Fotka tygodnia

sergio_london

Jungle Fight
Bantamweight
shootfigters nigdy nie spi
icon_wink.gif

G

Guest

Guest
To jest chłopak, który obecnie ma największe perspektywy, patrząc na wiek, talent, charakter i tak dalej, dawaj walcz chłopaku!

Born2kill

UFC
Heavyweight
A ja wciąż zadaję sobie pytanie przy “głośnym w mediach Heldzie” nic mu nie ujmując(!!!), co z Sajewskim ?:)
Moim zdaniem w tamtej walce był lepszy od Helda i jestem ciekaw jak jego kariera się rozwinie, bo prowadził ciekawe wymiany, a z prób kończeń uciekał niesamowicie.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Jak poważnie? Wiesz coś o planach przyszłych?Trochę już minęło od tamtej walki, mam nadzieję, że jak wznowi treningi to już bez kontuzji się obędzie.
Co jest tak magicznego w Heldzie, że on więcej rozgłosu chyba nabrał po tej porażce niż Sajewski z racji tego, że wygrał… Chyba ten bardzo młody wiek, choć Łukasz też młody…obaj ten sam styl bazowy…
Chciałbym, żeby obu poszlo dobrze, a w 2015 rewanż w walce o pas w UFC
icon_wink.gif

Nie wiem jak poważnie. Nie ma co owijać w bawełnę, więc może napiszę, że nasza redakcja nie żyje najlepiej z trenerem Łukasza. Parę razy groził nam nawet sądem, jeżeli będziemy pisać o jego zawodnikach. Sam staram się pisać o Łukaszu na ile to możliwe (np. o jego wyróżnieniach na Sherdogu czy przez Josha Grossa), ale sam rozumiesz, że mamy trochę utrudniony dostęp.

Po za tym Marcin od tamtej walki wygrał dwa pojedynki z mocnymi zagranicznymi rywalami, miał walczyć na Iron Fist, podpisał kontrakt z Bellatorem. W tym samym czasie o Łukaszu cisza, więc nic dziwnego, że to kariera Helda nabrała rozgłosu.

Born2kill

UFC
Heavyweight
To fakt co się dzialo po tamtej walce dalej, ale bezpośrednio po walce i tak głośniej bylo o Heldzie. No, ale nieistotne.
Może chłopak nie radzi sobię z presją albo trener ma jakiś kompleks? Masz człowieku pod skrzydłami niezłego fightera, może być o nim cicho jeśli tak DLA NIEGO lepiej, ale nie zmarnuj tego, bo zmarnujesz dobro narodowe, tyle powiem.

KingDante

BAMMA
Middleweight
BORUTA groził wam sądem jak będziecie pisać o jego zawodnikach? : ) komedia. Szkoda, co by nie mówić o Borucie jak pisał na tej stronce to było ciekawiej……. Inna sprawa, że takim postępowaniem szkodzi sobie i swoim zawodnikom, dziwne że jego zawodnicy godzą się na takie „ przedmiotowe” traktowanie ……….chyba że Boruta rekompensuje im stratę wynikającą z mniejszego zainteresowania sponsorów: )