FORUMOWA GRA MMA - FAME MMA

Chcecie się pobawić w FORUMOWE FAME MMA :) ?!

  • TAK

    Votes: 13 36.1%
  • Nie, Elo mordo

    Votes: 23 63.9%

  • Total voters
    36

Droni

Bellator
Welterweight
Witam panowie pewnie pamiętacie mnie z gier z serii UFC, KSW ;). Naprawdę zabawa była przednia.
https://cohones.mmarocks.pl/threads/forumowa-gra-mma-ksw-fen.26614/page-180#post-1283369

Teraz czas na inny rodzaj gry, ale przede wszystkim pytanie, bo wiem jak wiele ludzi traktuje Fame MMA i w dość ostrych słowach się wypowiada. Oczywiście nie każdy musi to lubić ;). Ja mam pytanie czy chcielibyście się w to bawić.

Tak wygląda "walka". Każdego managera zadaniem jest podać General Strategy, Clinch, Ground (maksymalnie każda z tabel łącznie 100)
za-png.1888


Także jest pytanie czy chcecie prowadzić TRASH TALK, ala DON KASJO czy FERRARI :D i przy okazji dobrze się pobawić ;). Wszystko zależy od Was, jeśli będzie co najmniej 10 chętnych wstawie listę zawodników.
 
  • Like
Reactions: jut
Witam panowie pewnie pamiętacie mnie z gier z serii UFC, KSW ;). Naprawdę zabawa była przednia.
https://cohones.mmarocks.pl/threads/forumowa-gra-mma-ksw-fen.26614/page-180#post-1283369

Teraz czas na inny rodzaj gry, ale przede wszystkim pytanie, bo wiem jak wiele ludzi traktuje Fame MMA i w dość ostrych słowach się wypowiada. Oczywiście nie każdy musi to lubić ;). Ja mam pytanie czy chcielibyście się w to bawić.

Tak wygląda "walka". Każdego managera zadaniem jest podać General Strategy, Clinch, Ground (maksymalnie każda z tabel łącznie 100)
za-png.1888


Także jest pytanie czy chcecie prowadzić TRASH TALK, ala DON KASJO czy FERRARI :D i przy okazji dobrze się pobawić ;). Wszystko zależy od Was, jeśli będzie co najmniej 10 chętnych wstawie listę zawodników.
Kurła robiłeś takie dobre rzeczy na forum. Symulatory, turnieje KSW, założyłeś temat o skokach narciarskich a teraz wracasz po tak długiej przerwie i robisz takie rzeczy
:siara:
:yellowcard2:
:yellowcard2:
red card
 
Kurła robiłeś takie dobre rzeczy na forum. Symulatory, turnieje KSW, założyłeś temat o skokach narciarskich a teraz wracasz po tak długiej przerwie i robisz takie rzeczy
:siara:
:yellowcard2:
:yellowcard2:
red card

respect bo z tym Fame MMA jest trochę tak jak z Disco Polo :D, niby nikt nie słucha a każdy wie. Ja tylko zadałem pytanie, jest 5 chętnych, 12 nie, no widać, że się nie przyjmie, każdy ma swoje zdanie :D. Po prostu uważam, że byłaby fajna beka ;).
 
Jestem chętny sie pobawić w to. Kiedyś śledziłem poprzednią grę o KSW ;) Wyjaśnij zasady i można sie pobawić
 
Jestem chętny sie pobawić w to. Kiedyś śledziłem poprzednią grę o KSW ;) Wyjaśnij zasady i można sie pobawić

przejmujesz jednego bądź dwóch zawodników no i prowadzisz trash-talk ze swoim rywalem :D i jego managerem, jak Fame to już ostre wyzwiska :D, tylko narazie 7 osób jest za, a Ty jesteś jedyny który skomentował, jak będzie 10 takich to można się bawić dopiero :D
 
Załatwiłem kolejnego chętnego zaraz sie odezwie tu PS :
Biorę Isamu i Kubańczyka!
 
No Panowie widzę, że coraz więcej chętnych :D to ja postaram się jutro przygotować jeszcze listę zawodników :D. Także bądźcie czujni :D
 
Back
Top