Georges St-Pierre stracił akcent w grze UFC Undisputed 2010

nephandus

Oplot Challenge
Middleweight
b25e1d50cf2386bc95308b6db0f98495
Nie jest źle. Jutro gra wychodzi do sprzedaży, demo jest całkiem obiecujące. Opcja z turniejami i obozami online spoko. (nie mam xbox live gold niestety…)

DeXx

Shark Fights
Featherweight
Tragedia! Jeśli w TUFie też mu każą tak mówić to odbiorą mi całą radość tego sezonu :(

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Kurde jestem krok od podjęcia być może najważniejszej decyzji w tym roku...Xbox czy PS3 ??? Za PS3 przemawia BluR a za Xboxem to że więcej ludzi w Polsce ma to cudo więc i było by z kim grać :)

nephandus

Oplot Challenge
Middleweight
Za PS3 przemawia jeszcze Uncharted 2, God of War i Heavy Rain…
X360 ma jednak opcję multitaskingu, więcej tytułów i sprawniejsze oprogramowanie.

Najlepiej mieć obie konsole
icon_smile.gif

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
za PS3 jeszcze Killzone2, dużo lepszy pad i darmowe granie przez neta.
z doświadczenia wiem, że im dłużej się będziesz zastanawiał, czytał opinii tym trudniej będzie podjąć decyzję :)

Jopter

Oplot Challenge
Middleweight
Def ja stary nie jestem, ale 20 lat też już nie mam
icon_wink.gif
Aktualnie stoje przed taką samą decyzją jak Ty, mam tylko jedną małą obawę, że moja dziewczyna wyrzuci mnie z tym z chaty
icon_smile.gif
Ale chyba to będzie PS3, chociażby ze względu na nową cenę w sklepie nie dla idiotów, bodajże od piątku za 999
icon_smile.gif
brzmi lepiej niż 1399.

Quick Swick

Oplot Challenge
Heavyweight
Grałem już i powiem wam że kariera jest szokująca trwa bardzo długo i możesz przechodzić do wyższej kategorii wagowej uczyć się nowych chwytów w innych campach.

MNEMIC

BAMMA
Flyweight
Jak juz temat konsol jest walkowany, to ja jeszcze raz powtorze to co napisalem w gamezone. Ja kupilem teraz xboxa arcade z 20gb dyskiem, halo odst, forza 3, batman lego, pure, banjo kazooie i dokupilem do tego jeszcze ufc 2009 i drugiego pada. Za to wszystko dalem 993zl w sklepie gram.pl (dalbym mniej o te 4 zl, gdybym zamowil wszystko za jednym zamachem :). Pozdrowienia dla niezdecydowanych ;)

Ps. Pad PS3 sie nie umywa do tego z xbox'a ;P

razdwa

Oplot Challenge
Heavyweight
JOPTER i DEF polecam PS3 mam od jakiegoś czasu i pykam w UFC 2009. Grafa wymiata. Fajny tryb gry z ludzikami z sieci. Gry trochę drogie :/ ale frajda na długi czas.
JOPTER – Ja swojej pani wytłumaczyłem , ze to taki rodzaj odstresowania po pracy
icon_biggrin.gif
podziałało
icon_smile.gif

Quick Swick

Oplot Challenge
Heavyweight
Evangelista- masz racje ale i tak jestem za x’em wystarczy że kupisz jaspera i bedzie ok. Kto ma zamiar kupić xboxa niech kupuje jaspera. Pad od xboxa jest o wiele lepszy.

mlodygda

Oplot Challenge
Middleweight
2010 miażdży. po prostu. nie bede mowil ile gralem w momencie kiedy dostalem ta gre ale gra naprawde wy**erdala w kosmos
icon_razz.gif

MNEMIC

BAMMA
Flyweight
madafaka, a do czego uzywasz krzyzaka w 360?

Ale generalnie powiem tak: pad to kwestia przyzwyczajenia. Jezeli ktos nie mial zadnej konsoli to peenie Wiimote bedzie dla niego najlepszy. Dla mnie pad od Sony jest za maly i zle mi lezy, a krzyzak zamiast galki sie nie sprawdza.

Evangelista, tak jak mowi Quick Swick, teraz jasper jest malo awaryjny.

A wracajac do tematu, to w jakim stopniu zmienil sie tryb kariery w 2010 w porownaniu z 2009, zwlaszcza treningi i sparingi? Nadal tak latwo wchodza KO?

dodo39

Oplot Challenge
Light Heavyweight
@ Defthomas
Jestem posiadaczem Xboxa360 i PS3 i Wii
icon_wink.gif
I sprawa wygląda następująco. Xboxa360 na promocjach jesteś w stanie kupić już coś w granicy 600zł (trzeba dobrze poszukać – pierwszego kupiłem za 630 – 3 lata temu drugiego za 545 w ostatnie święta) Ogromnym plusem Xboxa jest to że po prostu można go przerobić (nikogo do tego nie namawiam) i wiadomo co się z nim wiąże gra w cenie nie większej niż 10zł. Niestety dużym minusem iksińskiego jest tak zwany płatny Xbox live i dodatkowo nie ma Polskiego Xbox live co wiąże się z tym że musisz rejestrować się w innym kraju blablabla (wiążą się z tym pewne niedogodności) dodatkowo dla nowicjusza pad do Xboxa może wydawać się dość niewygodny. Kolejnymi mniejfanymi sprawami z Xboxem jest brak WiFi trzeba dokupić chyba że chcesz się łączyć po kablu. Można kupić droższą wersje z dyskiem twardym co umożliwia ściąganie i instalowanie gier od razu na twardziela co ułatwia granie w takich grach jak np GTA (grajac tylko z płyty obszar czasami za wolno się wczytuje)

Jeśli chodzi o PS3 oczywiście zakup nowego plejaczka to coś w granicy 1000-1100 zł odpada opcja ściagania “piratów” ale już na dzieńdobry mamy dysk twary 120-250 giga jak już wcześniej wspominałeś odtwarzac blu ray. Kolejnym plusem na korzyść soniacza jest kabelek usb-mini usb dzięki któremu ładujesz sobie pady i nie musisz wydawać pieniedzy na baterie badz akumulator.

Jeśli chodzi o same gry to jak dla mnie PS3 ma o wiele ciekawsze exclusive od klocuszka i właśnie dla tych gier zakupiłem pleyaka. No i jeden z większych plusów w PS3 PSNetwork nie jest w tej chwili płatne i raczej nie będzie

Jeśli jesteś szerzej zainteresowany wyborem konsoli mogę podać do siebie nr gg i wyjaśnić pare róźnic między konsolkami czego możesz się spodziewać po jednej czego po drugiej i czego się wystrzegać przy zakupie którejś z nich

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
madafaka, a do czego uzywasz krzyzaka w 360?
do Tekkena6, Street Fightera IV np. miałem sporo konsol, i żaden pad mi tak nie przypasował jak te od Sony. faktycznie to kwesta przyzwyczajenia.

Molekul

Oplot Challenge
Lightweight
Ja od roku mam X'a i jak narazie sprawuje się wzorowo. Żadnych usterek, gram do woli i oby tak było do końca.

Ale to UFC 2010 będzie ogień, już niedługo będzie się kręciła gierka w x klocku, mweheheh ;d

Domator89

Maximum FC
Heavyweight
Trudno powiedziec, sam wybierz. Najlepiej miec obie konsole i nie bedzie zadnych nie domowien :D

MNEMIC

BAMMA
Flyweight
No wlasnie albo najlepiej 3
icon_smile.gif
Ale generalnie ja to widze tak: jezeli ktos lubi ogladac duzo filmow to niech wezmie ps3, a jezeli konsola ma sluzyc tylko do grania to xbox 360 badz wii.

mmankt

Jungle Fight
Featherweight
cb820ba85fa3cf7ca88d9d06d1d4dd15
najfajniejsza reklama jak dotąd.

odnośnie konsol:

jeśli masz kasę na ps3 i będziesz legalne gry kupował to nawet bez mrugnięcia okiem kupuj PS3.

lepsze gry(uncharted 2,god of war 3,killzone2,resistance 2,motorstorm2 – po prostu miażdżą wszystko)darmowa gra w necie, niezawodność, obsługa 3d i lepszy kontroler do gry ‘ruchem’. Ps3 jest też bardziej przyszłościowy gdyż: jest szybszy, developerzy bardziej na nim zaczynają się skupiać niż na x360

jeśli ci do ps3 brakuje, i nie będzie jak dozbierać I chcesz ‘przerobić’ X’a to weź elita. ostatnio premium nie sprzedają na allegro więc różnica cen ps3/x360 elite to od 300-200 zł.

ps. nie kupowałbym gry blur (na x360 też to będzie)