Fotka tygodnia: Jones JDS

Anonymous

NoLife FC
jon-jds_haqwxxh.jpg




Fotka pokazuje obecnego mistrza w wadze półciężkiej - Jonesa oraz pretendenta do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej - JDS. Na dzień dzisiejszy - różnicę jeśli chodzi o gabaryty tych 2 znakomitych zawodników widać gołym okiem. Myślę, że to tylko kwestia czasu , kiedy obaj skrzyżują swe rękawice w walce o pas mistrzowski królewskiej kategorii UFC.
 
Według oficjalnych danych różnica zasięgu powinna być ogromna - JDS ma ponoć tylko 77 cali, mniej niż Carwin przykładowo - a wcale tego nie widać. Może oficjalne wymiary Dos Santosa nie są prawdziwe? :P
 
JJ dostanie w bęcki 25 i zginie marnie więc nie masz co rozważać jego walki z JDS :)
 
Zobacz na różnicę długości przedramienia , dodaj do tego pare centów z murzyńskich dłoni i już masz o prawie 4 cale dłuższą każdą rękę :-)
 
Kaczka podmieniłeś foto na jaśniejsze? bo jak patrzyłem z pół h temu, prawie nic nie było widać, a teraz normalna fotka... aż tak ze mną źle?
 
hehe, mam nadzieję, że to coś z moim monitorem, bo jawnie jak włączałem na początku, to było takie ciemne, że cięzko było dojrzeć kontury łapy Bonesa.. no cóż...
 
Fakt, przedramię trochę dłuższe ma. A zasięg się mierzy przy otwartych dłoniach (czyli z palcami)?
 
Back
Top