Gdzie jest Fusel?

Anonymous

NoLife FC
41c9f654c6550a878139bde0c9515f44
Fusel







Ostatnio widziany 3 miesiące temu...Wyszedł i nie wrócił.....







Jaki jest powód jego zniknięcia? Sam odszedł? Został odsunięty, bo doszedł Escobar i Meru? Podpadł czymś? Ma zmienione hasło?



Proszę o odpowiedź.
 
Jeśli dobrze słyszałem, to nie jest to jakaś wielka tajemnica i sprawa najwyższej wagi. Miło byłoby, gdyby redakcja podzieliła się z tym z innymi użytkownikami. Przywykliście nas do transferów (Meru, Escobar), a o odejściu fusela nic nie napomnieliście.
 
@Madzer



jeśli któryś z redaktorów będzie uważał to za stosowne, to pewnie napisze o tym. Może sam fusel nie zamierza podejmować tego tematu.
 
A to fusel nie odszedł dobrowolnie z redakcji po sprzeczce z venomem? Jakoś mi się tak kojarzy.
 
fusel po prostu przestał pisać na stronie. Jeśli się nie mylę dalej ma konto redaktora, więc jak będzie miał możliwość/ochotę, może zawsze wrócić pisania swoich zapowiedzi europejskich gal.
 
jeśli któryś z redaktorów będzie uważał to za stosowne, to pewnie napisze o tym.




To nie ulega wątpliwości. Jeśli nie napisaliby, byłaby ich suwerenna decyzja, której bym nie krytykował.




a już myślałem, że dostał bana :)


Jeszcze wszystko przed nim.
 
Jeśli to zabrzmiało irocznie to taki efekt nie był zamierzony. Jest tak jak napisałem, nikt nie dał fuselowi bana, ani nie wyrzucił go z redakcji. Jego artykuły o scenie europejskiej były wartościową częścią mmarocks.pl i mam nadzieję, że jeszcze wróci do ich pisania.
 
Prawda jest taka, ze fusel krytykował ostro KSW, a że części redakcji jest to nie na rękę, wiec przepadł jak mama małej Madzi.



Wiem wiem, redakcja też często wskaże jakieś minusy KSW, ale fusel robił to ostro i bez smarowania wazeliną.







Dziękuję, dobranoc.
 
No tym się głównie zajmował. Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, żeby poza kilkoma wyjątkami pisał na inne tematy. Tak jak każdy w redakcji znalazł sobie obszar, który go interesował i nim się zajmował.



Ruff Ryder



Czyli usunęliśmy go z redakcji, a potem zakneblowaliśmy mu usta, żeby o tym nigdzie nie napisał. Bądźmy poważni.



p.s. kaczka jeszcze raz napiszesz gdzieś "zamykam temat" to chyba wreszcie dam ci tego bana
 
z fuselem były fajne dyskusje o piłce:-) Nie doszukujmy się jakiśteorii bo zaraz ktoś wystrzeli że fusel to 97 ofiara katastrofy smoleńskiej.



@Venom



trzymam za słowo!
 
Oki. Otrzymałem odpowiedź - usatysfakcjonowało mnie to - wiedziałem ,ze poddekst KSW , który się pojawił zadziała na Ciebie jak przysłowiowa płachta na byka - więc napisałem ,że uciekam (zmykam) , bo dyskusja przybrała zły obrót. A z rozpędu dodałem 1 literkę za dużo.



Jeśli zabrzmiało to jak zabrzmiało - to efekt nie był zamierzony.



Sorki
 
Jeśli zabrzmiało to jak zabrzmiało - to efekt nie był zamierzony.






@[strike]Venom [/strike]kaczka41 - brzmisz mocno ironicznie (końcowa cześć Twej wypowiedzi). Sorki, jeśli źle interpretuję...



;-) :P
 
Ty... kaczor, proszę nie zasłaniać się moją osobą i płachtą na byka tylko przyjmować po męsku na klatę i spijać pianę z gorzko naważonego piwa. Yo
 
To ja otworzę temat zamknięty wcześniej przez kaczkę i zapytam co sie zmienilo, że 'fusel' teraz napisane jest na niebiesko a pod nickiem nie ma mmarocks tylko 'Middleweight'? Czyżby zdal broń i odznakę? A może została mu odebrana? A przy okazji: za co kaczka dostał bana?
 
Back
Top