Garść informacji z afterparty

Te wszystkie nazwiska sa nieprawidłowe on nie ma nawet swojej oficjalnej strony.



@ Duzi&Gruby



Ty widzę ogarniasz i łapiesz się w moich zamiarach.



Zasłona dymna • chmura dymu stosowana w wojsku dla ukrycia jednostek lub stanowisk ogniowych, do sygnalizacji oraz utrudniania obserwacji terenu przeciwnikowi (podstawowy cel). Także może służyć w celach ofensywnych do maskowania pozycji i utrudniania naprowadzania ognia podczas szturmu.
 
Jak dla mnie najbardziej interesujące info jest to że Held będzie walczył z Horodeckim!!



Będzie piekna walka szkoda że 2 Polaków będzie wlczyć między sobą ale będę trzymał kciuki za Marcina:P
 
Szkoda że Horodecki nie zawalczył z Kornikiem na KSW 16 bo to była by dobra walka.
 
Co Wy tacy sztywni wszyscy? Nie trzeba byc dzieckiem zeby cos takiego napisac, wystarczy miec poczucie humoru:-)
 
Powyciągajcie te kije z dup. Troszkę humory nie zaszkodzi. A potem i tak temat poleci więc o co te krzyki ;)
 
Dla Panów wyżej to jest poczucie humoru? Wow, to ja już wolę żyć w swoim smutnym i sztywnym świecie.
 
Jak na prima aprillis, przyznam że nawet Ci to wyszło i pobudziłeś moją wyobraźnie.
W głowie miałem obraz Irokeza w długich włosach, wożącego się gangsta Cipka, zalanych w trupa Venoma i Tidzeja, Kawulskiego trenującego "Judo" i pierwsze nieznane dotychczas polskie zawody BJJ w '93!
Za dużo wrażeń, trzeba to przespać
 
Back
Top