Gdzie w Warszawie ogladać KSW

Mort

Żołnierz Chrystusa
Wydaje mi się, że np. w tym cityburger24 przy Sogo, czy jak to tam się nazywa, lecą KSW.
 

JaPA

Legacy FC
Featherweight
http://www.kregielnia-tb.pltu kiedys ogladalem, wiec mysle, ze teraz tez beda puszczac. Najlepiej zarazerwuj bezplatnie miejsce juz dzis to bedziesz mial pewne miejsce przy stoliku i na fotelu, a nie plastikowym taborecie:-)
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Jest z tym problem w stolicy. Bierhalle odpuszcza takie eventy, Browar de brasil też, kluby w ogóle mają wyje*ane na to, ciężki temat gdy jest PPV bo jak nie ma to wystarczy, że nie gra wtedy BVB, FCB, RM czy (L).
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
KSW 23 nie było w UPC więc miałem do wyboru knajpę ale nie znalazłem lub stream, padło na to drugie bo nie chciałem ryzykować żadną Ipla czy nowotworem jakim było KSW TV. Teraz jest w UPC więc mistrz i mam wyje*ane graty na wszelkie stream-opcje.
 

Freeman

ONE FC
Light Heavyweight
A ma ktoś jakieś info odnośnie Poznania? Bo zastanawiam się jeszcze czy się nie wybrać
 

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Ja poprzednie oglądałem w Bierhalle w Arkadii ale były tam jakieś problemy z sygnałem. Przeniosłem się do Streeta tuż obok i tam było ok ale ryzykujecie, że spotkacie Dawida Ozdobę ;).
 

Fresh

UFC
Featherweight
To zrób to jeszcze raz ze szczegółami bo ja pierwszy raz o tym czytam :)@Grzechu - :-) i wyszło na jaw że nie słucham wszystkich odcinków SSS
 
Top