Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Moja, nerwowo smagana zapachem kawy, juz nadchodzi XD

A powazniej to jeszcze nie ogladalem, mam nadzieje ze sie mylisz. Szorty scenariuszowo maja przewage - są krótkie. Z tego co widzę odcinki w okolicy 4m.
Moja szejkiem przeczyszczającym kichy.
seler naciowy+ogórek+imbir+kurkuma+cytryna+kreatyna :awesome:
IMG-20240419-WA0000.jpg
 
Last edited:
Tego nowego filmu od Ritchiego nie ma chyba w polskich kinach, a jakieś gówno o ćpunce i alkoholiczce puszczają :matt:
Mnie przeszła chęć pójścia na ten film... Reżyserem filmu jest twórczyni "50 twarzy Greya". A Ritchie jest nierozumiany czasem przez Polaków niestety jako ogół...
 
Filmy z teoriami spiskowymi, lub tematami które wkrótce będą spiskowe:

Soylent Green
They Live
Equilibrium
V For Vendetta
Dark City
The Manchurian Candidate
Nineteen Eighty-Four
The Good Shepherd
Eyes Wide Shut
Network
Wag The Dog
Logan’s Run
My Dinner with Andre
From Hell
The Men Who Stare at Goats
Fahrenheit 451
Demolition Man
Idiocracy
The Boys from Brazil
The Parallax View
Enemy of the state
Minority Report
The Matrix
Pi

Dokumenty j.w.:
911 in Plane Site
2000 Mules
Above Majestic
America: Freedom to Fascism
Beyond Treason
COVIDLAND
Dark Secrets: Inside Bohemian Grove
Died Suddenly
Endgame: Blueprint for Global Enslavement
Esoteric Agenda
Everything You Know is Wrong
Fabled Enemies
The Fall Of The Cabal
The Fluoride Deception
Food, Inc.
The Great Global Warming Swindle
Hoaxed
Invisible Empire
JFK to 9/11: Everything Is a Rich Man's Trick
The Light Bulb Conspiracy
Loose Change
Money as Debt 1-3
The Money Masters
A Noble Lie: Oklahoma City 1995
Out of Shadows
Police State IV: The Rise of FEMA
Resonance: Beings of Frequency
The Revelation of the Pyramids
RUN FROM THE CURE: The Rick Simpson Story
Secret Mysteries of America's Beginnings 1-3
State of Mind: The Psychology of Control Terrorstorm
The Underground: The Phil Schneider Story
Thrive: What on Earth Will it Take?
Trace Amounts
Vaxxed
Waco: The Rules of Engagement
What in the World Are They Spraying?
What Is a Woman?
The World According to Monsanto
Zeitgeist
Zero Point Volume 1-4
 
Filmy z teoriami spiskowymi, lub tematami które wkrótce będą spiskowe:

Soylent Green
They Live
Equilibrium
V For Vendetta
Dark City
The Manchurian Candidate
Nineteen Eighty-Four
The Good Shepherd
Eyes Wide Shut
Network
Wag The Dog
Logan’s Run
My Dinner with Andre
From Hell
The Men Who Stare at Goats
Fahrenheit 451
Demolition Man
Idiocracy
The Boys from Brazil
The Parallax View
Enemy of the state
Minority Report
The Matrix
Pi

Dokumenty j.w.:
911 in Plane Site
2000 Mules
Above Majestic
America: Freedom to Fascism
Beyond Treason
COVIDLAND
Dark Secrets: Inside Bohemian Grove
Died Suddenly
Endgame: Blueprint for Global Enslavement
Esoteric Agenda
Everything You Know is Wrong
Fabled Enemies
The Fall Of The Cabal
The Fluoride Deception
Food, Inc.
The Great Global Warming Swindle
Hoaxed
Invisible Empire
JFK to 9/11: Everything Is a Rich Man's Trick
The Light Bulb Conspiracy
Loose Change
Money as Debt 1-3
The Money Masters
A Noble Lie: Oklahoma City 1995
Out of Shadows
Police State IV: The Rise of FEMA
Resonance: Beings of Frequency
The Revelation of the Pyramids
RUN FROM THE CURE: The Rick Simpson Story
Secret Mysteries of America's Beginnings 1-3
State of Mind: The Psychology of Control Terrorstorm
The Underground: The Phil Schneider Story
Thrive: What on Earth Will it Take?
Trace Amounts
Vaxxed
Waco: The Rules of Engagement
What in the World Are They Spraying?
What Is a Woman?
The World According to Monsanto
Zeitgeist
Zero Point Volume 1-4
Ja bym dodał do filmów jeszcze X-Menów.
 
Nie wiem dlaczego, pewnie za jakieś nie do końca rozgrzeszone winy,
odpaliłem wczoraj Rebel Moon 2.
Głupszego filmu sf nie oglądałem w całym swoim życiu (pomijając część 1 ale liczyłem, że przygłupi Snyder wyciągnął jakieś wnioski).
Cierpicie na bezsenność a obraz tv czy monitora wam w śnie nie przeszkadza to bierzcie śmiało.

Osobiście dałem notę 2/10 jak pierwszej części,
stąd wciąż nie mogę zrozumieć swojej pokrętnej logiki chęci uruchomienia tego gniota,
musiałem zrobić coś złego wczoraj, chyba ta duża Donatello z kurczakiem o 23ciej to było przegięcie...
Jako "chwalebne" osiągnięcie tego gniota uznaję to, że jakieś 60% filmu jest w slo-mo, nie żartuję, ten debil każdą scenę walki wrzucił w slo-mu próbując stworzyć jakąś patetyczną otoczkę ze smutną muzyczką w tle.
:beczka:
 
Last edited:
Nie wiem dlaczego, pewnie za jakieś nie do końca rozgrzeszone winy,
odpaliłem wczoraj Rebel Moon 2.
Głupszego filmu sf nie oglądałem w całym swoim życiu (pomijając część 1 ale liczyłem, że przygłupi Snyder wyciągnął jakieś wnioski).
Cierpicie na bezsenność a obraz tv czy monitora wam w śnie nie przeszkadza to bierzcie śmiało.

Osobiście dałem notę 2/10 jak pierwszej części,
stąd wciąż nie mogę zrozumieć swojej pokrętnej logiki chęci uruchomienia tego gniota,
musiałem zrobić coś złego wczoraj, chyba ta duża Donatello z kurczakiem o 23ciej to było przegięcie...
Jako "chwalebne" osiągnięcie tego gniota uznaję to, że jakieś 60% filmu jest w slo-mo, nie żartuję, ten debil każdą scenę walki wrzucił w slo-mu próbując stworzyć jakąś patetyczną otoczkę ze smutną muzyczką w tle.
:beczka:
Ewidentnie kurczak miał na sumieniu grzechy żydów :jarolaugh:
 
Ewidentnie kurczak miał na sumieniu grzechy żydów :jarolaugh:
Na bank,
bo tak bezpłciowych bohaterów filmu jakich stworzył kretyn Snyder trudno szukać gdziekolwiek indziej,
film jest tak drętwy, że kompletnie oglądającemu wisi czy wygrywają czy giną. Przysypiając zacząłem kibicować nazistom, żeby się szybciej skończyło.
Powiedzieli mu słuchaj Zack,
ma być sztuczny patos i multi kulti to wrzucił do gara:
bandę czarnuchów piratów ratujących na końcu świat, lesbijkę blond krótko ściętą, apacza o wymuskanej fizjonomii, starszego czarnucha o rzymskim imieniu dla nadania powagi, pseudo-nazistę białego angola z armią białych nazistów, białorycerzyka rolnika o wątłej szczęce wazelinę, wyzwolonego z okowów ludzkiej władzy robocika druido-ninję,
żółtą babcię samuraja i tę główną mary sue co wszystko potrafi i jest w ogole spoko i najlepsza, z miną jakby gówno w gaciach nosiła,
dopierdolił smutną muzyczką i slo-mo,
idiotyzmami typu statek międzygwiezdny napędzany węglem ( jak rozumiem to był chwyt na złapanie ekologów patrzcie, tylko naziści napędzają węglem swoje statki międzygwiezdne) (Polska POTĘGĄ!!!) nie ściemniam, ręcznym zbieraniem zboża kosą mając technologię międzygwiezdną, ale wózek już z napędem grawitacyjnym!
pogrzebał w nosie, zamieszał w garze i voilà

Edit: końcówka przy okazji z małym trailerem nowej planety małp
farciarz 30zl betbuilder.JPG
 
Last edited:
Na bank,
bo tak bezpłciowych bohaterów filmu jakich stworzył kretyn Snyder trudno szukać gdziekolwiek indziej,
film jest tak drętwy, że kompletnie oglądającemu wisi czy wygrywają czy giną. Przysypiając zacząłem kibicować nazistom, żeby się szybciej skończyło.
Powiedzieli mu słuchaj Zack,
ma być sztuczny patos i multi kulti to wrzucił do gara:
bandę czarnuchów piratów ratujących na końcu świat, lesbijkę blond krótko ściętą, apacza o wymuskanej fizjonomii, starszego czarnucha o rzymskim imieniu dla nadania powagi, pseudo-nazistę białego angola z armią białych nazistów, białorycerzyka rolnika o wątłej szczęce wazelinę, wyzwolonego z okowów ludzkiej władzy robocika druido-ninję,
żółtą babcię samuraja i tę główną mary sue co wszystko potrafi i jest w ogole spoko i najlepsza, z miną jakby gówno w gaciach nosiła,
dopierdolił smutną muzyczką i slo-mo,
idiotyzmami typu statek międzygwiezdny napędzany węglem ( jak rozumiem to był chwyt na złapanie ekologów patrzcie, tylko naziści napędzają węglem swoje statki międzygwiezdne) (Polska POTĘGĄ!!!) nie ściemniam, ręcznym zbieraniem zboża kosą mając technologię międzygwiezdną, ale wózek już z napędem grawitacyjnym!
pogrzebał w nosie, zamieszał w garze i voilà
Patrząc na to co się dzieje w Hollywood, to nie ma się co dziwić... Z drugiej chciało ci się ryzykować wiedząc jak wyglądała jedynka? Szacun, w sumie bycie ninją zobowiązuje...

Ja już widząc cyrki w trailerze jedynki zwątpiłem, choć kusiło mnie pójść do kina w tamtym czasie, ale wygrał któryś film dla dzieci i chyba lepiej na tym wyszedłem :suchykarol:
 
Patrząc na to co się dzieje w Hollywood, to nie ma się co dziwić... Z drugiej chciało ci się ryzykować wiedząc jak wyglądała jedynka? Szacun, w sumie bycie ninją zobowiązuje...

Ja już widząc cyrki w trailerze jedynki zwątpiłem, choć kusiło mnie pójść do kina w tamtym czasie, ale wygrał któryś film dla dzieci i chyba lepiej na tym wyszedłem :suchykarol:
Ja oglądałem prawilnie czyli zdarma na tv, zapłata za to coś na pewno by mnie powstrzymała.
No i jak pisałem za karę ;)
 
Rosomak w prawilnym żółtym outficie

:penn:
Dobrze, że Jackman wrócił. Tyle razy zagrać Wolverina i ani razu nie założyć jego ikonicznego stroju to byłoby trochę dziwne.
W ogóle widzicie kogoś kto by się nadawał zastąpić Jackmana w przyszłości? Wydaje mi się, że Taron Egerton i Daniel Radcliffe są zainteresowani zagraniem Logana.
 
Dobrze, że Jackman wrócił. Tyle razy zagrać Wolverina i ani razu nie założyć jego ikonicznego stroju to byłoby trochę dziwne.
W ogóle widzicie kogoś kto by się nadawał zastąpić Jackmana w przyszłości? Wydaje mi się, że Taron Egerton i Daniel Radcliffe są zainteresowani zagraniem Logana.
The Rock.

:roberteyeblinking:
 
Dobrze, że Jackman wrócił. Tyle razy zagrać Wolverina i ani razu nie założyć jego ikonicznego stroju to byłoby trochę dziwne.
W ogóle widzicie kogoś kto by się nadawał zastąpić Jackmana w przyszłości? Wydaje mi się, że Taron Egerton i Daniel Radcliffe są zainteresowani zagraniem Logana.
Daniel jest chyba najlepszym wyborem
niski, ma masę
Nie wiem dlaczego, pewnie za jakieś nie do końca rozgrzeszone winy,
odpaliłem wczoraj Rebel Moon 2.
Głupszego filmu sf nie oglądałem w całym swoim życiu (pomijając część 1 ale liczyłem, że przygłupi Snyder wyciągnął jakieś wnioski).
Cierpicie na bezsenność a obraz tv czy monitora wam w śnie nie przeszkadza to bierzcie śmiało.

Osobiście dałem notę 2/10 jak pierwszej części,
stąd wciąż nie mogę zrozumieć swojej pokrętnej logiki chęci uruchomienia tego gniota,
musiałem zrobić coś złego wczoraj, chyba ta duża Donatello z kurczakiem o 23ciej to było przegięcie...
Jako "chwalebne" osiągnięcie tego gniota uznaję to, że jakieś 60% filmu jest w slo-mo, nie żartuję, ten debil każdą scenę walki wrzucił w slo-mu próbując stworzyć jakąś patetyczną otoczkę ze smutną muzyczką w tle.
:beczka:
Widać po Dceu kunszt Snydera
 
Back
Top