GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Cziris

BAMMA
Welterweight
Laqi

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem PS4 od niecałych 2 tygodni i jestm jak najbardziej zadowolony. Kupiłem zestaw z Watch Dogs i gierka jest kozacka. Właśnie grałem w demo UFC i musze powiedzieć że wygląda to naprawde bardzo fajnie. Trzeba będzie spędzić naprawde wiele godzin żeby ogarnąć wszystkie kombinacje ciosów, poddania i obrony tak żeby robić to z automatu. Tak więc chyba w następnym miesiącu skusze się na cyfrową wersje które już są za około 120 zł i myślę także nad bf4 które na Multi wygląda KOZACKOOOO :)

Highlander

Legacy FC
Light Heavyweight
Yagiel

Masakra, ten Titanfall zajmuje 50 gigabajtów. Ale wczoraj w końcu zagrałem i muszę przyznać, że robi wrażenie ta gra, chociaż zazwyczaj nudzą mnie sieciowe strzelanki.

PsiCore

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Highlander

Pierwszy dzień grania - wow, ale kozacka gierka.

Drugi dzień grania - meh, po godzinie mam już dość. Jak będzie -75% to może kiedyś kupię ;)

DickNiaz

EFC Africa
Light Heavyweight
@Bolt raczej sensowny, ale polecam włączyć harda. I OBOWIĄZKOWO brak auto-locka. Z samonaprawadzającym się celowniczkiem będziesz miał samograja.

Bolt

Bellator
Welterweight
O, smuteczek, że w tak dobrym cyklu wprowadzono takie głupie ułatwienie :(

Dzięki za odpowiedź.

Highlander

Legacy FC
Light Heavyweight
To ułatwienie to standard jeśli chodzi o konsolowe strzelanki. Nic złego, że ono jest, zwłaszcza jeśli można to wedle woli wyłączyć. Co do poziomu trudności to ja grałem na hardzie z autocelowaniem, a na normalu bez i to były dla mnie idealne poziomy trudności (nie lubię ginąć co sekundę, ale też nie może się przechodzić samo).

A co do Titanfalla to zapewne będę miał to samo co Ty PsiCore. Jestem raczej graczem singlowym, nudzi mnie takie strzelanie dla samego strzelania z innymi graczami, wolę fabułę, chcę się wczuć. Jedyną grą typowo multiplayerową, która wciągneła mnie na maksa to Chivalry, aczkolwiek ze względu na klimat :)

Bolt

Bellator
Welterweight
Na konsoli pewnie tak nie przeszkadza, ale gram na słusznym sprzęcie na szczęście - The Glorious PC Gaming Master Race i te sprawy ;)

(pomijając fakt, że jakbym grał częśniej niż zrywami raz na trzy miesiące i byłoby mnie stać to bym dawno miał konsolę)

HubiSSJ3

UFC
Light Heavyweight
Dobra panowie, jakie polecacie gry "Wiedźminopodobne" w klimacie Wiedźka dwójki, bo bym trochę posiekał mieczem w dobrym klimacie i słusznej sprawie, ale nie mam pomysłu.

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Dragons Dogma: Dark Arisen - moim zdaniem przebija Wiedźmina 2. Naprawdę super gameplay (bo fabuła już nie tak super).

PsiCore

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Highlander

Ja wbrew pozorom jestem także mocno multiplayerowcem (BF3, BF4). Sęk w tym, że Titanfall nie wciąga tak jak Battlefieldy - mało trybów, mało różnorodności, jakoś tak brakuje mi... jaj. To fajna gierka, gdy chcesz popykać max godzinkę dla rozlóźnienia raz na tydzień. Ja po 1,5 dnia w ten darmowy weekend miałem dość. O ile w pierwszy dzień zastanawiałem się nad kupnem, o tyle po godzinie dzisiaj wiedziałem, że tego nie zrobię.

guteck

Brutaal
Heavyweight
"Dobra panowie, jakie polecacie gry "Wiedźminopodobne" w klimacie Wiedźka dwójki, bo bym trochę posiekał mieczem w dobrym klimacie i słusznej sprawie, ale nie mam pomysłu."

Nie podałeś czy na konsole czy na PC ;). I też nie do końca nie rozumiem co miałeś na myśli przez "Wiedźminopodobne". Zakładam że chodzi o gry z widokiem TPP, elementami RPG i fabułą.

Ja bym polecił: Fable, Two worlds ( IMHO zdecydowanie lepsza jest jedynka.).

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Nigdy nie wkręciłem się w klimaty Morrowinda, czego bardzo żałuję, bo to raczej jeden z bardziej swobodnych cRPGów jakie zostały wydane. Dragon Age i Two Worlds również średniaki dla mnie, choć z niecierpliwością czekam na Inkwizycję.

guteck

Brutaal
Heavyweight
Dragon age było zaaaaejebiste. Oczywiście tylko jedynka :-). Morrowind miał bardzo niefajny system rozwoju postaci, ale nadrabiał pięknymi widokami, piękną muzyką i klimatem. Te burze piaskowe <3. Czy choćby jak spojrzałeś w niebo to było naprawdę przepiękne.

midern

KSW
Heavyweight
Morrowind też jest tak rozbudowane jak Skyrim? I grafika jest duzo gorsza? Bo powoli mnie ciągnie, zeby zagrac.

Bolt

Bellator
Welterweight
Dragon Age jest nędzny dla mnie niestety. Z takich mniej typowych RPG jak ktoś ma Playstation 2/działa mu dobrze emulator to polecam obie części Yakuzy.

Highlander

Legacy FC
Light Heavyweight
Grafika jest gorsza, bo Morrowind wyszedł w 2002 roku :) Ale nie uważam, żeby się jakoś strasznie zestarzał. A co do rozbudowania tak, jest to dosyć spora gierka :) Podobna swoboda jak w Skyrim.

http://tvgry.pl/?ID=1835

guteck

Brutaal
Heavyweight
@Midern Świat jest wielokrotnie większy od tego ze Skyrim, ale zdecydowanie mniej upakowany jakimiś fajnymi miejscówkami. A czy gra jest bardziej rozbudowana? Sądzę, zę tak. Nie grałem zbyt wiele w Skyrima więc nie wiem czy tam też można się przyłączyć do gildii wojowników/magów/złodzieji i do różnych organizacji jak legiony lub też do jakiegoś Domu rodowego czy jak to się nazywało. System rozwoju postaci też jest bardziej skomplikowany.

Bolt

Bellator
Welterweight
Poza tym do Morrowinda można pakować modów i modów. Polecam ten wyłączający skrzekacze.

vaicavalo

KSW
Light Heavyweight
Piona Highlander!

Morrowind klimatem niszczy i Skyrima i Obliviona. Ich wątki główne przy tym z Morrowinda prezentują się conajmniej marnie. No i oprócz tego fajna miejscówa. Ojczyzna Mrocznych Elfów mimo słabej grafiki wciąga.

midern

KSW
Heavyweight
W Skyrimie można się przyłączyć do Wojowników, Magów i Złodziei. Ale to leci już zgodnia z fabułą, robisz wszystko, musisz się dołączyć wszędzie. Wszędzie na raz. W Morrowindzie też jest tak? Czy spośród tych gildii wybierasz sobie jedną czy wie, tak, zeby się nie pogryzły?

Widzę, że pozytywne opinie. Grafika to nie wszystko i mam nadzieję, że spokojnie w to zagram.

Polecam ten wyłączający skrzekacze.

Czyli jakies stworki, czy coś? :D

guteck

Brutaal
Heavyweight
Gildie i różne organizacje z tego co kojarzę nie są powiązane z główną osią fabuły. Oprócz gildii agentów. Możesz robić questy dla wszystkich gildii na raz. Tylko jest kilka ważnych rzeczy do odnotowania:

1. Niektóre questy mogą się gryźć.

2. Są stopnie wtajemniczenia w gildiach. Osiągnięcie wyższych stopni wtajemniczenia wymaga spełnienie warunków takich jak np. Odpowiedni wysoki poziom statystyk + skilli oraz zrobienie questów

Co do domów rodowych to z tego co pamiętam można się przyłączyć tylko do jednego z nich. Chyba były 3 do wyboru?