GRAPPLING ARENA- Typy internautów!

kam_mas

Oplot Challenge
Welterweight
Podawajcie swoje typy, wasze zdanie na pewno będzie wzięte pod uwagę przez organizatorów Grappling Areny, którzy zgodnie z obietnicą przeprowadzą sonde. Podawajcie jakie nazwiska i którzy zawodnicy zasługują na szanse walki na tym prestiżowym 8-osobowym turnieju. Dotychczasowi zawodnicy to:

kategoria -65,9kg:

1.Jędrzej Loska – Roger Gracie Academy (zwycięzca poprzedniej edycji)
2.Bartosz Bąk – Łamator Racibórz (zielona karta)
3.Robert Trzcionka – Gracie Barra Poland (zwycięzca Pucharu Polski)
4.Piotr Podstawczuk – Berserkers Team (zielona karta)
5.wakat (głosowanie internautów)
6.wakat (zielona karta)
7.wakat (zielona karta)
8.wakat (zielona karta)

kategoria -76,9kg:

Łukasz Bagiński – Złomiarz Team (zwycięzca poprzedniej edycji)
Maciek Polok - Gracie Barra Poland (Mistrz Polski)
Patryk Horbatiuk – Rio Grappling (zwycięzca Pucharu Polski)
Abdul Kerim Abzaiłow – Graccie Barra Poland (zwycięzca GA: Eliminacje)
wakat (głosowanie internautów)
Marcin Held – Gracie Barra Poland (zielona karta)
wakat (zielona karta)
wakat (zielona karta)

kategoria -87,9kg:

Piotr Bagiński – Berserkers Team (zwycięzca poprzedniej edycji)
Maciej Różański – Berserkers Team (zielona karta)
Tomasz Jurkiewicz – Gracie Barra Poland (zielona karta)
Zbigniew Tyszka – Drysdale JJ (zwycięzca GA: Eliminacje)
wakat (głosowanie internautów)
wakat (zielona karta)
wakat (zielona karta)
wakat (zielona karta)

kategoria -98,9kg:

Tomasz Szczerek – Top Team Kołobrzeg (zwycięzca poprzedniej edycji)
Kowalczyk Marek (Mistrz Polski)
Umiński Kamil – Alliance Warszawa (zwycięzca Pucharu Polski)
Edwin Raczyński – MMA Devil Poznań (zwycięzca GA: Eliminacje)
wakat (głosowanie internautów)
Marcin Gułaś – Mighty Bulls Team (zielona karta)
wakat (zielona karta)
wakat (zielona karta)
 

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Karol Bedorf w 98,9kg jeśli się łapie bo nie wiem w jakiej wadze teraz chodzi ???
 

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
-66 Łukasz Bilski Marga Radom
-77 Tomek Mączka Alliance Team Warszawa
-88 Daniel Dowda TT Szczecin
-99 Wojtek Orłowski
 

stopao

Oplot Challenge
Welterweight
Jeśli KSW odbędzie się we wrześniu to Daniel Dowda nie wystartuje w turnieju grappling arena, tak mi się wydaje
 

stopao

Oplot Challenge
Welterweight
W pierwszej edycji nie było + 98, 9 kg i w tej raczej chyba też nie będzie
 

stopao

Oplot Challenge
Welterweight
Możliwe że w tym okresie będzie mieć walkę, ale mówił, że jeśli nie będzie miał żadnych walk to na pewno wystartuje, jeśli otrzyma zaproszenie... a raczej na pewno otrzyma :)
 

stopao

Oplot Challenge
Welterweight
Możliwe że w tym okresie będzie mieć walkę, ale mówił, że jeśli nie będzie miał żadnych walk to na pewno wystartuje, jeśli otrzyma zaproszenie... a raczej na pewno otrzyma :)
 

Bosy

Slugfest / UFC
66 Łukasz Bilski, Jarosław Zjeżdżałka, Leszek Pawlęga
77 Maciej Kowalski, Tomasz Cholewicki, Borys Mańkowski, Maciej Kozak
88 Paweł Kamiński, Marek Zbróg, Salim Touahri
99 Przemo Gnat
 

GLF

KSW
Heavyweight
Zaszło trochę zmian, podam więc aktualną listę startową:
kategoria -65,9kg:
1. Jędrzej Loska – Roger Gracie Academy (zwycięzca poprzedniej edycji)
2. Bartosz Bąk – Łamator Racibórz (zielona karta)
3. Robert Trzcionka – Gracie Barra Poland (zwycięzca Pucharu Polski)
4. Piotr Podstawczuk – Berserkers Team (zielona karta)
5. Leszek Pawlęga – Copacabana (zielona karta)
6. Sławomir Szamota – Gracie Barra Poland (zielona karta)
7. Jarosław Zjeżdżałka – Drysdale JJ (zielona karta)
8. wakat (głosowanie internautów)
kategoria -76,9kg:
1. Łukasz Bagiński – Złomiarz Team (zwycięzca poprzedniej edycji)
2. Maciek Polok - Gracie Barra Poland (Mistrz Polski)
3. Jędrzej Kubski – Gameness Team Poznań (zielona karta, zastępstwo za zwycięzcę Pucharu Polski - Patryk Horbatiuka)
4. Abdul Kerim Abzaiłow – Graccie Barra Poland (zwycięzca GA: Eliminacje)
5. Grzegorz Kloc – Berserkers Team (zielona karta)
6. Marcin Held – Gracie Barra Poland (zielona karta)
7. Tomasz Cholewicki – Top Team (zielona karta)
8. wakat (głosowanie internautów)
kategoria -87,9kg:
1. Piotr Bagiński – Berserkers Team (zwycięzca poprzedniej edycji)
2. Maciej Różański – Berserkers Team (zielona karta)
3. Tomasz Jurkiewicz – Gracie Barra Poland (zielona karta)
4. Zbigniew Tyszka – Drysdale JJ (zwycięzca GA: Eliminacje)
5. Salim Touahri – Grappling Kraków (w miejsce Daniela Dowdy)
6. Marek Zbróg - United Gym (zielona karta)
7. Krzysztof Łukaszewicz – Copacabana (zielona karta)
8. wakat (głosowanie internautów)
kategoria -98,9kg:
1. Adam Kamiński – Drysdale JJ (zielona karta, zastępstwo za zwycięzcę poprzedniej edycji - Tomasza Szczereka)
2. Marek Kowalczyk – Linke Gold Team (Mistrz Polski)
3. Kamil Umiński – Alliance Warszawa (zwycięzca Pucharu Polski)
4. Edwin Raczyński – MMA Devil Poznań (zwycięzca GA: Eliminacje)
5. Tomasz Narkun – Berserkers Team (zielona karta)
6. Marcin Gułaś – Mighty Bulls Team (zielona karta)
7. Michał Gutowski – Berserkers Team (zielona karta)
8. wakat (głosowanie internautów)
Superfight:
Tomasz Szczerek vs. Karol Bedorf
 

GLF

KSW
Heavyweight
Moje typy:
<66: Wojciech Moskalewicz - Grappling Kraków
<77: Tomasz Mączka - Gwardia Warszawa
<88: Maksymilian Wiśniewski - Drysdale JJ
<99: Artur Krerowicz - TTKołobrzeg
 

GLF

KSW
Heavyweight
No właśnie się zastanawiałem jaki konkretnie team reprezentuje Mąka, miałem w głowie sprzeczne dane :P

No panowie ostatecznie głosy można oddać na stronie GA, gdzie znajduje się lista nazwisk do wyboru:
http://grapplingarena.pl/glosowanie/
Wspieramy ludzi często występujących w MMA? ;]
Co ciekawe, jeżeli przejdzie Rafał Moks to GArena będzie mogła się pochwalić uczestnictwem dwóch zwycięzców tegorocznych turniejów M-1 Selection Western Europe ;)

EDIT:
Jeszcze sylwetki kandydatów, za stroną organizatora:
-65.9 kg:
- Rafał „Spinki” Lasota (Grappling Kraków) – popularny zawodnik MMA, multimedalista turniejów ADCC i BJJ.
- Roman Szymański (City-Zen Poznań) – młody, niezwykle utalentowany i waleczny zawodnik, wielokrotny złoty medalista w kategoriach juniorskich na turniejach BJJ i ADCC, autor najszybszego poddania podczas turnieju Mistrzostwa Mazowsza ADCC.
- Rafał Czechowski (Grappling Kraków) – zdobywca 3 miejsca na turnieju Grappling Arena: Eliminacje; medalista krajowych zawodów grapplingowych.
-76,9 kg:
- Tomasz Mączka (Alliance Team) – zdobywca 3 miejsca na turnieju Grappling Arena: Eliminacje; młody i perspektywiczny zawodnik, wielokrotny medalista imprez chwytanych w Polsce.
- Maciej „Giluś” Kowalski (Drysdale JJ – Walka Gniezno) – jeden z najlepszych zawodników tej kategorii wagowej w Polsce, bardzo utytułowany na turniejach BJJ oraz ADCC w kraju i za granicą.
- Maciej „Kaka” Kałuszewski (Berserkers Team) – zdobywca 1 miejsca podczas Mistrzostw Polski ADCC 2010 w kategorii – średniozaawansowanych, wielokrotny medalista imprez chwytanych w kraju i za granicą, m.in. zwycięzca Trials Adu Dhabi World Pro Jiu Jitsu.
-87,9 kg:
- Tomasz Kamiński (Gracie Barra – Bastion Tychy) – zdobywca 3 miejsca na turnieju Grappling Arena: Eliminacje; medalista krajowych zawodów BJJ.
- Rafał „Kulturysta” Moks (Berserkers Team) – popularny zawodnik MMA, wicemistrz Polski ADCC 2009, utytułowany zawodnik imprez chwytanych w kraju i za granicą.
- Oskar „Imadło” Piechota (Drysdale JJ – Piranha Gdynia) – zdobywca 1 miejsca podczas Mistrzostw Polski ADCC 2010 w kategorii – średniozaawansowanych, medalista imprez chwytanych w Polsce.
-98,9 kg:
- Wojciech „Gentleman” Orłowski (WKS Gwardia – Nastula FC) – zdobywca 2 miejsca na turnieju Grappling Arena: Eliminacje; utytułowany zapaśnik, popularny zawodnik MMA.
- Krzysztof „Arona” Anuszewski (Copacabana) – zdobywca 3 miejsca na turnieju Grappling Arena: Eliminacje; utytułowany judoka, wielokrotny medalista imprez chwytanych w Polsce.
- Mariusz „Koral” Kellner (City-Zen Poznań) – zawodnik MMA, wielokrotny medalista imprez chwytanych w kraju i za granicą.
 

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
no właśnie zaraz wychodzić będę. Swoją drogą dziwie się, że na głównej nic nie ma, w końcu startuje śmietanka naszych zawodników MMA, oraz zapewne część przyszłej śmietanki :)
Bym mógł dawać relację na żywo...no ale nic, GrapplerInfo zapewne będzie miało
 

GLF

KSW
Heavyweight
Ja też się powoli zbieram, ale pewnie się spóźnię na pierwsze walki. Ciekawe czy Def będzie, trzeba mu zgolić głowę za niekorzystne losowanie biletów :P
 
Top