Gr@żyna- Ciekawy projekt w internecie

@Sonnen



Nie chodziło o wygenerowanie agresji w necie, czy zobaczenie czy takowa istnieje, ale o to, że w internecie też mozna kreowac fikcyjne postaci, np dla osiągnięcia korzyści materialnych.



@Tykersky



Ogladałeś cały ostani filmik? Zakończyli pojekt, nie bedzie nowych filmów, skąd mają sie wziąć nowi widzowie i przez jaki czas maja ogladac te same filmy,skoro wiadomo, że to był fake? Nie wiem skąd mają teraz czerpać dochody. Odbijanie się w ocenach innych ze skrajnosci w skrajność jest już nagminnym zjawiskiem. Goście robią coś żeby pokazać zjawisko x, więc jak juz się ujawniają trzeba powiedzieć, że oni są zjawiskiem x. Nie wszytsko jest szyte grubymi nićmi.
 
Ja nie chce nic mówić ale jezeli autorzy tych filmow wygenerowali ponad 2 miliony wyswietlen filmikow to juz troszke zarobili i nadal zarabiają bo pewnie filmy nie zostaną usunięte. Konto na yt zalozone rowno 3 miechy temu i ma juz 11 tys widzów - dla porownana dam konto RockAlone2k, gosciu robiacy filmy glownie o grach pc, nowinkach technicznych, troche o ksiazkach i vblogach swoich zalozyl konto w 2010 roku i ma juz 150 tys widzów, a jesli dobrze pamietam do w ciagu roku ledwo 2 tys widzów zebrał. Starał się dobić do granicy tzw efektu lawiny czyli przekroczeniu ilustam tysiecy stałych widzów automatycznie zaczyna wzrastac liczba nowych i to w szybkim tempie juz praktycznie nie zaleznie od autora konta yt w tym przypadku RockAlone2k. Wedlug nieoficjalnych informacji ten wlasnie uzytkownik generuje ok 15 tys zł miesięcznie, autor tego konta juz nie pracuje, poswiecil sie calkowicie dzialalnosci internetowej chociaz nadal twierdzi ze robi to hobbistycznie (a jak...). Więc teraz wracamy do konta Grażyna Żarko, jezeli w ciagu 3 miesiecy konto uzyskalo ponad 11 tys widzów to w ciagu roku moze miec wiecej niz aktualnie RockAlone2k i nie musze już mówić jakie to pieniądze. Przy 150 tys widzów to gwarantowane 10 tys zł z palcem w dupie i przy nie robieniu juz zadnych filmów - te ktore są moga zostac beda juz samoczynnie generowaly wyswietlenia i nowych widzów. Pieknie, chyba sam cos podobnego zrobie bo moje 109 widzów daje mi niecale 40 zł na miesiac !!!! :D



Jakoś osobiscie nie wierze w dobre intencje autorow tych filmikow - jakąs ich misje pokazania jacy sa internauci, bo chyba wszyscy ogarniaący przynajmniej internet explorer i strone onetu wiedzą to.
 
Kase dostaje się za partnerstwo Youtube. Na koncie "Grażyny" nie ma żadnych reklam, a to znaczy że raczej nie ma partnerstwa i nie zarabiają na widzach i wyświetleniach kanału, filmu. :)
 
Ja tez nie mam partnerstwa a mam opcje zarabiaj na filmach. Od jakiegos czasu nie trzeba miec partnera.
 
Wiem o tym, ale znam osoby ktore tez nie mają a trzepią niewyobrażalną kase na durnych filmach i to w bardzo szybkim tempie. Dlatego tak ciekawi mnie motyw autorów. No niby go znamy nie...
 
Akurat RockAlone oglądam ponad rok i bardzo cenie jego filmiki, może sobie zarabiać 100 tysięcy i bardzo dobrze.



Ja nie płace za oglądanie więc nie moge narzekać, że ktoś inny zarabia dzięki youtube.
 
może sobie zarabiać 100 tysięcy i bardzo dobrze.


No nie gadajcie, ze on tyle moze zarobić dzięki swoim filmikom... Myślałem, ze takie kwoty to przy kilku milionach wyświetleń. To ja w takim razie też zakładam v-blog xD
 
http://www.indiegogo.com/grazyna - W końcu coś ludzkiego po niemiłych komentarzach. Wiara w ludzi nieco się odnawia.
 
Serio nie wiedziałem, że taki szmal można sciągnąć tylko za to ,że ludziska wyświetlają film na YT :-)
 
Bez pełnego partnerstwa mozna zarobic miesiecznie gdzies okolo od 2 do 4 tys zł czyli wiecej niz ja mam aktualnie wypłate, to dosłownie trzy kliknięcia i zarabiasz na reklamach ale wiadomo to zalezy od ilosci widzów czyli popularnosci, trzeba być albo bardzo inteligentnym (przy tym i cwanym) albo robic z siebie głupa (to tez przejaw wyrafinowanego cwaniactwa). Ale odpuszczając juz temat partnerstwa i kasy z yt. Mam nadzieje ze to jednak nie o kase tym ludzią chodziło tylko o faktyczne ukazanie ciemnej strony internetu (chociaz wiadomo jaka jest :D )
 
trzeba być albo bardzo inteligentnym (przy tym i cwanym) albo robic z siebie głupa (to tez przejaw wyrafinowanego cwaniactwa)






challenge-accepted.png
 
Nick nie zarabia na YT, chyba że ktoś inny mu płaci [UFC].



Jeszcze więcej kasy niż na YT jest z Twicha, gdzie można puszczać ile się chce reklam przy oglądalności paru tysięcy osób daje grubą kase.
 
Back
Top