Football Manager 2013 - temat dla miłośników statystyk i biegających kulek

@up

ktos jeszcze pogrywa? 15 ,16 to dla mnie 'porazka' zmiana interfejsu, itd. jakos mnie nie przekonaly, najlepiej gralo mi sie w wersje 12 i 14,
kiedys to zdecydowanie status 'uzaleznienia' mialem w FM'ie, jeszcze tylko jeden mecz obiecuje... : D
Leeds United, przewaznie tak zaczynalem, powrot do dawnych czasow i droga na szczyt, ewentualnie inne angielskie zespoly z nizszych lig

troche screenow sie zachowalo, tutaj sklad z FM'a 14, pierwszego sezonu, awans w cuglach

PrsZ2bc.png


jesli kogos interesuja ciekawe dodatki do gry, loga, facepacki, koszulki, taktyki, shortlisty i inne swietne roznosci ktorych jest mnostwo to smialo pisac, cos sie wstawi ;)
obecnie nie gram, brak czasu, za bardzo wciagalo i momentami juz warzywilo glowe ;-)
Ja pogrywam w 14, nie widze sensu przesiadki.
 
gram evertonem.
sezon 18/19 ćwierćfinał lm vs bayern.
faworyta wskazać nietrudno.
pierwszy mecz w monachium i szczęśliwe 0-0, bo obrona gra.
szczęśliwy remis, ale wynik niebezpieczny.

rewanż.
wymiana ciosów, ale bez fajerwerków.
0-0 i dogrywka.
w 117 minucie ściągam z boiska obrońcę i wprowadzam vardy'ego.
zmiana z myślą o rzutach karnych.

i wtedy następuje to:

 
gram evertonem.
sezon 18/19 ćwierćfinał lm vs bayern.
faworyta wskazać nietrudno.
pierwszy mecz w monachium i szczęśliwe 0-0, bo obrona gra.
szczęśliwy remis, ale wynik niebezpieczny.

rewanż.
wymiana ciosów, ale bez fajerwerków.
0-0 i dogrywka.
w 117 minucie ściągam z boiska obrońcę i wprowadzam vardy'ego.
zmiana z myślą o rzutach karnych.

i wtedy następuje to:


:pray::pray:
 
Szanuję Panowie za to że ciśniecie tak srogo kariery przez tyle lat, ja z reguły gram max 5 sezonów i zaczynam od nowa, wkurwiają mnie new geny. :werdum:
 
Naszło mnie trochę żeby popykać w robocie, ale moje zdziwienie, czemu nie ma FM 2017 na darkwarez (tylko tam mam konto)? @VoRaNeK widzisz to na innych warezach?
 
Ja teraz już rzadko gram w FMa, najdłużej, przez kilka dobrych lat ostro cisnąłem w 2006, potem trochę 2009 i 2010, a teraz też trochę w 16.
 

Attachments

  • German First Division_ Overview Stages.png
    German First Division_ Overview Stages.png
    116.4 KB · Views: 18
  • Mainz_ Players Players.png
    Mainz_ Players Players.png
    205.3 KB · Views: 17
Polutowałbym sobie w FM :antonio: niedawno wyszedł 2018, jak tam te ostatnie wersje, dają radę? Na dysku mam FM 2012, opłaca się na coś zmieniać?
 
Polutowałbym sobie w FM :antonio: niedawno wyszedł 2018, jak tam te ostatnie wersje, dają radę? Na dysku mam FM 2012, opłaca się na coś zmieniać?


W FM17 zrobiłem 1285h i to była najlepsza część FMa dotychczas. W FM18 mam na razie 58h i mam przeczucie, że mamy nowego króla, gra się świetnie. To, że ktoś "wyjdzie z szafy" nie ma wpływu na grę, twórcy chcieli tylko poruszyć (jak widać po @tinc )drażliwy temat w dzisiejszym futbolu.
 
W FM17 zrobiłem 1285h i to była najlepsza część FMa dotychczas. W FM18 mam na razie 58h i mam przeczucie, że mamy nowego króla, gra się świetnie. To, że ktoś "wyjdzie z szafy" nie ma wpływu na grę, twórcy chcieli tylko poruszyć (jak widać po @tinc )drażliwy temat w dzisiejszym futbolu.
Też gra mi się świetnie, do tego zjada mi to czas w pracy, że aż miło.
No i w końcu klasyk 4-4-2 ma moc!
 
fejspaki dla zainteresowanych :

PyTSQv6.png



Exclusive '10 Facepack - MEGAPACK 2.0 - [12/8/2016]


--------------------------- Download MEGAPACK 2.0 ---------------------------









---------------------------------------------------------------------------------

 
W FM17 zrobiłem 1285h i to była najlepsza część FMa dotychczas. W FM18 mam na razie 58h i mam przeczucie, że mamy nowego króla, gra się świetnie. To, że ktoś "wyjdzie z szafy" nie ma wpływu na grę, twórcy chcieli tylko poruszyć (jak widać po @tinc )drażliwy temat w dzisiejszym futbolu.
Prawda, ze w 18 jest duzo ciezej zrobic ze dobrego klubu slabej ligi mocny klub, a z np. 1 ligowca Polskiego odrazu wykupuja wszystko co umie kopac pilke?
 
Po 20 latach w Jenie przeniosłem się w końcu do Newcastle, w międzyczasie przejebałem 4 finały MŚ z 4 różnymi reprezentacjami...

nbsvPfU.png


(Ucięło mi Mistrzostwo Europy z Hiszpanią.)
 
Pany, potrzebuję pomocy.

Zainstalowałem sobie FM 2017, ściągnąłem facepack i loga. Niestety, za cholerę nie mogę znaleźć tegorocznej albo chociaż zeszłorocznej bazy danych z aktualnymi składami, transferami, klubami, itd.
Chyba nie powiecie mi, że aby zagrać z aktualną bazą danych trzeba kupić FM 2021? :płacz:
 
Pany, potrzebuję pomocy.

Zainstalowałem sobie FM 2017, ściągnąłem facepack i loga. Niestety, za cholerę nie mogę znaleźć tegorocznej albo chociaż zeszłorocznej bazy danych z aktualnymi składami, transferami, klubami, itd.
Chyba nie powiecie mi, że aby zagrać z aktualną bazą danych trzeba kupić FM 2021? :płacz:
Jak tam nie będzie to już raczej pozamiatane.
 
Back
Top