GA II: Walka Bedorfa anulowana.

GLF

KSW
Heavyweight
Marcin Held, Maciej Polok, Kerim Abzaiłov, Jędrzej Kubski oraz Tomasz Narkun to czołowi przedstawiciele polskiego MMA, którzy zapowiedzieli swój udział w drugiej edycji imprezy submission fightingu Grappling Arena, która odbędzie się już za niecały miesiąc (12 września) w Gdyni. W tym gronie najprawdopodobniej zabraknie Karola Bedorfa, którego przeciwnikiem w superfight'cie miał być Tomasz Szczerek. Niestety terminarz zapaśniczej Bundesligi nie pozwoli liderowi Top Team Kołobrzeg na przyjazd do Gdyni.

Przy okazji kompletna obsada turnieju, z uwzględnieniem wyników głosowania internautów:
kategoria -65,9kg:
1. Jędrzej Loska – Roger Gracie Academy (zwycięzca poprzedniej edycji)
2. Bartosz Bąk – Łamator Racibórz (zielona karta)
3. Robert Trzcionka – Gracie Barra Poland (zwycięzca Pucharu Polski)
4. Piotr Podstawczuk – Berserkers Team (zielona karta)
5. Leszek Pawlęga – Copacabana (zielona karta)
6. Sławomir Szamota – Gracie Barra Poland (zielona karta)
7. Jarosław Zjeżdżałka – Drysdale JJ (zielona karta)
8. Roman Szymański – City-Zen Poznań (głosowanie internautów)
kategoria -76,9kg:
1. Łukasz Bagiński – Złomiarz Team (zwycięzca poprzedniej edycji)
2. Maciek Polok - Gracie Barra Poland (Mistrz Polski)
3. Jędrzej Kubski – Gameness Team Poznań (zielona karta, zastępstwo za zwycięzcę Pucharu Polski - Patryk Horbatiuka)
4. Abdul Kerim Abzaiłow – Graccie Barra Poland (zwycięzca GA: Eliminacje)
5. Grzegorz Kloc – Berserkers Team (zielona karta)
6. Marcin Held – Gracie Barra Poland (zielona karta)
7. Tomasz Cholewicki – Top Team (zielona karta)
8. Maciej Kowalski – Drysdale JJ (głosowanie internautów)
kategoria -87,9kg:
1. Piotr Bagiński – Berserkers Team (zwycięzca poprzedniej edycji)
2. Maciej Różański – Berserkers Team (zielona karta)
3. Tomasz Jurkiewicz – Gracie Barra Poland (zielona karta)
4. Zbigniew Tyszka – Drysdale JJ (zwycięzca GA: Eliminacje)
5. Salim Touahri – Grappling Kraków (zielona karta)
6. Marek Zbróg - United Gym (zielona karta)
7. Krzysztof Łukaszewicz – Copacabana (zielona karta)
8. Oskar Piechota – Drysdale JJ (głosowanie internautów)
kategoria -98,9kg:
1. Adam Kamiński – Drysdale JJ (zielona karta)
2. Marek Kowalczyk – Linke Gold Team (Mistrz Polski)
3. Kamil Umiński – Alliance Warszawa (zwycięzca Pucharu Polski)
4. Edwin Raczyński – MMA Devil Poznań (zwycięzca GA: Eliminacje)
5. Tomasz Narkun – Berserkers Team (zielona karta)
6. Marcin Gułaś – Mighty Bulls Team (zielona karta)
7. Michał Gutowski – Berserkers Team (zielona karta)
8. Mariusz Kellner – City-Zen Poznań (głosowanie internautów)
 

GLF

KSW
Heavyweight
Ah tak, jest Strefa Chwytaczy, mój błąd, jeszcze średnio ogarniam forum.
 

GLF

KSW
Heavyweight
steyr: z tego co pamiętam to w zeszłym roku był wolny, więc i pewnie teraz też będzie.


Bodzio44: słyszałem od Sajda, że propozycje są, należy trzymać kciuki i czekać na rozwój wydarzeń.
 

tsatsiki

WSOF
Featherweight
Z przykrością informujemy, że swój udział w turnieju odwołał jeden z faworytów kategorii -98,9 kg Tomasz Narkun. Wynika to ze zobowiązań wobec organizacji M-1 (w tym czasie Tomek ma mieć zakontraktowaną walkę). Jego miejsce zajmie utytułowany judoka i zdobywca 3 miejsca na turnieju Grappling Arena: Eliminacje – Krzysztof „Arona” Anuszewski.


http://grapplingarena.pl/2010/08/17/arona-za-narkuna/
 

mlodygda

Oplot Challenge
Middleweight
kurde ktos mi wyjasni w tym filmiku dlaczego wygral szczerek na punkty?:D bo nie czaje w ktorym momencie jakies zdobyl :P
 
Top