Forumowicz od A do Z.

Zlatan

M-1 Global
Featherweight
Witam,

Chcialbym zaproponowac pewna zabawe, ktora spotkalem na innym forum, a mysle ze tutaj takze moglaby sie przyjac: Forumowicz od A do Z, czyli alfabety uzytkownikow cohones.
Zasady są proste.
1. Zgłaszacie swoje kandydatury w tym temacie (nie ma możliwości zgłaszania innych osób).
2. Gdy zgłosi się 4 kandydatów tworzymy ankietę, rozpoczyna się walka o głosy (prawie wszystkie chwyty dozwolone). Ankieta trwać będzie tydzień, potem nastąpi podsumowanie. Poza głosowaniem na swojego kandydata mile widziany także komentarz opisujący motywy wyboru.
3. Zwycięzca ma czas do 2 tygodni, aby opublikować swój alfabet w specjalnie przygotowanym do tego celu temacie.
4. Użytkownicy, którzy zajęli miejsce 2 i 3 w ankiecie automatycznie przechodzą do kolejnej ankiety. Osoba, która zajęła 4 miejsce przechodzi do kolejnego głosowania pod warunkiem, że liczba głosów, jakie otrzymała, równa jest co najmniej 80% liczby głosów, jakie otrzymał użytkownik, który zajął 3 miejsce*.
Zabawą. Do każdej (lub prawie każdej) litery alfabetu dopisujemy skojarzenie i rozszerzamy myśl, np. "Alkohol. To moje całe życie. Pije od rana do rana.", "Bożena. Moja najlepsza koleżanka. Gdy poprosiłem ją o papierosa rzuciła we mnie młotkiem i wybiła mi z głowy palenie. Lubię spędzać z nią czas, bo ma dziwne podejście do życia." Wymagane jest co najmniej kilka zdań rozwinięcia.
Takze czekam na 4 osoby chetne, czytaj Defthomas, Venom, Yoshi i Tj :P i przeprowadzimy glosowanie :)

Przykladowy fragment alfabetu z innego forum:

2mhf.jpg
 
Nie lepiej zamiast ankiety, po prostu ile osób się zgłosi tyle opiszę swój alfabet i będzie co czytać :)
 
Jest tez opcja, ale jak wygra bedzie jakby zmuszony zeby napisac. A tak sie rozmysli kilka razy w trakcie i nie wysle :)
 
Painkiller jaki hejt na deftomasa :D I to jeszcze mój Facebookowy ziomek mi to robi



tumblr_inline_mp09kl5Fbc1qz4rgp.gif
 
Mój alfabet:



1. Alkohol - lubię, daje mi radość i siłę



2. Cycki - wspaniały wynalazek. Oglądam sobie w internecie. Na żywo nie mam takiej możliwości



3. Masturbacja - jako, że cycki w necie to trzeba sobie radzić.







To w symie by było na tyle. nadaje się?
 
Ok dobra to poprosze o jasne kandydatury :)



1. Defthomas ?



2. Painkiller ?



3.



4.
 
Dla mnie ok tylko jak wygram to sam sobie będę musiał odpalić nagrodę ale spoko może być :D
 
To po kilku alfabetach bedzie mozna zrobic nagrode za najlepszy alfabet czy cos takiego :P
 
1.Defthomas



2. enteryoname



3.Yuuri



4. Painkiller







Zatwierdzone, zaczynamy glosowanie :)
 
Niestety Def wpadl jak sliwka w kompot, tak wiec moj glos wedruje takze na niego :)



1.Defthomas +2



2. enteryoname



3.Yuuri



4. Painkiller
 
Back
Top