Fota tygodnia

Ofeck

Oplot Challenge
Lightweight
Tim wyglada tutaj na niezlego zakapiora, a Pudzian nawet groznej miny nie umie zrobic

localexpert

Jungle Fight
Middleweight
Mina Pudziana to odzwierciedlenie jego filozofii dotyczącej MMA…”Tanio skóry nie sprzedam”.

localexpert

Jungle Fight
Middleweight
Ewentualnie “pobawimy się trochę w klatce”.Nie kumam tego typa i martwię się o niego.Przecież on jeszcze z nikim nie walczył, no ewentualnie walczył z nikim
icon_wink.gif
.

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
chyba musicie dodawać mniej newsów o Pudzianowskim, aż się boję wchodzić w komentarze, poziom prawie jak na interii czy wp
icon_smile.gif

pereiro

Jungle Fight
Bantamweight
Pudzian go rozjedzie, wpadnie w taki szał, że nawet jak wychwyci jakiegoś cepa na twarz to spłynie po nim jak po maśle. Boje się o Tima mam nadzieję, że sędzia szybko zareaguję

RYBA

Oplot Challenge
Welterweight
aac00feabb87312364083fd4cc5a4c5c
pereiro nie martw się nie jesteś sam. Też uważam że Pudzina wygra. Tim się zalał tłuszczem jak Mark Kerr i lata świetności ma za sobą.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
pereiro i fisher – zebyscie sie przypadkiem nie zdziwili jak fotka pudziana po dwoch majowych walkach bedzie robic za logo do szklanej szczeki szol
icon_biggrin.gif

pereiro

Jungle Fight
Bantamweight
ja wierze w Pudziana, ale nie jestem ślepo w niego zapatrzony, jeśli będzie zbierał baty w mma to powiem że facet się do tego nie nadaje.
ciekawe tylko czy ci którzy teraz na nim psy wieszają, po jego ewentualnych wygranych będą potrafili powiedzieć
“pomyliłem się,” czy dalej pójdą w zaparte

efajelajpi

Oplot Challenge
Welterweight
de84b77d6dc9c69adbf35713ee394d4f
wygra czy nie (choc wierze, ze wygra bo ma do tego prawo) i tak szacunek, ze tak szybko zdecydowal sie na tak ciezka walke i mial odwage stanac co jak co , ale na przeciwko bylego mistrza ufc!!!

GLF

KSW
Heavyweight
“ja wierze w Pudziana, ale nie jestem ślepo w niego zapatrzony”
=/=
“Pudzian go rozjedzie, wpadnie w taki szał, że nawet jak wychwyci jakiegoś cepa na twarz to spłynie po nim jak po maśle. “