Glosujemy na Marcina Gortata! :)

raphaelius

ONE FC
Heavyweight
7gortat.jpeg




Temat nie zwiazany z MMA, ale jest szansa, zeby wcisnac Marcina do meczu gwiazd NBA - nie wiem czy wielu tu fanow koszykowki, ale wystep w All Star game jest to wyroznienie bardzo prestizowe, ktorym pochwalic moga sie jedynie najlepsi.



Przez lata Yao Ming (grajacy na tej samej pozycji:) pojawial sie w All Star Game dzieki tysiacom glosow z Chin - znajac sile polskiego internetu, nie musimy byc gorsi, sprobujmy i my!



glosowanie otwarte bedzie przez kolejne 27 dni, glosowac mozna raz dziennie na stronie NBA,



http://www.nba.com/allstar/



Glosujemy!
 
Widzę poszedłeś za radą :) Temat POTRZEBNY. Nawet jak nie jesteś fanem kosza, oddaj głos na Polaka :) Poszło :)
 
...a ja mam spróbować ponownie jutro...Why? Macie dobry link?



Tata Marcina był bokserem, więc jak ktoś marudny nie lubi koszykówki, niech przemówi do niego ta informacja :) No chyba, że i boksu nie lubi... :)
 
wyslane! trzeba pisac historie:-)



musisz sie zalogowac na nowo, wtedy bedzie dobrze
 
i tą metodą nijaki yao ming prawie zawsze wygrywał głosowanie na zachodzie... :-)



ale już skończył...



szkoda tylko, że z przyczyn zdrowotnych...



pierwsze piątki:



east: howard- garnett- james- wade- rose;



west: gortat- griffin- nowitzki- bryant- paul;



czy to nie byłoby piękne...:-)



pominąłem duranta kosztem dirka.



durant jeszcze zdąży być na szczycie tej ligi.



w zasadzie to już prawie jest...



k....., clipps mają fajną pakę w tym sezonie.



w poprzednich ich kibiców można było policzyć na palcach jednej ręki...:-)
 
no i wywolalem wilka z lasu, Marcin dzisiaj w nocy 22pkt, 10zb, a po slabym poczatku sezonu juz sie balem, ze statysyki z zeszlego sezonu beda nie do przebicia, a tu prosze,







moje piatki,



wschod, jako fan Bulls malo obiektywnie - Rose, Hamilton, Deng, Boozer, Noah



zachod - Chris Paul, Tyreke Evans, Durnat, Griffin, Gortat,







no ja Clippersow widze w (moze nadto optymistycznie - bo im kibicuje) w finale konferencji z OKC, no ale zobaczymy :)
 
wchodze w link i mam:


You have already voted within the last 24 hours.

Please try again tomorrow!


a nie głosowałem ani razu
 
bardo dziwne, u mnie wszystko ok, juz dwa razy glosowalem,



ale pewnie czasami moze tak byc, ze system sobie ubzdura, ze z danego IP juz ktos sie logowal, nie wiem dlaczego.. :-)
 
trzeba wejsc na nowo w www.nba.com i samemu znalesc sobie glosowanie, wtedy szybka rejestracja i kazdy bedzie mogl glosowac
 
Dostaliście jakieś potwierdzenie? Hasło, aby się zalogować?
 
nie, wystarczy tak jak napisalem, imie, nazwisko, data urodzenia i mail i wszystko powinno byc git
 
No tak, zagłosowałem, ale można głosować co 24h, więc chciałbym hasło, aby móc się zalogować jutro. Nie dostałem, żadnego potwierdzenia na e-mail.
 
tego to jeszcze nie wiem bo mi tez 24 h nie minely ale jak pozniej ogarne to napisze
 
Też miałem ten sam problem jak się wchodziło w linka od raphaeliusa, ale wystarczyć wpisać w google "nba all star" i kliknąć w pierwszy link, wtedy działa.
 
Za każdym razem trzeba wybierać dwie najlepsze piątki? Bo zagłosowałbym na Gortata jeszcze, tylko nie chce mi się całej reszty wybierać :P
 
Back
Top