FLOYD MAYWEATHER VS. MANNY PACQUIAO, 03.05.2015r, ~4:45, TVP1!

Będzie nowość, zdrowy Manny. Wg niektórych był bliski w tej walce mimo wszystko, więc co zrobi zdrowy ;D To będzie dopiero walka stulecia:D wszystko da się sprzedać, ale trzeba ugryźć ludzkie wyobraźnie ;-)

By się to sprzedało musi nastąpić kilka lat przerwy po tej walce. Minimum 3,4. Zobaczymy wtedy czy obydwaj będą nadal bokserami na szczycie, pokonujących każdego.
 
Wtedy to chyba jednak już byłoby tym bardziej za późno ;-) Choć pewnie 5 lat temu, choć byłaby to lepsza walka to by się tak nie sprzedała. Rekordy idą z czasem i mimo, że starsi to lepiej teraz było sprzedać tą walkę niż wówczas. Gdzie pewnie gaże żadnego z nich nie byłyby nawet zbliżone do 100mln, bo czasy były nieco inne.
 
Słabo, gdzie ambicja ;-/ Nie no odpuścić mając tak niepowtarzalny niemalże rekord i być tak blisko stania się najlepszym w historii przebijając rekord Marciano...? Albo obawia się, że przyjdzie mu odejść po porażce i nie pozostanie niepokonanym całą karierę.
 
Wystarczy puścić Super Bowl w PPV i pozamiata :)

Jednak nigdy to się nie stanie, SuperBowl nigdy nie będzie się opłacał w PPV zresztą, gdyby coś takiego wprowadzono, to byłbyby w USA zamieszki, tam się serio to dosłownie traktuje jak święto narodowe dla każdego obywatela.


Ale PPV kiedyś zostanie pobite. Nie teraz, to za 20 lat. Nie zapominajmy , że teraz na ziemi jest 8 mld ludzi. Kiedyś będzie 15 mld. Technologia udostępniania PPV też będize jeszcze powszechniejsza. Zobaczycie, będą czasy, że co druga gala UFC będzie sprzedawała po 5 mln PPV
 
Słabo, gdzie ambicja ;-/ Nie no odpuścić mając tak niepowtarzalny niemalże rekord i być tak blisko stania się najlepszym w historii przebijając rekord Marciano...? Albo obawia się, że przyjdzie mu odejść po porażce i nie pozostanie niepokonanym całą karierę.
Po porażce? Ciekawe z kim. Floyd niczego nie musi już udowadniać. Jak chce, to niech kończy.
 
Floyd jedynie co może zrobić, żeby poprawić swoje resume to wygrana z GGG lub Cotto w wadze średniej nic poza tym.
 
Wiem, że nic go nie zmusza do tego, ale będąc tak blisko szkoda, że nie spróbuje. Tym bardziej, że zarobić też by pewnie nieźle zarobił. A przy 49-0 i 50 walka to byłoby coś, w dodatku biorąc pod uwagę, że wygrywając ją ustanowiłby rekord, który może znowu długie lata nie paść. Przynajmniej, gdy ktoś w topie będzie walczył.
 
Oszałamiające kwoty :confused:

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/cw/Cwierc-Miliarda-Dla-Mayweathera-Przynajmniej/index.html

Przekładając to na pieniądze - wypłata dla Floyda Mayweathera Jr oscylowałaby w granicach 167 do 196 mln dolarów, a dla Manny Pacquiao 114 do 133 mln. Tylko z samego PPV, bez już wypłaconch gwarancji – 100 mln dla Mayweathera i 80 mln dla Pacquiao.

To tylko wypłaty z PPV. Z informacji podanych przez “The New York Times” wynika, że do podziału są jeszcze wpływy ze sprzedaży praw telewizyjnych poza USA (przynajmiej 35 mln dolarów), a także ze sprzedaży praw do pokazu walki w telewizji zamkniętej (bary, kasyna), szacowane na kolejne 13 milionów dolarów.


Czyli Floyd może zarobić łączie nawet ponad 300 mln $ !!!
Manny też nie ma co narzekać
Ronaldy, Messi, Jamesy, Woodsy czy Bryanty mogą się schować
 
Last edited:
Flody za walkę zarobi więcej niż całe MMA w rok O.o

To tylko świadczy o tym, że boks nie istnieje. Że boks to kilka wypromowanych osób, a mma to setki zawodników którzy tworzą ten sport i generuja zyski
 
To tylko świadczy o tym, że boks nie istnieje. Że boks to kilka wypromowanych osób, a mma to setki zawodników którzy tworzą ten sport i generuja zyski

Boks nie istnieje ? Właśnie spadłem z krzesła. To walka jedynie pokazała jaki potencjał marketingowy tkwił w tym starciu. Choćby skały srały w MMA nikt nie jest wstanie zrobić czegoś podobnego. Nawet Conor z Sonnenem by nie wypromowali tak jakiejs gali :)
 
Boks nie istnieje ? Właśnie spadłem z krzesła. To walka jedynie pokazała jaki potencjał marketingowy tkwił w tym starciu. Choćby skały srały w MMA nikt nie jest wstanie zrobić czegoś podobnego. Nawet Conor z Sonnenem by nie wypromowali tak jakiejs gali :)


Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Miałem na myśli, że boks jako całość nie istnieje, liczy się kilka kasowych zawodników, kilka walk na ok. MMA tworzą na równi setki zawodników, owszem, są gwiazdy które przyciagaja najwiecej, lecz faktem jest, ze ludzie oglądają gale, a w boksie tlyko konkretne walki, i to na niewielu galach nawet, lecz tak jak Floyda czy Kliczki - raz na rok.

O to mi chodzi. Cieszę się, że MMA tak nie wygląda jak boks, bo wtedy bym uznał, że MMA nie istnieje. Paradoksalnie, sumy za tę walkę potwierdzają dla mnie moją ocenę, że boks jako sport już bardzo się nie liczy, liczą się napompowane sztucznie szoł, eventy , tworzenie nadnaturalnych gwiazd przez lata margetingowych zagrywek
 
http://www.bloodyelbow.com/2015/5/1...n-may-pac-i-think-the-ppv-numbers-are-grossly

Gangster z Oregonu podzielił się swoimi przemyśleniami nt. walki. Tak w skrócie, według Chaela:

- ofcjalne statystyki sprzedanych PPV są "znacznie upiększone",
- UFC 200 może przekroczyć 2 mln. wykupień (skoro UFC sprzedało 1.7 mln. PPV), a tym samym wykręcić lepszy wynik, niż bokserska "walka stulecia",
- sumy, jakie mieli wyłożyć sponsorzy obydwu bokserów to bujda (np. Manny z samych szortów miał dostać 250 mln. dolarów - wypada po 40 baniek na firmę, gdyby którykolwiek z prezesów zainteresowanych marek to zatwierdził, to wyleciałby na zbity pysk i poszedł do więzienia),
- boks, tak jak i zapasy, dwa ulubione sporty Sonnena są "niemożebnie nudne" dla przeciętnego widza, boks był interesujący, kiedy walczyli zawodnicy pokroju Tysona,
- biznesowy model boksu w Ameryce (główna walka "gwiazd", reszta zawodników anonimowych dla nie-hardkorowych fanów) wynika z faktu, że niewiele osób faktycznie obecnie uprawia ten sport, większość klubów "bokserskich" wdraża taki bokso-fitness , zamiast prowadzić grupę zawodniczą,
-jak ktoś narzeka, ze walka była nudna, to znaczy że nie oglądał nigdy wcześniej Mayweathera, Chael zapłaciłby jeszcze raz stówę za to PPV.
 
Tam była mowa o 2,5 miliona dolarów, a nie 250 :))


Dosłowny cytat z artykułu:

"Pacquiao's shorts alone were worth $250M. A quarter of a billion dollars! His six sponsors put up $40M per patch".


"Same szorty Pacquiao były warte 250 milionów dolarów. Ćwierć miliarda dolarów! Jego sponsorzy złożyli się po 40 milionów dolarów za jedną "naszywkę".

Ja podałem za Gangsterem i BE.

 
Dzonyy możesz mieć rację bo ja też czytałem wcześniej o 2,5 mln za reklamę na spodenkach. koper nikt nie ma do Ciebie pretensji( wogóle dziękówa za tłumaczenie!) mogli się jebnąć panowie no albo wcześniejsze źródła się jebły,też tak może być. Tak na chłopski rozum to wydaje mi się że raczej 2,5 mln jest bardziej realne ale ręki sobie nie dam uciąć!
 
Ja to wszystko rozumiem, 250 mln nie ma sensu w ogóle w świetle innych podanych liczb. Przecież ja przetłumaczyłem Chaela, kolega mnie wywołał do tablicy, no to się zgłosiłem.
 
Back
Top