znikoma. Ja się z tym nie spotkałem. Ja bym ich olał ciepłym moczem i ewentualnie reagował dopiero w momencie otrzymania przedsądowego wezwania do zapłaty.
 
Back
Top