Shajs

UFC
Middleweight
Jest w sumie jeszcze jeden temat, który chciałem poruszyć choć on w sumie bardziej nadaje się do tematu "Podludzie"
Podczas powrotu musiałem na chwilę przystanąć nad czarnym stawem, żeby poczekać na resztę ekipy. Od razu wpadła mi w oko i ucho grupa młodzieży zza naszej wschodniej granicy. Dookoła sporo dzieci, a Ci robiąc sobie zdjęcia wrzeszczą na cały głos żeby podczas pozowania złapał swoją laskę za cycki, dupę. Zaraz potem zaczęli jarać fajki i tutaj już wiedziałem jak się to skończy :boystop: Zasraniec z nogą chudszą od mojej ręki zgasił kiepa i wyrzucił w krzaki, niestety chwilę później po mojej "delikatnej" sugestii musiał tam za nim nurkować :antonio:
Na trasie czarny staw-Mok-palenica mogę powiedzieć, że przynajmniej 1/3 mijanych ludzi to byli ukraińcy (o dziwo było też sporo hindusów).

Nic mnie tak nie wkurwia jak hołota w Parku Narodowym, która nie potrafi uszanować tego miejsca. Zanim jakiś multi kulturowiec mi tu wyskoczy, że Polacy też tak robią, to napiszę, że doskonale o tym wiem, jednak jeśli już tutaj są to powinni stawać na rzęsach, żeby zrobić jak najlepsze wrażenie. Jak im to idzie było wczoraj widać.

Uller

Maximum FC
Super Heavyweight
Abstrahując od Ukrainców i tego typu sytuacji to o ile się nie mylę w całym TPN jest zakaz palenia, irytuje mnie jak prawie na każdym postoju ktoś fajkami smrodzi bo się widać dotlenić musi.

szplin

UFC
Featherweight
Jest w sumie jeszcze jeden temat, który chciałem poruszyć choć on w sumie bardziej nadaje się do tematu "Podludzie"
Podczas powrotu musiałem na chwilę przystanąć nad czarnym stawem, żeby poczekać na resztę ekipy. Od razu wpadła mi w oko i ucho grupa młodzieży zza naszej wschodniej granicy. Dookoła sporo dzieci, a Ci robiąc sobie zdjęcia wrzeszczą na cały głos żeby podczas pozowania złapał swoją laskę za cycki, dupę. Zaraz potem zaczęli jarać fajki i tutaj już wiedziałem jak się to skończy :boystop: Zasraniec z nogą chudszą od mojej ręki zgasił kiepa i wyrzucił w krzaki, niestety chwilę później po mojej "delikatnej" sugestii musiał tam za nim nurkować :antonio:
Na trasie czarny staw-Mok-palenica mogę powiedzieć, że przynajmniej 1/3 mijanych ludzi to byli ukraińcy (o dziwo było też sporo hindusów).

Nic mnie tak nie wkurwia jak hołota w Parku Narodowym, która nie potrafi uszanować tego miejsca. Zanim jakiś multi kulturowiec mi tu wyskoczy, że Polacy też tak robią, to napiszę, że doskonale o tym wiem, jednak jeśli już tutaj są to powinni stawać na rzęsach, żeby zrobić jak najlepsze wrażenie. Jak im to idzie było wczoraj widać.
Ale mu nie wyjebałeś? :childcry:

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Dzisiaj charatnalem trasę Kuźnice Kozia Przełęcz Skrajny Granat i powrót do Kuźnic.

Wrzuce później jakieś fotki. Pogoda dzisiaj żyleta pełne słońce od rana. Nawet za gorąco.
Teraz na zarelko bo głodni jesteśmy w chuj xd

Shajs

UFC
Middleweight
Słyszeliście może o tym gościu, co niedawno był we wszystkich schroniskach tatrzańskich po naszej stronie w 1 dzień?
Wczoraj spotkaliśmy go w moku i do przełęczy pod chłopkiem szedł z nami, ale na czarnego już się nie zdecydował.

Uller

Maximum FC
Super Heavyweight
Słyszeliście może o tym gościu, co niedawno był we wszystkich schroniskach tatrzańskich po naszej stronie w 1 dzień?
Wczoraj spotkaliśmy go w moku i do przełęczy pod chłopkiem szedł z nami, ale na czarnego już się nie zdecydował.
Tak, niezłą trasę zrobił. Inna sprawa, że ostatnio zwycięzca skończył triathlon "hardasuka" w około 22 godziny, a tam to w ogóle jest jakiś hardcore jeżeli chodzi o trasy w tatrach.

Drzewo

KSW
Lightweight
Waligóra czy jakoś tak? O nim mowa?

rash

KSW
Middleweight
Wczoraj z trochę mniej doświadczoną znajomą wybrałem się na Granaty. Po analizie pogody spodziewałem się jakiegoś przelotnego deszczu koło 12 i mocniejszych po 14 z możliwą burzą dlatego wyszliśmy dość wcześnie żeby do 14 to na pewno być już w Murowańcu, a potem to już można nawet zmoknąć. No pogoda nas bardzo zaskoczyła. O ile do połowy wejścia na Skrajny od Czarnego Stawu było przepięknie, tak później zaciągnęła się chmura, a jak weszliśmy na górę to zaczęło lać, wiać i... Już nie przestało aż do zejścia na parking. Zdecydowaliśmy się nie iść dalej tylko wracać bo warunki serio zrobiły się paskudne. Bardo dawno mnie tak nie wypizgało i przemoczyło w górach.
A w poniedziałek w nocy jadę na kilka dni pośmigać u południowych sąsiadów :bleed:

Attachments

• received_1247763085981160.jpeg
    received_1247763085981160.jpeg
    530.6 KB · Views: 10
  • IMG_20220806_102946.jpg
    IMG_20220806_102946.jpg
    598.8 KB · Views: 10
  • IMG_20220806_075522.jpg
    IMG_20220806_075522.jpg
    514.3 KB · Views: 10