1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

FightPass za darmo

Discussion in 'Forum MMA' started by kamciono5, Dec 2, 2017.

1. kamciono5

kamciono5 Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    304
    Zdobyte Lajki:
    96
    Punkty:
    1,190
    witam wszystkich

Jako że od dłuższego czasu tylko przeglądam forum i bardzo rzadko cos tam pisze ( tylko w zakładce bukmacherskiej)i nic nie wnoszę do świetnej społeczności cohones uznałem, że przyda się tutorial odnośnie fightpassa (aktualnie za darmo).

Ostatnio przeglądałem forum (troszkę na chacie) i dużo osób ma problem z fightpassem nie pod względem wykupienia tylko regionalnym także postaram się wytłumaczyć jak odpalić fight pass bez restrykcji u nas (tzn. PL) i podrzucę wam jak można mieć fightpass za darmo a jak ta "okazja" się skończy to za 2-8 euro dożywotnio.

Nikomu na pewno nie chce sie czytać jakiegoś pierd***nia to przejdę od razu do rzeczy.

[Zakładając że użytkownik korzysta z przeglądarki google chrome]

Przede wszystkim musisz zainstalować rozszerzenie hola https://chrome.google.com/webstore/...n-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=pl . Po instalacji przeglądarka zrestartuje się i możemy przejść do kolejnych kroków.
    To jest prosty vpn a zabezpieczenia ufc.tv nie wymagają lepszego :)

Wchodzimy na stronkę https://www.ufc.tv .
    Następnie ustawiamy ip, które ma być widoczne z zewnątrz dla tej strony.
    Naciskamy na ikonę holi

1.PNG

Następnie zmieniamy ip konkretnej strony (w tym wypadku ufc.tv) na państwo, w skrócie, w którym ufc nie ma podpisanej umowy transmisyjnej w telegracie.

2.PNG

Po ustawieniu przekierowania adresu, musimy usunąć pamięć podręczną ( wiele osób pierd**li że to w cookies są dane odnośnie lokalizacji ale to nie prawda. Wszystkie dane przechowywane są w local storage.

Żeby było łatwiej i szybciej wchodzimy w ustawienia przeglądarki i usuwamy i jedne i drugie dane: local storage i cookies.

3.PNG

4.PNG

Następnie zamykamy przeglądarkę i odpalamy ją ponownie.

Wchodzimy na stronkę ufc.tv i rejestrujemy się na niej (jeśli ktoś miałby problem z tym jak to zrobić śmiało piszcie chętnie pomogę :) ).

5.PNG

6.PNG

Kolejny widok to formularz rejestracji. Możecie tam pisać głupoty (nawet mail może być fakowy ;) ).

7.PNG

Tylko musicie zaakceptować regulamin i nacisnąć "Zarejestruj (Sign Up)"

8.PNG

Następnie bez wpisywania danych po prostu wpiszcie kod na darmowego fightpassa, który można wpisywać przez cały czas (czyli np. masz fightpass do piątku to w piątek znowu wpisujesz ten kod i masz darmowego fightpassa na następny tydzien i tak dalej i dalej.... aż zablokują kod, z tego co wiem będzie zablokowany w marcu :) ).

10.PNG

Po tym zabiegu pokaże ci się widok, że masz fightpassa za frajer i naciskasz "submit".

11.PNG

Gratulacje masz figtpassa bez podawania swoich danych. Teraz tylko naciśnij wróć do ufc fight pass i korzystaj z przywilejów :).

Jeśli kod się skończy

Możliwe, że pojawią się nowe problemy (tzn. kod out), jako że ufc.tv obsługiwane jest przez kilka osób, a jakby nie było utrzymanie takiej apki nie należy do rzeczy najłatwiejszych, więc jakieś drzwi pozostaną otwarte.

[Tutaj jest tylko moja myśl]
    Jeśli nie byłoby kodów to najlepszym rozwiązaniem byłoby zakupić fp na stronie o niższym poziomie internetu. Koszty oscylują od 1.5 euro do 8 euro dożywotnio.

Ze zrozumiałych powodów nie mogę za dużo się produkować o tym, ale myślę że każdy z was domeny onionowe da rade ogarnąć ;).

Z góry przepraszam was jak coś zjebałem, ale piszę to kapkę zrobiony. Jeśli coś źle napisałem najeb**y proszę poprawcie mnie, żeby reszta użytkowników na nic się nie nadziała.

Mam nadzieję że kolejne UFC wszyscy będziemy oglądać w fajnej jakość i bez przycięć ;)

Jeśli będziecie mieli pytania/uwagi piszcię śmiało, bo nie ma ludzi nie omylnych a ja po pijaku to już wgl XD :)

Last edited: Dec 2, 2017
    KO-hunter, Shoocker, Rycho and 2 others like this.

Share This Page