Gify MMA ATTACK 3

interesuje mnie gif jak piechota nokautuje viktoriano i sie sedzia rzuca jak kuna i to przerywa:)
 
GLF no ale się zawiedziesz bo kolejne gify będą się pojawiały.




Jak to się w ogóle ma do tego co napisałem? Niestety, muszę się powtórzyć:




Nie dość, że kiepsko idzie Ci pisanie to w dodatku jesteś słaby w czytaniu ze zrozumieniem.
 
Admini blagam, zablokujcie mozliwosc wstawiania gifow do sygnaturki, w specjalnych tematach niech sobie wstawiaja ale na Boga nie w sygnaturze....
 
gify są ok w tematach osobnych, w sygnaturkach widziałem że ktoś ma 10mb : ) lekka przesada, myślę że mój rozmiar sygny jest optymalny, reszta wkurwia nawet jak jest emma watson : )przeglądarka się sypię
 
344.gif




Można zawsze dawać mniejsze gify
 
moim zdaniem awatar jest już szczytem:-) i wolę forum do czytania niż błyskania ale czy technicznie jest się w stanie to wyeliminować ? druga sprawa to postępująca moda
 
ruchany pony ma 200kb, więc jeszcze luzik, ktoś wjebał se akcję piłkarską 10mb w rozdzielczości 300 na 500:-)
 
Jak komuś się nie podobają synaturki zawsze można je zablokować, chociażby wcześniej wspomnianym adblockiem (div class="signature"). Na androida pewnie też coś jest, samemu będę szukał bo przeglądanie telefonem cohones jest trochę... ekhm :-)
 
Nawet jeśli. Przecież to się absolutnie do niczego nie przydaje. Same minusy, żadnych plusów.
 
Mnie tam się podoba, sam robiłem :-) ale ze mną jak z dzieckiem, usunałęm już. Na razie nie będę miał chyba że znajde coś równie ciekawego jak Naruszczka :-)
 
Jak zablokować sygnaturki adblockiem? Mam w dodatkach adblock plus. Co i gdzie mam wpisać? Z góry dzięki za pomoc.
 
Ale się uczepiłeś


No uczepiłem, bo nikt nie potrafi podać jednego argumentu za posiadaniem gifa w sygnaturce.



Al, gdzieś na forum był skrypt napisany czy znaleziony przez kogoś, wraz z dodatkiem do ff chyba, który to ustrojstwo eliminował.



Na przestarzałym php by przemo, jest opcja żeby wyłączyć podpisy użytkowników, tu niestety ustawienia są bardzo ograniczone.
 
@Al
Pod postem jest jakaś sygnaturka, to kliknij prawym myszy obok niej i daj adblock > zablokuj reklame. Ważne żeby zablokować odpowiedni div, w tym przypadku:

123pi.png




@Grzechu, ale co tu wyjaśniać. Tobie się to nie podoba, innym podoba. Charaktery są różne.
 
@Grzechu, ale co tu wyjaśniać. Tobie się to nie podoba, innym podoba. Charaktery są różne.



to wez chociaz pod uwage ze to kwestia estetyki i plynnosci dzialania forum



ja tu wchodze czytac i dyskutowac a nie meczyc sie z zacinajacymi stronami
 
ja tu wchodze czytac i dyskutowac a nie meczyc sie z zacinajacymi stronami



Z takim zarzutem to nie do mnie, tylko do admina strona. Poza tym ja swoją sygnaturkę na niepisaną prośbę Grzecha usunąłem.
 
wiem, mam nadzieje ze def to czyta i zajmie sie sprawa o ile da sie to zrobic w dosc przystepny sposob



no i chwala Ci za to ze sam usunales ;>
 
Back
Top