Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Nowy Tarantino chujowy. Od 2003 nie zrobił nic dobrego. Nie można wiecznie jechać na fejmie wybitnych produkcji z lat 90.

Nadzieja w Scorsese i Jokerze (ale o Phoenixa jestem akurat spokojny).

Santel

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Byłem z synem na Hobbs & Show. Generalnie chciał na coś iść do kina a już taki wiek (11 lat), że powoli ucieka od animowanych rzeczy, więc Król Lew i Toy Story odpadły. No to mówię, że H&S będzie OK, nawet gdyby czegoś nie nadążył doczytać z napisów, to fabuła taka że i tak złapie ocb a akcja będzie jak w kinie superbohaterskim, także bezpiecznie:) Wzięliśmy dziadka i zabawa była przednia.

Ja w zasadzie w ogóle nie chadzam do kina, bo obecne produkcje ze srebrnego ekranu nie do końca są do mnie kierowane, ale seans uznaje za udany. Nie nudziłem się, jest OK.

majkelo89

UFC
Middleweight
Byłem z synem na Hobbs & Show. Generalnie chciał na coś iść do kina a już taki wiek (11 lat), że powoli ucieka od animowanych rzeczy, więc Król Lew i Toy Story odpadły. No to mówię, że H&S będzie OK, nawet gdyby czegoś nie nadążył doczytać z napisów, to fabuła taka że i tak złapie ocb a akcja będzie jak w kinie superbohaterskim, także bezpiecznie:) Wzięliśmy dziadka i zabawa była przednia.

Ja w zasadzie w ogóle nie chadzam do kina, bo obecne produkcje ze srebrnego ekranu nie do końca są do mnie kierowane, ale seans uznaje za udany. Nie nudziłem się, jest OK.
Czy zgodnie z obowiązującym na Cohones modelem parentingowym obejrzałeś z młodszym kolekcję filmów z Johnem Rambo?

Drzewo

PRIDE FC
Heavyweight
Żółta Kartka
Tak po prawdzie to nie pamietam czy coś ciachali, ale to jest Lena więc na zapuszczeniu włosów i zmianie imienia pewnie się nie skończyło.
Tak to jest jak się weźmie nie t pigułkę co trzeba ;)
Jak dobrze pamiętam ich perypetie w gubienie, szukanie i znajdowanie swoich zagubionych :korwinstupid:fiutów, to chyba jedno z nich sobie tego fiuta z powrotem już przyszyło. :suchykarol:

GroszMC

Shark Fights
Lightweight
Nowy Tarantino chujowy. Od 2003 nie zrobił nic dobrego. Nie można wiecznie jechać na fejmie wybitnych produkcji z lat 90.

Nadzieja w Scorsese i Jokerze (ale o Phoenixa jestem akurat spokojny).

Przyznaje, nowy Taranotono nie za bardzo.
Ale scena finałowa :antonio:
Coś pięknego! To się nazywa samoobrona! Hehe Co rudej zrobił z twarzy to nie mam pytań :corn:
No i jeszcze dobry motyw z Brusem Leeee :lol:

VendettaNH

Jungle Fight
Heavyweight
Obejrzałem Vice i jest całkiem nice :suchykarol:

A tak poważnie to jak ktoś przepada za filmami z polityką w tle a do tego lubi dobrą reżyserie to polecam :conorsalute:

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Open
0r7YY91SjvinWzA_A8pvhZUKwdsQLEOMd_IClMlQ1KM.png

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Opis drugiej zapowiedzi dziewiątej części Gwiezdnych Wojen. Prawdopodobnie pojawi się w poniedziałek:

• Luke wpatrujący się w bliźniacze słońca
  • Stare ujęcie Hana i Lei z klasycznej trylogii
  • Tekst Luke’a o tysiącach pokoleń z ostatniej zajawki Skywalker. Odrodzenie
  • Ujęcia z Przebudzenia Mocy i Ostatniego Jedi
  • Tekst na ekranie „Historia tego pokolenia dobiega końca”
  • Setki gwiezdnych niszczycieli ustawionych w szyku
  • Rey rzuca swój miecz i przywołuje go jak Thor
  • Rey i Kylo walczący na wodnej planecie bez oszczędzania się
  • Głos Palpatine’a mówiący „Twoja przygoda zbliża się ku końcowi”
  • Oddech Vadera
  • Rey odziana w mroczne szaty i trzymająca podwójny miecz świetlny o czerwonym ostrzu