Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

jak ktoś ma 93 lata i w ogóle rozumuje to jest świetnie
A Clint jeszcze film kręci, także jest w dobrej kondycji jak na swój wiek
Nawet u nas w kraju się takie osoby znajdą. Robert Rogalski swoją ostatnią rolę zagrał u Pasikowskiego w "Kurierze" w 2019 roku, zmarł w 2020, na pół roku przed setnymi urodzinami. Obecnie nie ma chyba aktywnego aktora urodzonego przed 1937 w naszym kraju. Z innych dziedzin życia też się parę osób znajdzie, ot choćby profesor Marian Turski, który ma 96 lat i wciąż pracuje naukowo. Podobno odpowiednie treningi mózgu i nie dziedziczenie chorób sprawia, że mózg ludzki jest w stanie dalej pracować na najwyższych obrotach w tym wieku
 
Nawet u nas w kraju się takie osoby znajdą. Robert Rogalski swoją ostatnią rolę zagrał u Pasikowskiego w "Kurierze" w 2019 roku, zmarł w 2020, na pół roku przed setnymi urodzinami. Obecnie nie ma chyba aktywnego aktora urodzonego przed 1937 w naszym kraju. Z innych dziedzin życia też się parę osób znajdzie, ot choćby profesor Marian Turski, który ma 96 lat i wciąż pracuje naukowo. Podobno odpowiednie treningi mózgu i nie dziedziczenie chorób sprawia, że mózg ludzki jest w stanie dalej pracować na najwyższych obrotach w tym wieku
Ja sam mam dziadka który jest w podobnym wieku i zajebiście się trzyma(nawet sprzedał auto bo mimo że nie miał wypadków to jednak wie że nie te lata), sam wszystko robi mimo że był w obozie, ma cukrzycę.
A dzisiaj to jakieś depresje::clintdis::
I akurat dziadek właśnie miał kiedyś sytuację, że jechał w autobusie i jakiś frajer go spytał czy by mu miejsca nie ustąpił bo chce być blisko z chłopakiem :beczka:

Dziadek odpowiedział że w jego wieku to chłop z chłopem byli uważani za chorych psychicznie
Pedął mu odpowiedział że czemu jest homofobiczny
Na co dziadek mówi że on się nie boi Biedroniowców(sam ich tak nazywa:juanlaugh:) i też nie żywi do nich nienawiści. Dodał zaraz potem że jedynie nienawiścią darzy szwabów.
I akurat był jego przystanek i sobie wysiadł
 
Ja sam mam dziadka który jest w podobnym wieku i zajebiście się trzyma(nawet sprzedał auto bo mimo że nie miał wypadków to jednak wie że nie te lata), sam wszystko robi mimo że był w obozie, ma cukrzycę.
A dzisiaj to jakieś depresje::clintdis::
I akurat dziadek właśnie miał kiedyś sytuację, że jechał w autobusie i jakiś frajer go spytał czy by mu miejsca nie ustąpił bo chce być blisko z chłopakiem :beczka:

Dziadek odpowiedział że w jego wieku to chłop z chłopem byli uważani za chorych psychicznie
Pedął mu odpowiedział że czemu jest homofobiczny
Na co dziadek mówi że on się nie boi Biedroniowców(sam ich tak nazywa:juanlaugh:) i też nie żywi do nich nienawiści. Dodał zaraz potem że jedynie nienawiścią darzy szwabów.
I akurat był jego przystanek i sobie wysiadł
Dziadek najlepszy.
 
i do teraz ją telepie ta gaża?
Nie ma co się dziwić. Patrząc na jej dorobek "artystyczny" to była rola jej życia więc i jedyna szansa na blockbusterowe wynagrodzenie. A teraz zostały role w mniejszych produkcjach, przebieg też za duży żeby świecić dupą za pieniądze więc zostało się wypłakać w wywiadzie :fjedzia: bo nie wymagamy by pojęła fakt że więcej zarabia aktor który ciągnie daną produkcję niż babka która w sumie tylko wyglądać
 
Nie ma co się dziwić. Patrząc na jej dorobek "artystyczny" to była rola jej życia więc i jedyna szansa na blockbusterowe wynagrodzenie. A teraz zostały role w mniejszych produkcjach, przebieg też za duży żeby świecić dupą za pieniądze więc zostało się wypłakać w wywiadzie :fjedzia: bo nie wymagamy by pojęła fakt że więcej zarabia aktor który ciągnie daną produkcję niż babka która w sumie tylko wyglądać
A i to ostatnie to tak średnio jej wyszło.
 
Ja sam mam dziadka który jest w podobnym wieku i zajebiście się trzyma(nawet sprzedał auto bo mimo że nie miał wypadków to jednak wie że nie te lata), sam wszystko robi mimo że był w obozie, ma cukrzycę.
A dzisiaj to jakieś depresje::clintdis::
I akurat dziadek właśnie miał kiedyś sytuację, że jechał w autobusie i jakiś frajer go spytał czy by mu miejsca nie ustąpił bo chce być blisko z chłopakiem :beczka:

Dziadek odpowiedział że w jego wieku to chłop z chłopem byli uważani za chorych psychicznie
Pedął mu odpowiedział że czemu jest homofobiczny
Na co dziadek mówi że on się nie boi Biedroniowców(sam ich tak nazywa:juanlaugh:) i też nie żywi do nich nienawiści. Dodał zaraz potem że jedynie nienawiścią darzy szwabów.
I akurat był jego przystanek i sobie wysiadł
Mordo, uściskaj dziadka, bo takich niestety brakuje już na tym świecie :DC:

Choć jedna wojna, góra dwie i wrócą :antonio:
 
Jak coś, to nie warto. Jedyny plus to Dua Lipa, ale była przez jakieś 5 minut może.


Byl ktos na Civil War?

No właśnie nie, a trzeba by się było wybrać…
 
Spiracić z ciekawości to jeszcze rozumiem ale żeby im dawać swoje pieniądze i podbijać liczby za takie coś... to już nie zrozumiem :fjedzia:
CC Unlimited mam, a do kina chodzę dość często, więc za jeden film wychodzi mi średnio z 5 zł pewnie. Nie wiem jak to podliczają w przypadku takich kart, ale pełnej kwoty za bilet nie płacę :jjsmile:
 
o kurde.

438088706_802783621909619_2910869728533885037_n.jpg



"The Wait Is Over... Almost!
1f30d.png
1f47d.png
After years of anticipation following "District 9," the sequel "District 10" is on the horizon. Are you ready for another chapter? Stay tuned for more details!
1f447.png


Fans of 'District 9,' rejoice! While concrete details on 'District 10' remain scarce, the long-awaited sequel to the groundbreaking sci-fi hit is finally in the works. With the original film leaving audiences captivated and clamoring for more, the sequel promises to dive deeper into its unique universe. Keep your eyes peeled for more news as we eagerly await the return to one of sci-fi cinema's most compelling narratives."
 
Back
Top