Forum MMAVideos.pl?

Meru

Moderator
Cohones
Witam. Mam plany aby stworzyć forum MMAVideos.pl gdzie będziecie mogli się wypowiadać na temat materiałów, jakichś starszych walk lub coś w tym stylu. Na pewno znalazłby się tam dział request gdzie pisalibyście prośby o walki. Mam pytanie do Was, jest sens robić takie forum i jakie chcielibyście jeszcze działy aby się znalazły na tym forum?
 
Tak szczerze, nie wiem co sądzą inni, ale dla mnie ważniejsze od forum są regularnie wstawiane walki i wg mnie szkoda zachodu :)

dział request gdzie pisalibyście prośby o walki.


Heh, już nawet od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem założenia takiego tematu tutaj.
 
Rozumiem ze chcesz rozwijac swoją stronke ale czy ja wiem czy forum jest potrzebne do takiej strony???Tak jak na filmwebie powiedzmy ludzie komentują filmy tam a nie na seans24.pl itp itd gdzie oglądają je...
 
Mi się wydaje, że nie ma sensu tworzyć forum poświęconego tylko i wyłącznie materiałom wideo dotyczącym MMA, przyłączam się do propozycji podanej wyżej - stworzyć temat na cohones. ;)
 
Ty tam rządzisz i zrobisz jak uważasz. Mi osobiście to forum + wujek gogle wystarcza do wszystkiego.



Btw. Dobry pomysł Cactus - załóż taki temat.
 
jestem za jeśli chodzi o forum a jakie tematy? cóż zrób tak by było przejrzyjście, interesujaco i ciekawie dla fanów MMA, nie tylko tych od walki z Najmanem;)
 
O to chodzi, że jest pomysł aby dodać dział MMAVideos.pl na Cohones ;] Nie chciałem wprost tego mówic :)
 
Back
Top