Gr@żyna- Ciekawy projekt w internecie

DeMentor

Oplot Challenge
Middleweight
Nie widziałem nic na ten temat tutaj a wydaje mi się, że jest on na tyle ciekawy by w jakiś sposób go poruszyć.



Być może jakaś część z was trafiła w sieci na filmiki Grażyny Żarko, zagorzałej i kontrowersyjnej katoliczki nagrywającej vloga poruszającego różne tematy. Filmiki te wywołały oburzenie i ogromną falę nienawiści w stosunku do tej osoby, przerodziło się to w coś niebezpiecznego, grożono jej pobiciem a nawet śmiercią. Żeby lepiej poznać temat radze najpierw pooglądać dwa losowe filmiki od niej:











Poczytajcie też nieco starsze komentarze i zobaczcie jak ogromna jest fala nienawiści w stosunku do niej. Po zapoznaniu się z tymi filmikami, i komentarzami pooglądajcie ten filmik:







Co o tym sądzicie? Naprawdę łatwo jest zmanipulować ludźmi w sieci którzy bez zastanowienia "łykną" to co zobaczą. Szkoda zrobiło mi się pani Anny która zgodziła się na udział w projekcie, wstyd mi jest za tych wszystkich hejterów chociaż mam nadzieje, że to w większości neokidy których jedynym zajęciem jest hejtowanie. Jak myślicie, często zostajemy zmanipulowani w sieci? Co sądzicie o projekcie, czy jego twórcy też ponoszą odpowiedzialność za to co się stało? Napiszcie swoje przemyślenia co do tego projektu.



PS jeśli temat już był, albo jeśli jest niepotrzebny to administracja może usunąć ;-)
 
Rozumiem. Ja nie znalazłem, jeszcze nie orientuje się tak dobrze w strukturach forum i gdzie co jest tak, że sorry za temat.
 
a widziałeś taki temat hyde park ? jak myślisz po co on jest ?



z resztą to nie tylko do Ciebie, są tu użytkownicy którzy już tutaj trochę siedzą a ostatnio dają wysyp coraz głupszych tematów typu najzabawniejsza ksywa zawodnika czy coś takiego.
 
Przesadzacie chłopaki, filmik jest naprawdę warty ogarnięcia bo pokazuje jak debilne jest nasz internetowe społeczeństwo a w hp czy w skórze szybko by zniknął.
 
po za tym w hp byl tylko gdy oni juz tlumacza tu sa wrzucone jeszcze pozostale filmiki. Nie potrzebnie zalozony temat ale nie ma co go krytykowac
 
@Mati to że film jest warty uwagi a to że jest to forum o tematyce "MMA" typowe, to też są dwie różne rzeczy.
 
Oj tam oj tam , kazdemu moze sie pomylic albo nie zauważy.Niema co sie denerwowac
 
Czy jestem jedyną osobą która nie obejrzała ani jeden filmik tej Grażyny ? Ostatnio wszędzie jej pełno (czy raczej tego projektu pełno).
 
Nie jedyna, ja o tym calym zamieszaniu dowiedzialem sie dopiero z cohones, gdy w sumie "bylo juz po fakcie".
 
też dopiero obejrzałem cały projekt jak już się zakończył. gimbusy i nerdy hejtowały jak zwykle przez neta a teraz jest im głupio. jebane pajace i chojraki zza klawiatury, dobrze że w końcówce podpisali wszystkich którzy tam komentowali. dobry wniosek co do wszystkich którzy robią kase na YT, do czego się posuną w przyszłości.
 
Nie rozumie jak można komuś grozić za to że nagrywał filmy na YT... A co do zarobków to najlepsi zarabiają do kilku tys zl miesięcznie od 40-75zl/$ za 100tys wyswietlen
 
Dla mnie dawanie smutnego podkładu pod obraz płaczącej kobiety w finale też jest niejako manipulacją więc...



A akcja bardzo ciekawa, Pani Anna ma jaja narażając się na realny lincz w tak podeszłym wieku.
 
Niefajna akcja dla tej pani.



1. Ta pani ma całkiem inne poglądy i musiała mówić rzeczy niezgodne z jej własnymi wartościami typu - zachęcanie do gnębienia psychicznego i fizycznego uczniów.



2. Za powyższe poglądy była poniżana w internecie.



3. Nie mam zielonego pojęcia czego akcja miała dowieść. Po pierwsze - od dawna wiadomo jaki jest internet, wystarczy wejść na onet czy wp, żeby wiedzieć że kultury tam nie znajdziecie. Po drugie - zdaniem autorów ich głównym celem było pokazanie naiwności internatów. Czyli tego, że dadzą się nabrać na sztuczną postać. Nie dali się nabrać, czyli zgodnie z przewidywaniami pomysłodawców. Niestety narazili panią na niezasłużone obelgi i straty moralne. Ci panowie są tak samo winni temu jak autorzy komentarzy.



4. Tej pani było bardzo przykro, że została tak potraktowana. Niestety winę za to ponoszą pomysłodawcy tego kretyńskiego projektu.
 
GLF: Ci panowie mieli zamiar sprowokowania internatów. Cel, który sobie wyznaczyli osiągneli. W żadnym stopniu nie usprawiedliwiam reakcji internetu, ale to było do przewidzenia. Co gorsze oni to przewidzieli. Obawiam się, że to nawet może być sprawa do sądu.
 
@GLF



+ chipy podskórne i zakaz wypowiadania własnego słowa... Nowa "lepsza" Korea Północna by była...



Temat do usunięcia. Od takich rzeczy jest hydepark.
 
Nie oskarżą, ale jakby się postarać to coś by się dla nich znalazło.



Uważam, że od dawna było wiadomo iż internauci w większości to bydło. Szkoda, że autorzy akcji narazili normalną kobietę na przykrości, których nie spodziewała się i nie mogła spodziewać.
 
+ chipy podskórne i zakaz wypowiadania własnego słowa... Nowa "lepsza" Korea Północna by była...


No skoro to wyczytałeś z mojego postu to gratuluję "dalekosiężności". Wypowiadanie własnego słowa ok, ale równocześnie odpowiedzialność za ten przywilej.
 
Back
Top