1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira 2 na UFC 140

Discussion in 'Forum MMA' started by _Luk, Sep 7, 2011.

 1. _Luk

  _Luk Oplot Challenge
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Jun 13, 2009
  Komentarze:
  122
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  2,790
  [​IMG]  Na UFC 140 - 10 grudnia w Toronto dojdzie do rewanżowego pojedynku miedzy Frankiem Mirem a Antonio Nogueirą. Pierwsza ich walka miała miejsce na UFC 92 gdzie Frank Mir zastopował Nogueire w 2 rundzie, była to pierwsza przegrana brazylijczyka przed czasem. Walka była finałowym pojedynkiem trenerów 8 sezonu The Ultimate Fighter, a zarazem walką o tymczowy tytuł mistrza wagi ciężkiej UFC.  Nogueria powrócił do walk po półtora rocznej przerwie pokonując przez nokaut faworyzowanego Brendana Schauba na UFC 134. Frank Mir wygrał swoje 2 ostatnie walki pokonując na punkty Roya Nelsona i nokautując weterana Mirko Filipovica na UFC 128.  Koniec roku 2011 przynosi nam pewne ożywienie w wadze ciężkiej, zaplanowane są pojedynki o tytuł mistrza Cain Velesquez vs Juniorem dos Santos oraz pojedynek "kolosów" Brocka Lesnara z Alistairem Overeemem. Walka Mira z Nogueirą będzie ciekawym zestawieniem pozwalającym ocenić aktualną formę tych dwóch doświadczonych zawodników.
   
 2. Bubi

  Bubi ONE FC
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Jun 4, 2010
  Komentarze:
  2,511
  Zdobyte Lajki:
  349
  Punkty:
  1,790
  Źródło ??  Przebieg walki widzę tak, że Nogueira podniecony zwycięstwem nad Schaubem poczuje się mocny w stójce, a Mir szybko przyprowadzi go do porządku i będziemy mięli powtórkę z pierwszej ich walki.
   
 3. _Luk

  _Luk Oplot Challenge
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Jun 13, 2009
  Komentarze:
  122
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  2,790
  cześć, wiadomośc z ufc.com
   
 4. Anonymous

  Anonymous NoLife FC

  Dołączył:
  Jan 17, 2011
  Komentarze:
  37,710
  Zdobyte Lajki:
  34,065
  Punkty:
  3,790
  Płeć:
  Male
  Widzę ,że Luk na nocnej warcie :-) Jeśli to prawda - to jak dla mnie.... ŚWIETNA WIADOMOŚĆ!!!! mój kolejny ulubiony fighter będzie walczył! Nog , widać jest w dobrej formie i pewnie będzie z Mirem równiez w stójce próbował swych sił. Mir jednak , co w idać w ostatnich walkach jest w zwyżkowej formie i niestety, nie daje Nogowi większych szans na wygranie tego pojedynku. Ewentualnie dotrwanie do decyzji, będzie dla niego i tak dużym sukcesem. W parterze Mir nie da sie poddać przez Noga, fizycznie będzie dużo silniejszy.  Scenariusz wg. mnie to walka w stójce , kolana z klinczu Mira - Nog pada - później już formalność na glebie - sędzia przerywa - Mir wygrywa.
   

Share This Page