grafika

di-9WZM0EKF.jpg
 
A trenujesz czy chcesz tylko osiedlowym gąseczkom zaimponować ? Wygląda jakby się ktoś jąkał przy wymawianiu ksywki, mmmmmaaamamamama mahonek.
 
Trenuję w Berserkersach Szczecinek a koszulką zrobiona z nudów, żeby poćwiczyć grafikę i tylko dałem do oceny ale już widzę się zaczyna :-)



Kaczka nie wiem po co dodajesz foto kolegi z mma24 :P
 
Ten efekt wtopienia grafiki w koszulkę to w PS za pomocą "opcji mieszania" czy jak?
 
Czy ktoś bawiący się grafiką mógłby zrobić jakieś fajne logo (by mozna było dać i na stronę i na t-shirt, ect.) z tego:







MMA NA STO3



Było takie, ale czasy sie zmieniają ;-)



di-HCYKWKSC.jpg








Bylbym wdzięczny za pomoc. Najlepszy pomysł oczywiście docenię :-)
 
Jakoś mi się nie podoba ten pas za Saidovem. Nie pasuje mi jego wkomponowanie tam.



Jakby to wyglądało, jakby nad "Cage Time" był pas, w sesie że walka o pas?
 
No tak. Chciałem dodać coś aby było widać, że walka jest właśnie o tytuł mistrzowski. Dlatego za Saidovem umieściłem pas :)
 
Mahon, nie zrozumielismy się :D Wiem co zamierzałeś i jaki jest sens pasa za Aslambkiem, ja napisałem, ze mi się tam jakoś nie podoba. Mój pomysł, to dać pas nad napisem "cage time", no niehc nawet przysłania telebim. Nie wiem, czy to nie wyglądałoby lepiej.
 
Postanowiłem sobie machnąć tapetę na pulpit, a temat odkopuję, bo może komuś się spodoba i też skorzysta.



ps. Próbowałem jakoś zmniejszyć rozmiar, ale za każdym razem wyskakuje ten sam, także sorry jakby co. :-)



f2ucea.jpg
 
Back
Top