Gdzie teraz oglądać UFC ?

acheron

Oplot Challenge
Featherweight
Jakiś czas temu Orange Sport straciło licencje na transmitowanie gal UFC. Czy znacie jakieś dobre i godne polecenia serwisy gdzie można na żywo oglądać gale UFC ? Bardzo często w sieci pojawia się strona MMA-Tv. Niestety rejestracja jest tam już zamknięta i bez zaproszenia chyba nie ma szans żeby się tam dostać ;/ Czy ktoś z tutaj obecnych ma i mógłby takowym poratować ?
 
Podawanie linkow do UFC tutaj na forum jest zabronione. Musisz sam szukać na własną rekę bo linki są kasowane.
 
Też byłbym wdzięczny za kilka linków to zweryfikuje z tym co sam znalazłem :)
 
Ja jestem ciekaw i zadam to pytanie, jak redakcja, będzie oglądać te nr gale PPV, na Fight Passie nie ma. Będą płacić za ppv czy strem, bardzo mnie nurtuje to pytanie
 
Witam. Również jak kilku kolegów wyżej prosiłbym o kilka linków gdzie mozna ogladac gale bo w dalszym ciągu sie nie moge zalogowac na chat i musze skontaktować sie z Dzihadosem którego nie wiem jak tu namierzyc :P z góry wdzieczny za jakąkolwiek pomoc !
 
Nie pytać o linki bo było wyjaśnione, że linki do streamów będą ze względu na współpracę z UFC kasowane. Walki można oglądać poprzez FightPass bądź wykupienie PPV. Polecam też wyszukiwarkę Google.
 
Back
Top