Fighting Zone - Cage Time czyli czy jestesmy gotowi zaplacic za ogladanie MMA ?

Normalnie bym wykupił, ale do 21-wszej pracuję i w domu będę po 21.30. Żona mnie zobaczy pierwszy raz od rana, więc będzie stęskniona:)
 
Normalnie bym wykupił, ale do 21-wszej pracuję i w domu będę po 21.30. Żona mnie zobaczy pierwszy raz od rana, więc będzie stęskniona:)
Zawsze jest mozliwosc obejrzenia tego jako VOD, ja niestety tez z tego skorzystam bo na zywo nie bede mogl obejrzec.
Jeśli dobrze rozumiem to można tylko PayPalem zapłacić?
Ja placilem Pay Palem, troche sie dziwie tej czestej niecheci do tej formy platnosci. Uzywam PP od wielu lat, bez zadnych problemow. Malo tego w razie jakiejs obsuwy z transmisja nawet odzyskanie pieniedzy jest banalnie proste, bo wszystkie moje reklamacje jak dotad byly uwzgledniane.

Troche sie wytlumacze czemu tak draze temat transmisji tej gali. Po prostu mialem nadzieje, ze jakas znaczaca liczba decydujacych sie na zakup tej transmisji sprawi, iz inni organizatorzy ponownie sprobuja tej formy dotarcia do odbiorcy. Liczylem, ze dzieki temu bede mial w przyszlosci mozliwosc obejrzec w transmisji na zywo takie gale jak chocby FA czy Gladiator Arena. Coz, sadzac po odzewie z forum moje nadzieje byly chyba plonne.
 
Inicjatywa zacna, i fajnie że przypominasz. W pełni się zgadzam, że trzeba wspierać takie inicjatywy tym bardziej, że przyszłość MMA w Orange jest bardzo nie pewna i dla małych gal może zabrakąć anteny. No nic, trzeba będzie założyć konto na PP.
Swoją drogą ciekawe czy poznamy wyniki oglądalności...
 
Jak ktoś ma i używa paypala to spoko, ale jak ktoś nie chce, nie widzi sensu to już lipka z deka. Jeszcze tam te zmiany waluty...Swoją drogą w jakiej opłacałeś Vae transmisję? W koronach czy złotówkach?

Teraz już mam niestety inne plany, ale jakbym wcześniej o tym pomyślał tak i ktoś za mnie zabulił, podał kod, ja bym zapłacił mu te złotówki na podane konto to byłoby okej. Oczywiście jeszcze kwestia zaufania :-)
 
Dzięki Born, coś źle przeczytałem i bym czekał jak debil. Jest zegar, liczę na komplet zwycięstw Polaków!
 
Też właśnie przelewam kasę na PP :) Ci co wykupili niech wbijają na chat, zobaczymy ile osób będzie:)
 
Jak długo muszę czekać, aż wpłynie mi kasa na PP? Zrobiłem doładowanie błyskawiczne
 
Witam serdecznie.
Od dłuższego czasu przeglądam cohones, ale nigdy nie czułem potrzeby rejestracji, aż do zeszłej środy. Wtedy z jakiegoś powodu nie udało mi się zarejestrować, dlatego zrobiłem to dzisiaj.

@VaeVictis Zarejestrowałem się specjalnie po to, żeby Ci napisać, że dzięki twojej "krucjacie" zdecydowałem się ostatecznie zapłacić i obejrzeć gale :)

pozdrawiam
 
Back
Top