Fury vs. Wilder 3

Kto wygra

  • Fury

    Votes: 42 84.0%
  • Wilder

    Votes: 7 14.0%
  • Remis

    Votes: 1 2.0%

  • Total voters
    50
Mi się akurat widzi, że Wilder za bardzo nabity jak na niego, będzie wolniejszy niż ostatnio więc ciężej trafić GK. Fury znowu przed czasem.
Dokładnie. W dodatku te mięśnie osłabią jego kondycję. Fury około 9 rundy zmiecie go z planszy
 
Nie wiem po chuj Wilder jeszcze bardziej się nabił kiedy jego atutem była szybkość bo jebnięcie będzie miał i tak. Chyba serio myśli że wbije jak dzik w żołędzie i mu wyjdzie :fjedzia:
 
Każdy przyjęty przez Dosera cios sprawi mi ogromną radość. Mam nadzieję, że Fury wybije mi boks z głowy na zawsze.
 
Zwłaszcza od kiedy przeczytałem autobiografię "Króla Cyganów" mogę napisać jedno: Tyson napierdalaj Czarnego. Niech pasy ciężkiej zostaną białe jak za Kliczków. Widzę to tak - za parę miesięcy (powiedzmy w marcu) Usyk kończy wielkość AJ-a, Tyson może w tym czasie zbije jakiegoś "pretendenta" i na jesieni przyszłego roku Fury vs. Usyk na Wyspach. Na to sam bym poleciał do UK.
 
Stawiam na króla cyganów, ale trochę się cykam bo jednak Wilder potrafi skasować jednym ciosem:gsp:
 
Jedziemy z koksem, grubas tłustocycnacki zawiódł i lekko humor zjebał, jedziesz z nim cyganie!
 
Back
Top