Fujii vs Magana, Aguilar vs Lynn na Bellator 24

fusel

EFC Africa
Heavyweight

foto Dave Mandel / Sherdog

Znamy juz dwie pozostałe pary turnieju wagi piórkowej kobiet (-115 lbs.). Na gali Bellator 24 faworytka turnieju Japonka Megumi Fujii (MMA 20-0) zmierzy się z Angelą Maganą (MMA 8-4), w drugiej parze zawodniczka American Top Team Jessica Aguilar (MMA 8-3) zawalczy z Lynn Alvarez (MMA 5-1). Rozpiska Bellator 24

Znana jest również drabinka turniejowa. Otóż w walkach półfinałowych trafią na siebie zwyciężczynie dwóch wymienionych wyżej walk, czyli Fujii/Magana vs Aguilar/Lynn. Natomiast w drugiej parze wygrane z walk na Bellator 25 Frausto/Pene vs Ward/Daly.

Na zakończenie krótkie info

Organizacja Bellator Fighting Championhip ogłosiła datę gali nr 27, która odbędzie się 2 września w Majestic Theatre, w San Antonio w Texasie.

Ponadto do Bellatora dołączyło dwóch weteranów UFC. Na gali Bellator 24 zobaczymy lekkiego Yvesa Edwardsa (MMA 37-16-1), natomiast na jeszcze nie ogłoszonej Bellator 28 zadebiutuje Rich Clementi (MMA 36-16-1).

Fujii vs Magana, Aguilar vs Lynn na Bellator 24
 

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Megumi Fuji 20-0
Czyli jednak ktoś taki, jak niepokonany fighter w MMA istnieje
icon_wink.gif
 

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Niepokonanych fighterów jest na pęczki. Ale nie ma takiego, który nie był by pokonany przez całą karierę.
 

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Rickson i jego 400 pojedynków bez przegranej? :) Jego temat można przemilczeć bo może tu się bardzo długa dyskusja rozpętać. Oczywiście niczego mu nie odbieram bo dla mnie jest wirtuozem w tym co robi.
 
Top