Glos Rocks-ow

Ferbiao

Oplot Challenge
Heavyweight
Hej pomyslalem zeby zalorzyc watek ktory bedzie glosem userow i moze.. ulatwi redakcji w przygotowywanie materialu.Tzn watek naszymi pytaniami do osob z ktorymi beda przeprowadzane wywiady, wiadomo ze teraz sie zbliza wywiad z M. Kawulskim(KSW), D Cholewa (MMAA), Gina Carano, Big John McCarthy itd wiec wrzucajcie pytania a wieze ze niektore z pewnoscia padna podczas wywiadow.
 

FrostBite

Legacy FC
Flyweight
Założmy "Granitową szczękę" w której userzy będą rozmawiać o minionych galach i wydarzeniach świata MMA. :D mam mikrofon, moge gadać :P
 

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
To ja będę prowadził dyskusję z kaczką, Mort będzie miał swój kącik " Jak poderwać zawodniczkę mma" a jebaka coś w stylu "trudne sprawy" :-)
 

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Tylko jak by podawali z kim będzie najbliższy wywiad było by łatwiej.
 

Ferbiao

Oplot Challenge
Heavyweight
to ja zaczne pytaniem do Giny Carrano kiedy wraca na ring ? :Dteraz Misha Tate i Ronda Rousey beda walczyc.. i obydwie bardzo ladne....chyba niedlugo ktoras z nich przejmie trofeum postaci kobiecego MMAGina nie pozwol na to ! ! !
 

Madman

Bellator
Welterweight
Przede wszystkim ktoś z redakcji musiałby zaaprobować taką ideę, choćby przez to że Escobar informowałby nas (prosząc tym samym o nasze pytania) z kim idzie robić wywiad.

A tak swoją drogą, to Mort z Pervertem mogliby zrobić taką 'Granitową szczękę' o podrywaniu ;)
Zastanówcie się panowie :P
 
Top