Griffin vs Ortiz 3 i Mir vs Velasquez na UFC 148

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Jak ogłosił Lorenzo Ferrita na portalu społecznościowym Twitter, trzecia walka Urijah Faber vs Dominick Cruz nie będzie jedyną wielką atrakcją tej gali . Szykuje się bowiem pojedynek weteranów UFC, którzy między sobą stoczyli już dwie walki - obie kończącę się przez niejednogłośną decyzję . Mowa oczywiście o pojedynku : Tito Ortiz (16-10-1) kontra Forrest Griffin ( 18-7 ) . Obu panów czeka ostateczne wyrównanie rachunków na gali w lipcu . Ponadto - na owej gali ma również odbyć się prawdobodobny eliminator do walki z mistrzem świata wagi ciężkiej między Frankiem Mirem ( 16-5 ) i Cainem Velasquezem ( 9-1 ) . Meksykanin stoczył ostatnio przegraną walkę z obecnym mistrzem świata Juniorem Dos Santosem, która była zarazem jego pierwszą porażką w karierze, jak i stratą mistrzowskiego tytułu . Z kolei jego przeciwnik ma ostatnio dobrą passę . Seria trzech zwycięztw z kolejno : Mirko Filipoviciem, Royem Nelsonem i Antonio Rodrigo Nogueirą , pozwoliła mu na powrót do ścisłej czołówki .Sumując : na UFC 148, które ma się odbyć 7 lipca 2012 roku czekają nas trzy bardzo ciekawe walki, w tym walka o mistrzostwo świata w wadze koguciej . Będzie się działo !
 
Velasquez vs. Mir - powtórzę się: wbrew opinii wielu, obawiam się dyspozycji Caina po przegranej z JDS.


Cruz vs. Faber - jak na dziś , to Cruz - wysoko na punkty


Ortiz vs. Grifiin - wygrana z Baderem to był przypadek. Grifiin spokojnie wypunktuje Tito.
 
Jak Mir będzie tak przygotowany jak na Nogueire to przegra w ciągu 2 minut.W sumie szkoda bo wolałbym zobaczyć Werdum - Mir.
 
Nie rozumiem troszkę panów : | . Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii , ale skąd decyzja o wygranej Griffina ? Może to z Baderem, to był przypadek, ale moim zdaniem Tito dysponuje dużo mocniejszym ciosem i lepszymi zapasami . Wg. mnie gładko wypunktuje Griffina .
 
Będę w równie wielkim szoku jak z Baderem gdy wygra Ortiz.Z Evansem wyglądał dobrze ,ale ostatnia walka była tragiczna.
 
To jedna z tych gal, której jak nie będe miał możliwości obejrzeć na żywo, to się srogo wkurwie.
 
@Seven - Wywal Ginę z twojego podpisu, bo przez 10 minut nie mogę przewinąć strony ;/
 
Back
Top