Fortnite cohones team

lugasek

UFC
Middleweight
Fortnite%2Fblog%2Fpatch-v-1-6---fortnite-battle-royale%2FFortnite_BR_Key-Art_w-Logo_ENG-1920x1080-3e2ce1453476b725fa59e7aeb6ecb90e4b75a0df.jpg


Wbijamy i karamy botów.

Bardzo dobra grafika
9494851_kible.png


Gameplay


Gierka świeża i ZA DARMO.

kto-mwi-za-darmo.jpg


do pobrania tutaj
https://www.epicgames.com/fortnite/pl/download
 
Last edited by a moderator:
@lugasek kurwa u mnie to nic nie działa. Zainstalowałem, założyłem konto itd daję "play now", przerzuca mnie do przeglądarki i strona nie chce się załadować i jest napisane "Nie udało się znaleźć adresu DNS serwera accounts.fortnite.com"
 
@lugasek kurwa u mnie to nic nie działa. Zainstalowałem, założyłem konto itd daję "play now", przerzuca mnie do przeglądarki i strona nie chce się załadować i jest napisane "Nie udało się znaleźć adresu DNS serwera accounts.fortnite.com"
mozliwe, że jakieś problemy mają, bo to premiera dzisiaj i fchuj ludzi. Zobacz teraz, u mnie działa. Tylko nie wiem, czemu masz po ang, jak ja mam po polsku.
grajpg_qrharex.jpg
 
Odpaliłem raz, dopiero rozgryzam o co dokładnie chodzi, ale widać, że całkiem spoko gierka. Tylko pewnie jak gram na ps4 nie pogramy razem?
 
Dobra nie ważne, mam tak zjebanego laptopa, że reaguje po 15 sekundach na każdy ruch w grze. Muszę kupić nowego i tyle.
 
daje rade gierka, paragon poszedl w odstawke na ten moment
co mnie wkurwia? brak mozliwosci rozmow z obcymi z teamu i to, ze mnie zabijaja moi ziomale z druzyny
 
fajnie, ze sa ciagle updaty i pewnie bedzie ich wiele
czekam na mozliwosc rozmowy z teamem przez mikrofon na ps4
w sumie ciezko sie do czegos przyczepic, jedynie ze snajperki nie moge nikogo trafic i ten pocisk jakos dziwnie leci
 
Back
Top